GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• ya harbiden bu kabak cıkma şansı çok düşük ya bugünkü 16 puanda 1 tane tek anca düşürebildim :(

şans işi hiç belli olmuyor.

s28 deki hesapla full bossa saldırıyorum 3-4 tane atıyor.

s32 deki hesapla bugün 1 tane attı 1 puanlığa saldırıyorum :D toplamda 22 tane oldu.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• yuzde 10 yakut etkinliginde Bazen 25 saldırıda yakut dusmez ama bazen de bes altı tane duser.

bu etkinlik te o sekilde calısıyor. ilk gun 2 tane dustu sonraki gun sekiz tane. toplamda kabak dusurme oranı neyse onu tutturdugumuza inanıyorum. bende 20 kabak oldu simdiye kadar

• yuzde 10 yakut etkinliginde Bazen 25 saldırıda yakut dusmez ama bazen de bes altı tane duser.

bu etkinlik te o sekilde calısıyor. ilk gun 2 tane dustu sonraki gun sekiz tane. toplamda kabak dusurme oranı neyse onu tutturdugumuza inanıyorum. bende 20 kabak oldu simdiye kadar

bana henüz 18 tane tek düştü 1 kerede yakut ile puan yenilememe rağmen

Bende 38 oldu ama çok yeniledim yakutla.Az diye söyleniyordum susayım en iyisi :))

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Şunları eritmenin formülü olması lazım ama ya :(

Ben beyaz reçete güçlendirme ve malzeme düşmesine razıyım bir anket falan düzenleyin her hafta aynı böyle en 10-15 item çöpe gidiyor hani işlevi olsa gelip buraya atma gereksinimi duymayız.

reçeteler :daha hiç faydasını görmedim yüksek seviyeli reçetelerin. kullanan hep 1-10 seviye arası.

malzemeler : müzo ve görevler yeterli keşiften de düşecekse beyaz düşssün gerek yok kırmızı turuncu mora maviya yeşile :D

güçlendirmeler : güçlendirmeler de çok işimize yaramıyor yeraltına girerken bi zor kostümde işimize yarıyor yeşili düşsse de olur.

Gerçekten bir çözüm şart ya bu konuya el atılsın lütfen.

28.12.2017 Nebiii

• offf hemde porcius ne ham düşer ama bundan :D D: bolca almandin

• tarih ve saatleri ile kesilen NPC ler ve kostümün parçaları otomatik vermedi !

28 ekim gecesi saat 2 ye kadar 1 tane keşif attın mı ? 2 de keşifler yenilendi. Sadece ilk gün öyleydi.

28.12.2017 Nebiii

• Kabus col bitmesine 1 hafta kaldı ama kostum senligi duyurusu yapılmadı daha

bir de aylık etkinlik yayınlanıyordu bu ayınki hala yayınlanmadı

:/:/

Edited 2 times, last by Nomerci ().