s32 Etkinlik Birliği

• herkes sahsi olarak ne yapmak istiyorsa yapabilir.

Ares sanırım Hera ya bir dusuncesini paylasmıs

biz ittifak olarak gunluk 50 saldırıya tamam demistik

baktık ki npc yi gf duzenlemis diger illeri dusunerek (ilk defa guzel bir sey yapmıslar)

suanda toplamda 50 te tamam diyoruz.

Bu oneriyi yapan arkadaslar 75 derse yaparız 100 derse yaparız.

sahsi olarak birinci olmak isteyen olursa kararına saygı duyar yolu acık olsun deriz.

kisi kendinden bilir işi nokta

• Bu teklifle tüm oyunculara giden bendim sağolsunlar mantıklı buldular ve bana katıldılar katılan herkese teşekkür ediyorum.Bunu emeğe saygısızlık olarak nitelendirmekten ziyade oyunda bir ilk ve dayanışma örneği olarak görmek çok daha iyi.Ezeli rekabet ebedi dostluk felsefemiz olmalı arenada sirkte yine rekabet edilir gerekirse.

Güzel bir dayanışma zamanında s26 da yaptık burada da olacak inşallah...

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Bu teklifle tüm oyunculara giden bendim sağolsunlar mantıklı buldular ve bana katıldılar katılan herkese teşekkür ediyorum.Bunu emeğe saygısızlık olarak nitelendirmekten ziyade oyunda bir ilk ve dayanışma örneği olarak görmek çok daha iyi.Ezeli rekabet ebedi dostluk felsefemiz olmalı arenada sirkte yine rekabet edilir gerekirse.

Güzel fikrin ve önerin için teşekkür ederim.Olumlu önerilerle gelen kim olursa olsun yanında olurum.Sayenizde güzel bir birleşim olacak.

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Arkadaşlar, bu etkinliği birlik ve beraberlik içinde eş zamanlı götürür isek 1.npc'yi 2 gün içinde bitereceğimize can-ı gönülden inanıyorum. Gönül abla benim özel durumumu biliyor ben bu eş zamanlı etkinlik birliktelğimiz için yakut çektim hesabıma bu hafta çok hareketli geçecek özel yaşantımda dönüm noktam olacak adımlar atacağım söz ve nişan gibi. yoksa kesinlikle katılacak zaman dahi bulamazdım.

• s26 da zamanında AY-YILDIZ ittifakım ile Magnus ittifakı düşmandı(ittifakımız boşaltılıp adı değiştirildi o derece düşmandık) ama dostça başardık burada da olabilir. Her şeyi geçmişte bırakıp şu anı yaşayıp s32 olarak bir olgu bırakalım tüm illere yayılsın...

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

Güzel fikrin ve önerin için teşekkür ederim.Olumlu önerilerle gelen kim olursa olsun yanında olurum.Sayenizde güzel bir birleşim olacak.

Olumlu fikirlerin içinde 2 ittifam birleşip etkinlik puanlarını harcamayıp etkinliği baltalamada var mı acaba merak ettim. Bunuda topluca yaptınız buda mı olumlu bir düşünce ?

• s26 da zamanında AY-YILDIZ ittifakı ile Magnus ittifakı düşmandı(ittifakımız boşaltılıp adı değiştirildi o derece düşmandık) ama dostça başardık burada da olabilir. Her şeyi geçmişte bırakıp şuanı yaşayıp s32 olarak bir olgu bırakalım tüm illere yayılsın...

il 32 itibarı olarak da güzel bir adım olacak. Diğer illerde ki bazı arkadaşlar rekabetimizin ciddiyetini alaycı şekilde yorumluyor. Kötü bir izlenim bırakmışız, bu oluşumu yaparsak çok daha iyi bir izlenim bırakacağımızı düşünüyorum. ve kaybetme pahasına olursa olsun ben diğer oyunculara güvenerek belirlenen saldırı sayısını geçmeyeceğimi buradan da taahhüt ediyorum.

• 670 kesif kaldı. +20 biraz fazla gelecek gibi.

10 kesif daha eklenirse sorunsuz bitebilir.

bu durumda yarın oyuna gec girecekler simdiden 10 kesif atabilir. gece online olacaklar geceyi bekleyebilir diye dusunuyorum

• Bence herkes yenilendiği gibi 90 a çeksin bıraksın sabahı beklersek çok karışır ortalık , ya yenilendiği gibi kimse saldırı atmayacak ya da iyi hesaplanıp bu gece bitirilecek yoksa biri sabah uyandığında bitmiş olursa sıkıntı çıkar