GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Benim bir sorum var çoğu il boşalmış durumda ve zevk vermiyor bu şekilde olunca.Gerekirse yakut gereği il değiştirebilme özelliği gelmesi lazım bence oyuna .Hem devamlılık açısından güzel olur

• Karakterim 91. seviye. Şu an keşifte İblis Fil'e saldırıyorum. Keşif seferi simulatörü Yüce Şaman için çok düşük bir oran veriyor (11%). İblis Fil'in tüm bonusları açık olduğu için 90 seviye keşfinin 1-2-3'üncüleriyle uğraşmaktansa ondan ilerliyorum şimdilik. Filden ilerlemek yerine 90 seviye keşfinde Şaman için bonusları açmakla uğraşmalı mıyım? Ya da Şaman için olmasa bile 90 keşifinde saldırmak daha mı kazançlı olur? Level 95'te Cermenya'ya gideceğim ve o zamana kadar Şaman'ı tutarlı bir şekilde yenecek kıvama gelebilir miyim emin değilim. Eğer oradaki 2-3'ü kasmak İblis Fil'den daha mantıklı değilse vakit harcamak istemiyorum.

Bir de, serverım pek aktif olmadığı için müzayededen item kovalayıp eriterek parşömen tamamlamak durumundayım. Malum ön ekler dışında son ek olarak neler önemli olacaktır ileride? (Uzun vadede işe yarayacağını tahmin ettiğim Anton-Lucius-Gaius-Tahrip-Baskınlık-yalnızlık var şimdilik elimde)

Lazım olursa diye karakter linki şurada

İyi oyunlar herkese :)

• Yalnızlık kullanmana daha çok var o yüzden şükretme bulmaya çalış derim 102 level da takıp - muhtemelen 2 item - zekayı fullersin. Bunun dışında suikast kesin düşürmüş ol 95 te gai sui silah yaparsın. Malestrazza nın dediği ekler en önemlileri. İlave olarak ölüm, cennet, kötülük, sıyrık kovalayabilirsin. Daha da ilerisi için dünya, ateş gibi son ekler var. Ama oraya çok var şimdilik ilk saydıklarım yeterli bence :)

• Oyunu severek oynuyordum geri döndük tekrar oynayalı mdiye covid-19 yaşanmadan önce arena'da 150 hasar fark attığım 6 k zırh fark attığım eğitimlerde fark attığım oyunculara sürekli arada bir yenilmekten item konusunda herşeyde üstün olduğum halde yenilmekten artık sıkıldığım için tatil moduna alacam oyunu biraz ara vermek iyi gelir ya komple bırakacaz yada geri dönecez buda son forum yorumum herkes allah emanet olsun.

• Oyunu severek oynuyordum geri döndük tekrar oynayalı mdiye covid-19 yaşanmadan önce arena'da 150 hasar fark attığım 6 k zırh fark attığım eğitimlerde fark attığım oyunculara sürekli arada bir yenilmekten item konusunda herşeyde üstün olduğum halde yenilmekten artık sıkıldığım için tatil moduna alacam oyunu biraz ara vermek iyi gelir ya komple bırakacaz yada geri dönecez buda son forum yorumum herkes allah emanet olsun.

Haksızsın diyemem sana, fakat şunu unutma ben 200 hasar ve yaklaşık 10k zırh fark açtığım adamlara bile yenilebiliyorum. Bunlar gayet normal artık kafaya takarsan zaten oynayamazsın.

A4yBIa

Benim bu arkadaşı yenmem çok da olası değil, ama bu şans her iki tarafa da işliyor. Sadece aldığımız saldırı ve yaptığımız saldırı oranının yaptığımız saldırı lehine fazla olması bu durumların göze batmasına sebep oluyor. Görevlerin başarısız olmasına sebep oluyor örneğin. Ama yine de ben kendi adıma yenemeyeceğim birçok rakibi yendiğini ve hatta yağma yaptığımı söyleyebilirim. İlginç bi sistem var ancak yine de her zaman bize zıt bi sistem değil :)

Edit: arkadaşın ismi altta çıkmış ve gözümden kaçmış tekrar düzenlemeyeceğim eğer ki rahatsız olursa veya kurallara tersse düzenlerim. İyi oyunlar

• nicki gözüküyor mu :/

• en alt kısım detaylar bölümünde yazıyor