GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Bu etkinlikler p2w algısını engellemek adına yapılıyor, oyunu kolaylaştırmak için değil.

Değerlendirirken bunu göz ardı etmeyin.

bende onu diyorum işte kimsede pek malefiz kalmadı malum bayadır gelmeyen bir etkinlik oldğu için. Bu etkinlik biraz daha öne çekilirse kendisinden sonra gelen etkinliklerin bir manası olur.

7BG7zL.jpg

• Sana acil malefiz lazımmış gibi geldi bana :)

Etkinliklerin aslında birbirini tamamladığını aralara girecek etkinliklerle süreç içerisinde daha net gözlemleyeceksiniz :)

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

Etkinliklerin aslında birbirini tamamladığını aralara girecek etkinliklerle süreç içerisinde daha net gözlemleyeceksiniz :)

bi tek bana değil yani :D ittifağımdaki çoğu kişi malefiz arıyor diğer ittifaklardan bile malefiz satıyor musun diye mesaj atanlar oldu. aylardır gelemeyen bir etkinlikti insanların stokladıkları malefiz artık bitti nerdeyse. Bu etkinliğin öne alınması kendisinden sonra gelecek olan 2 demirhane başarısı ve 3 demirhane süresi etkinliğini dahada efektif hale getirecek.

7BG7zL.jpg

malefiz etkinliğinden 2-3 hafta sonra kar topu etkinliği gelir bence. ittifakta da söylemiştim. ben öyle tahmin ediyorum havalar soğudu mağlum. Ocak ay'ı demek kar demek kış demek soğuk demek gidecek cuk oturacak etkinlikte KAR TOPU etkinliğidir.

• tamam anladık yeni server açıldı ama şu oyu içinde ikide bir çıkan yeni server bildirim mesajını kapattıkça tekrar açılıyor şunu bir düzeltin Claudius

7BG7zL.jpg

malefiz etkinliğinden 2-3 hafta sonra kar topu etkinliği gelir bence. ittifakta da söylemiştim. ben öyle tahmin ediyorum havalar soğudu mağlum. Ocak ay'ı demek kar demek kış demek soğuk demek gidecek cuk oturacak etkinlikte KAR TOPU etkinliğidir.

kar topu etkinliğinde bal kabağı kullanabiliyor muyuz peki? kullanabiliyorsak mercurius un hırsız kaftanı kostümünün özelliklerinden mi aktifleşiyor yoksa satürnün kış giysisi kostümünden mi?

• peki kış etkinliğinde bal kabağı kullanabiliyor muyuz?kullanabiliyorsak süper haber bu.

• Evet kullanabilirsin.Runikler artık kostüm toplama etkinliklerinde türe bakmaksızın kullaılıyor.

en-kocaman.gif

• Etkinlikte ilk bölümde birinci olana kırmızı bileme taşı verilmiyor muydu? Turuncu gelme ihtimali var mıydı turuncu geldi de bana neye göre kırmızı neye göre turuncu öğrenmek istiyorum.

• Etkinlikte ilk bölümde birinci olana kırmızı bileme taşı verilmiyor muydu? Turuncu gelme ihtimali var mıydı turuncu geldi de bana neye göre kırmızı neye göre turuncu öğrenmek istiyorum.

turuncu gelme ihtimali var %10 falan gecmis olsun.

110+ seviyeden sonra kırmızı geliyor benim bildğim kadarıyla

7BG7zL.jpg

• Saçma bir soru olacak belki de ama mini etkinlikte parşömen elde etme şansı artması sadece keşif için mi geçerli yoksa dökümhanede itemlerden gelmesinde de etkili mi?

• Saçma bir soru olacak belki de ama mini etkinlikte parşömen elde etme şansı artması sadece keşif için mi geçerli yoksa dökümhanede itemlerden gelmesinde de etkili mi?

ikisinde de geçerli hocam

7BG7zL.jpg