GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Epeydir foruma yazmıyordum ancak bileme alcam derken 3 ay ban yiyen arkadaşı bizzat tebrik etmek istedim. Başarılarının devamını dilerim haha bu azimle yapamayacağın şey yok ^^ ^^

Bot kullanarak kastığı için adaletin sağlanması gerektiğini düşünüyorum ayrıca. Yöneticilerimiz bu konuda da inanıyorum ki gereğini yapacaktır.

• Bot kullanarak kastığı için adaletin sağlanması gerektiğini düşünüyorum ayrıca. Yöneticilerimiz bu konuda da inanıyorum ki gereğini yapacaktır.

Bence teselli ikramiyesi olarak kalsın kardeşim yazıktır o kadar yıllık izne çıkmış :)

Haha düşünsene o kadar yakut harca üzerine ban ye. Bir de alacağın bileme kasadan patlasın, üzerine para olarak 20k gelsin, onu da yağmalasınlar. Her şey bunun için miydi? ^^:D Ne güldüm ya uzun zamandır :D

• Haha düşünsene o kadar yakut harca üzerine ban ye. Bir de alacağın bileme kasadan patlasın, üzerine para olarak 20k gelsin, onu da yağmalasınlar. Her şey bunun için miydi? ^^:D Ne güldüm ya uzun zamandır :D

Harbiden knka sen söyleyince uyandım bende şimdi. Ödüller şimdi değil etkinlik bittiğinde kasaya düşüyordu unutmuşum. Çoktan envantere cekmiştir diyorum bende içimden :) Çöp oldu bileme .d

Şaka bir yana , başkalarının hakkını gasp etmeden kendi eliyle o kadar emek verip uykusuz kalıp 2. Olan Nomerci ye bir kırmızı bileme telafi olarak verilmesi gerek.

Edited 2 times, last by Herakles ().

• Haha düşünsene o kadar yakut harca üzerine ban ye. Bir de alacağın bileme kasadan patlasın, üzerine para olarak 20k gelsin, onu da yağmalasınlar. Her şey bunun için miydi? ^^:D Ne güldüm ya uzun zamandır :D

Harbiden knka sen söyleyince uyandım bende şimdi. Ödüller şimdi değil etkinlik bittiğinde kasaya düşüyordu unutmuşum. Çoktan envantere cekmiştir diyorum bende içimden :) Çöp oldu bileme .d

Şaka bir yana , başkalarının hakkını gasp etmeden kendi eliyle o kadar emek verip uykusuz kalıp 2. Olan Nomerci ye bir kırmızı bileme telafi olarak verilmesi gerek.

talep ettim ama verilmese de ben amacıma ulastım. bir daha ornegi zor olacak bir birlikteligi baltalayan birisinin gercek yuzunu ortaya cıkardıgım icin mutluyum. oyle ki kazanamayacagını anlayınca ilk once forumda odullu baslık actı, ragbet gormeyince bota sarıldı.

ilk gun fark 7 idi

ikinci gun 13

neredeyse botu gececekmişim :S

Reddewil il32 tartısma baslıgına benim ona yaptıgım saldırıları koyarak "yapabileceginiz sey anca budur" diyerek aklınca dalga gecti.

ORADAKİ AMAÇ ŞUYDU: süre tutarak etkinlik saldırısından once saldırı atıp canını sıfırlıyordum ama ne hikmetse 1 saniyede can doluyordu ve etkinlik npc sine yenilmeden devam ediyordu. bu bot oldugunun kanıtıdır.

• Hahahah senden korkulur abi :)

Sen takılma boşver GF telafi yapmasa bile ben sana hakettiğin bilemeyi altın malefiz olarak telafi ederim. Hesapta 3000 yakut var oynamıyorum zaten :)

• Hahahah senden korkulur abi :)

Sen takılma boşver GF telafi yapmasa bile ben sana hakettiğin bilemeyi altın malefiz olarak telafi ederim. Hesapta 3000 yakut var oynamıyorum zaten :)

https://prnt.sc/qs43de

tesekkurler Herakles kardesim :love:

bak diger hesapta 1 yıldan fazladır yatan altın malefizler. gumuslerle item basmak daha eglenceli oluyor. artık ham sorunu cok yok ve etkinliklerde 12 item basınca sıkıntı kalmadı

senden istegim oyuna donmen olur 8o

• senden istegim oyuna donmen olur 8o

Valla bende istiyorum ama içimden gelmiyor abi. Arada bir böyle girip dostlarla muhabbet etmek en güzeli.

Bir de böyle aksiyonlar olunca onu takip ediyorum :D Nedense de hep aynı ittifaktan çıkıyor böyleleri :D

• Tek beklediğim biz yanıldık hata yaptık, birliği bözduğumuz için özür dileriz demeleri.

ne oldu şimdi? bir çok hesabın Etkinlikten ödül alıp sevenecekken , durum trajik komediye döndü.

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Karargah ittifakı olarak,böyle bir duruma düştüğümüz ve sizide düşürdüğümüz için ,durumdan haberdar olan diğer il

oyuncularından ve özellikle il32 oyuncularından özür diliyoruz , bundan sonra bu tarz bir olayın yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız,aramızda oyun içinde rekabet olabilir,bu devam edecektirde,ancak etkinlik zamanlarında daha dikkatli olmaya özen göstereceğiz,tekrardan özür dileriz..saygılarımızla..

bu güzel bir özür metni,haklarımdan vazgeçiyorum.kopyalanıp belge haline getirilebilir,herhangi bir başlıkta kullanılabilir

:)

r0lrP7.png

baba 6611-9371428c-ca56-4139-8b9e-9001bad9a388-gif

• şaka gibi

bottan ceza vermişler

sebebini merakla bekliyorum

bakalım neymiş

Sebebi ve sonucu merakla bekliyorum.İnanmadığım bir durum bu seni bu kadar iyi bilen biri olarak mutlaka ama mutlaka bir hata olduğunu düşünüyorum.Bu süreçde kuralımı biliyorsun açığa aldım seni özür dilerim :(

Not: Ben banlansam anca bu kadar üzülürdüm. Ruh halimi düşün lütfen :(

OraNZP.pngzGyLV9.png

• benim merak ettigim hesabımı actıklarında ne diyecekler. sadece "pardon" yetecek mi. inan avrupa veya turkiyede olsam mahkemeye giderdim. bir insana bot diye ban atmak bu kadar kolay mı. sebep sordugumda resmi hazır bir acıklama ile cevap verdi sgo muz. oyundan sana ilettim. bakalım adminimize ulasırsam daha guzel olacak sgo nun bana yaptıgı 3ncu kasıtlı olay.

• Nomerci ne var ne yok dök raporla.Afrikada olduğun saat farkın bağlantı noktaların ne varsa.Ruhum daraldı

ablam beni neye dayanarak banladıklarını soyleseler cevabımı veririm ama sebep soruyorum gizlilik mahkeme bilmem ne diyorlar.

sgo ile anlasamıyoruz. admin gelince sorun anlasılır diye tahmin ediyorum

• iyi guzel de sayın yoneticimiz ticket acıyoruz cevabının ne zaman gelecegi belli degil. cevap geldi online mıyız degil miyiz, bir ortama cagırsınlar ne soruyorlarsa sorsunlar. bir iki gunluk cezalarda ticketten cevap bekleyene kadar ceza suresi doluyordu " bir daha yapma dikkatli ol" deyip bize kapıyı gosteriyorlardı. simdi 3 ay boyunca ticketle oyalayarak surenin dolmasını beklemezler herhalde.