GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

 • Matt Bu tarz oyuncuları da dinlerim, haklısına, haklı haksızına haksız derim ama forumda olayı bilende bilmeyende işine geleni destekliyor. Demek ki o coğrafyada işler farklı yürüyor 😂 En kısa zamanda gelmek ümidiyle iyi geceler


 • Bu gece başlayacak olan etkinlige katılacaklar aman diyim fazla online olmayın sonra bottan banlanırsınız.

  yoneticiler anlık kontrol etmek yerine veya bir anormallik bulmak yerine artık online suresine bakarak oyuncu banlayabiliyor.

  sonra hakkınızı ararken 4 gunde 6 gunde bir tickete cevap verip sizden kacıyor. cevap verince de 10 sorunuzdan 1 tanesine cevap verip sizi basından savmaya calısıyor.

 • etkinlik bu gece mi başlıyormuş? :D

  bu sefer kazanan kazansın. Saldırı sayıları az olursa girer yakut harcatırım birinciliği elde edecek oyuncuya..

  hoşlarına gidiyor gameforge'ye para kazandırmak :D biz de seve seve harcatırız..


  ismimi zikretmeye devam :) ''Matt'' (ama bu sefer hakaret etmeyin, 1 gün değil 2.ci ihlal'den 3 gün yersiniz) aman dikkat...

 • Direkt anlatınca, gelip mesajlar kaldırılsın diye alakasız mesajlar yazıyorlar. Ne kadar uzun durursa yazılar o kadar iyi. Herkesin görmesi gerekiyor bazı şeyleri. gerçi gören gördü.

 • Vermiyorsun, yazıyorsun onlara göre saçma ama senin bildiğin bir gerçeği gördüklerinde söz de seninle veya bir başkası ile muhattap olmayacak oyuncular mesajlarını alıntılaya alıntılaya bir hal oluyorlar. Bu yüzden de Nemesis geliyor, alakasız mesajlar kaldırıldı diyor ve gidiyor. Komple kökten silinmiş oluyor tüm yazılanlar. Daha da fazla konuşmayalım ki bunları da silmesinler bence.

  Direkt anlatınca, gelip mesajlar kaldırılsın diye alakasız mesajlar yazıyorlar. Ne kadar uzun durursa yazılar o kadar iyi. Herkesin görmesi gerekiyor bazı şeyleri. gerçi gören gördü.

  sahıs isimleri vermeden ve argo kelimeler kullanmadan yazarsanız mesajlar kaldırılmaz sanırım.

 • Çok olgun cevaplar veriyorsun post'un altına hayret :)


  (anlayan anlar :D )

  bence ilk gece 50 saldırı atan diger arkadan gelenlerle anlasabilir.

  Merhaba,


  Herhangi bir report olmaz ise tamam kaldırmayacağım.Yukarıdaki mesaj ve sonrası konudan uzak.Madem kaldırılsın istemiyorsunuz.


  Konu dışına çıkmadan devam edelim lütfen.


  Keyifli forumlar.

 • Yeni server açılalı yaklaşık 10 gün oldu. Etkinlikleri kaçırmış oldum ve bunun gibi durumlar oyundan soğutup bırakmama sebep olabiliyorlar. Sizce yeni serverda başlanır mı? Yoksa s32 gibi eski ama görece aktif bir serverda mı başlayayım?