s32 Etkinlik Birliği

• Herkese tek tek mesaj atılırsa ben kabülüm.

Geçen etkinlikte 3. dalgada yapılan bu etkinlikte de olmaz umarım.

ve bir aracı lazım herkese yayması için.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• İlk önce karargaha da bir ses verin ki duysunlar buraya gelmeyenler de var sonuçta.(Herkesle arası olan 2-3 kişi olsa yeter zaten aracılar.)

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Bende destekçiyim etkinliğe. İlk Etkinlikte biraz oyunbozanlık yapcaktım fakat vezgeçmiştim saçma bir hareket oldğunun farkına vardım...

• Serverin aktiflik derecesi iyi o yüzden etkinliğin bitmemesi düşük ihtimal , bu nedenle durulacak rakamları ucurmayin maksat az kullanarak çok şey kazanalım ... Buna göre rakamlar belirlenirse iyi olur

• Serverin aktiflik derecesi iyi o yüzden etkinliğin bitmemesi düşük ihtimal , bu nedenle durulacak rakamları ucurmayin maksat az kullanarak çok şey kazanalım ... Buna göre rakamlar belirlenirse iyi olur

Sayısalcılar hesaplasın :saint:

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Hesap işi bende

Geçen etkinligi baz alarak birinci NPC için bir sayı belirlenecek (rakam degil :D ) en onemli olan birinci npc.

forumdan duyurular olacaktır isteyen arkadaslar forumdaki duyuruyu profillerinde yayınlarlar.

burayı aktif olarak kullanırsak herkese tek tek mesaj atmak zorunda kalmayız.

gecenki ektinlikte toplam puanı yakalamak zor olmustu cunku 4ncu npc cabuk bitiyor. bu yuzden ya toplamda bir sayı verip herkesin o sayıya ulasmasını isteyecegiz ya da gecen ki gibi risk alıp beraber gitmeye calısacagız.

benim dusuncem 1nci npc ve toplam sayıyı belirleyip diger odullerde arkadasları serbest bırakmak.

cunku 4ncude saldırı sayısını 10 diye kısıtlayamıyoruz serbest saldırı yapan cok arkadas olacaktır ve o anlık on olamayanlar toplamı tutturamayacaktır.

dusuncelerinizi alalım ona gore bir karar verelim.

gecenki gibi yapalım denirse her gece 00:00 da sayı belirlenir ve saldırılar ona gore yapılır. gece on olamayanlar icin biraz sıkıntı olabilir

• geçen etkinlikte ben mobilden zordur bilen bilir, mobilden bile karakter tanımı güncellemiş bir kaçığım :) :) ben her şekilde duyurmaya çalışırım. özel mesaj yolu ile zor olur karakter tanımı yazılarından ben gönüllüyüm. yazıları ben hazırlayabilirim. copy paste olarak gönderir herkes. etkinlik dışı ismini görmediğimiz adamlar yanlışlıkla saldırı atıyorlar farkında olmadan özür diliyorlar vs.

Karargah ittifakından Obi-Wan'a yazdım. sıkıntı olmaz ben iletirim ittifaka demiş. bu sefer tecrübeliyiz il olarak aynı hatalar tekrarlanmaz ben buna eminim

Herkese tek tek mesaj atılırsa ben kabülüm.

Geçen etkinlikte 3. dalgada yapılan bu etkinlikte de olmaz umarım.

ve bir aracı lazım herkese yayması için.

Nomerci  BABAYARO bide ben bunu duyururuz.Başka gönüllü de lazım ki kopukluk olmasın. Kediiiiiii kanlykedi ses ver hele

• 1 ve 2.npc önemli bence. sonrasında beraber gitmesekte olur kanaatindeyim. Ünvan falan boş işler bence. 1.ci en önemlisi. 2npc de önemli. ilk 2 npc de birlikteliği sağlamalıyız.

• Bence de ilk önemli diğerleri kişiye göre önemi değişen ödüller , mesela benim tanrılar zaten full o yüzden onun için yakut harcamam ama olmuşsa unvanı da almak isterim tabi ki bileme ile birlikte , o yüzden ilkine inanılmaz bir hassasiyet ile tamamlamak gerekiyor 2. Ve 3. Npc lerde kontrollü serbestlik gelebilir ve toplam sayı belirlenir gerekirse millet 2, 3 ve 4 . Npc ye saldırı atmayarak diğer oyuncuları bekleyebilir. Abi bunun hesabını şu an yapmak sıkıntı en azından ilk gün npc sayısını görmek ve aktifliği ölçmek gerekiyor o yüzden ilk etap ta saat 2 ye kadar 16 , saat 2 den sonra ki gelen 16 puanla toplam 32 puanı hedeflemek gerekiyor sonra ilk günün sonunda yeni yol çizilebilir gibi duruyor ama tabi ki ön plan yapmakta fayda var :)