GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Tekrar merhaba,

Lütfen goy goy kısmı için "Gladiatus Aktüel" bölümünü kullanınız. Kişilerle ilgili iddialarınızı da burada paylaşmak yerine şüpheleriniz/kanıtlarınız ile birlikte oyun takımına ticket sistemi üzerinden bildiriniz. Oyun profilleri ile ilgili forum üzerinden yaptığınız şikayetlerin bir anlamı yoktur.

Mesajların kaldırılmasından şikayetçi olduğunuz oluyor ama bir de şu yönden bakalım; 3 sayfa mesaj kaldırdım. Mesajların arasına sızan 5-6 tane gerçekten "Genel Tartışma" mesajı vardı. Kalanları tarafların birbirini karşılıklı suçlaması üzerineydi. Ve bu mesajlar arasında o 5-6 mesaj kayboluyor. Anlaşıyınız için teşekkürler.

İyi forumlar & iyi oyunlar.

• Dawood gecmis olsun ameliyetın icin.

imzanı gordum kendimi tutamıyorum gulmekten kusura bakma ironinin dibi olmuş :D

https://prnt.sc/r5dxxp

He ya bide o var yeni.ekip arkadaşları güzel çalışıyorlar eskiden multi ihlal söz konusu olunca mesaj atardılar multi varsa ayarlarlardan ekleyin yada ticket açıp durumu belirtin diye ama şimdi yaptırıyorlar banı hiç birşey demeden doğru yada yanlış. Ekibe artık gereken eğitimi vermiyorlar sanırım

7BG7zL.jpg

• abi saçmalığa bak ya harbiden böyle bir saçmalık anca gladiatus ta olur bir kaç gün önce apandisit ameliyatı oldum yanımda refaktçı olan arkadaş benimle eve geliyor benimle kalıyor o sırada evin wifisinden oyuna girdiği için her ikimizde banlanıyoruz teşekkür gladiatus ekibi çok iyi.çalışıyorsunuz böyle kimseye nefes aldırtmayın evet teşekkürler

ekip kendini aştı.

bu oyunda iki kişi aynı yerden girdi diye banlanır mı ya.

aralarında milyarlık alışveriş mi oldu neden banlandı

gerçekten çıtayı yukseltiyorsunuz

• sancılara dayanamayıp ameliyat olduk başımıza gelene bak. İnsanlar artık eve misafirliğe gidemeyecek mi

oyunda 3 dakikadan fazla kalmıyorum artık bakıp çıkıyorum onda da radara yakalanmışız :D

7BG7zL.jpg

• sancılara dayanamayıp ameliyat olduk başımıza gelene bak. İnsanlar artık eve misafirliğe gidemeyecek mi

diger tarafta bir ticket cevabı paylastım oraya bak, elektirik faturamı gosterip nerde oldugumu ıspatlamamı istediler de hesabımı oyle acmıslardı.

senden de ameliyat oldugunu ıspatla hesabını acalım derlerse sasırma :S

diger tarafta bir ticket cevabı paylastım oraya bak, elektirik faturamı gosterip nerde oldugumu ıspatlamamı istediler de hesabımı oyle acmıslardı.

Ooooo hala kapı gibi 7 dikişim var çekeriz foto atarız :D

7BG7zL.jpg

• diger tarafta bir ticket cevabı paylastım oraya bak, elektirik faturamı gosterip nerde oldugumu ıspatlamamı istediler de hesabımı oyle acmıslardı.

Ooooo hala kapı gibi 7 dikişim var çekeriz foto atarız :D

bilgisayardan da hesabını acman lazım ki o dikişlerin sana ait oldugu belli olsun.

tekrar gecmis olsun. senin hesabı acarlar tahminimce de benim pek umudum kalmadı. son tickete 3 gun oldu cevap gelecek daha.

bu arada imzana hala gülüyorum :S