s32 Etkinlik Birliği

• Bir ilk olduğunu düşündüğüm ve düşündüğümüz bir çalışmayı s32 oyuncuları olarak başlatıyoruz.

Ren Nehri gibi başarı ödüllü etkinliklerde bundan sonra her katılanın yararlanmasını istediğimiz için keşif puanı belirliyoruz.

En büyük ödülün Bileme taşı olduğu için bir kişi değil bir çok kişi sahip olsun.

Evet, s32 savaşçıları Etkinlik keşif puanı 50 olarak belirledik.NPC nin durumuna göre yükseltebiliriz.Şuan ki hesaplara göre 1,5 günde biticek gözüküyor.

Bu Organizasyonu düzenleyen ve emeği geçen Ares-Maf ve İttifağım Nemesise teşekkür ederim.

OraNZP.pngzGyLV9.png

• ben buna uymuyorum sonuna kadar yakut vurmaya varım diyen gelsin yarışalım :D diğer etkinliği unutmadık unutturmayacağızz.....

• Bu işi akıl eden ARES'e başta olmak üzere tüm oyuncu arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum. Rekabet güzel şeydir, fakat herkesin yararlanması daha da güzel bir şey olur. Etkinliğe katılmayı düşünmeyen arkadaşlarımız dahi 10-20 yakut harcayarak kalite bir bileme taşı sahibi olabilecekler. Bence önemli olan, etkinlikten herkesin maksimum şekilde yararlanması. Bu anlayışa destek olup saygı duyacak herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

• Eli boş döneceğini anlayanlar oyunun verdiği puanları bile harcamadan bekelyip onca kişinin emeğini tehlikeye atmadan önce düşünecekti birliği

• Abi onların önceki oluşumları ya ona ne denmeki hak emek diyorlar ama orda tehlikeye atmadılar mı senin o kadar puanını

• Boşver geçmiş etkinlikleri, bak beni ezme. Rica ediyorum herkesin gözü önünde bu etkinliği bu şekilde götürürsek en az 20 oyuncu alır bileme taşını. Eski hesabı kitabı unut. güzel bir sinerji yakaladık bozmayalım lütfen.

Abi onların önceki oluşumları ya ona ne denmeki hak emek diyorlar ama orda tehlikeye atmadılar mı senin o kadar puanını

• Abi herkes biliyor onlar sadece kendilerini düşünüyorlar baktılar bişi elde edemiyorlar etkinliği baltaladılar emeğe saygısı olan bunu yapmazdı zaten

• Abi herkes biliyor onlar sadece kendilerini düşünüyorlar baktılar bişi elde edemiyorlar etkinliği baltaladılar emeğe saygısı olan bunu yapmazdı zaten

Lütfen kardeşim, uzatma artık rica ediyorum senden. Özelden konuşalım post'un altı dolmasın. Sabit 50 yapacağız gidişata göre kademe kademe arttıracağız. Herkes kazanacak. Ayrı gayrı olmayacak.

• Ve unutma sırf o bileme taşı için Birileri karakter tanımına sürekli seni ima ederek hakaretler ettiler. ve sen sırf cevap verdin diye banlandın abi ben bunları unutmam

• ve ben şuna adım gibi eminim bunlar önceki etkinliğin ve boşa harcadıkları yakutun acısını çıkarmak için son saatlerde anlaşıp hızlıca vurmaya başlayacaklar sırf sadece kendileri bilemeyi almak için bak ADIM GİBİ EMİNİM diyorum.

• Gerçekten büyük bir oluşum var. ben bunun olacağına inanmıyorum Karargah ittifakı bu konu da bu oluşumu destekliyor. Kapat konuyu lütfen

bozacak olsalar forum da başlık açmazlar. uğraşmazlar inan bana oluşum için bir çok kişi ile mesajlaşıyoruz oyun içinden. bu sistemi oturtursak uzun yıllar bu şekil devam ettirebiliriz. herkes kazanır

ve ben şuna adım gibi eminim bunlar önceki etkinliğin ve boşa harcadıkları yakutun acısını çıkarmak için son saatlerde anlaşıp hızlıca vurmaya başlayacaklar sırf sadece kendileri bilemeyi almak için bak ADIM GİBİ EMİNİM diyorum.

• Gerçekten büyük bir oluşum var. ben bunun olacağına inanmıyorum Karargah ittifakı bu konu da bu oluşumu destekliyor. Kapat konuyu lütfen

ve ben şuna adım gibi eminim bunlar önceki etkinliğin ve boşa harcadıkları yakutun acısını çıkarmak için son saatlerde anlaşıp hızlıca vurmaya başlayacaklar sırf sadece kendileri bilemeyi almak için bak ADIM GİBİ EMİNİM diyorum.

Abi ben bu tiplerin ruhunu bilirim neyse ben dediğimi dedim.

• Bu teklifle tüm oyunculara giden bendim sağolsunlar mantıklı buldular ve bana katıldılar katılan herkese teşekkür ediyorum.Bunu emeğe saygısızlık olarak nitelendirmekten ziyade oyunda bir ilk ve dayanışma örneği olarak görmek çok daha iyi.Ezeli rekabet ebedi dostluk felsefemiz olmalı arenada sirkte yine rekabet edilir gerekirse.