GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Merhaba,

Sizin istek ve önerilerinizi haftalık raporuma ekliyorum.Üstlerim uygun gördüklerini şirkete iletiyor.Sizlerinde takdir edeceği gibi şirkete sürekli şunu yapın diye baskı uygulama gibi bir lüksümüz yok.Biz değerlendirip şirkete iletiriz.Geri dönüş olduğunda sizlerle duyurular bölümünde paylaşırız.Oyuncu olarak istek ve önerilerinizin bende gelmesini istiyorum fakat bizlerin elinden gelen sizlerin istek ve önerilerinizi iletip beklemek.

Keyifli oyunlar.

• Sayın Nemesis peki bu şirket ile bağlantısı olan kimse yok mu yıllardır gerek bizim gerek diğer ülkelerin forumlarında gördüğüm kadarıyla öneriler alınıp iletiliyor fakat küçük çaplı iyileştirmelerden başka(hammadde deposu ve hammaddeleri depola seçeneği gibi) büyük isteklerin hiçbiri gerçekleşmiyor.Şirketin karar veren kademesinin artık oyunculara herhangi bir açıklama yapması gerekli değil mi şu istekleriniz üzerinde çalışacağız gibisinden.

Ve bir diğer sorum kişisel olarak iletişime geçebileceğimiz bir adres var mıdır isteklerimizle alakalı üst makamlara

• Merhaba,

Sizin istek ve önerilerinizi haftalık raporuma ekliyorum.Üstlerim uygun gördüklerini şirkete iletiyor.Sizlerinde takdir edeceği gibi şirkete sürekli şunu yapın diye baskı uygulama gibi bir lüksümüz yok.Biz değerlendirip şirkete iletiriz.Geri dönüş olduğunda sizlerle duyurular bölümünde paylaşırız.Oyuncu olarak istek ve önerilerinizin bende gelmesini istiyorum fakat bizlerin elinden gelen sizlerin istek ve önerilerinizi iletip beklemek.

Keyifli oyunlar.

selamlar smodum,

benim oradaki mesajda çemkirdiğim sizin üstleriniz ve onların üstleriydi :) Buradaki çoğu kişi belirli bir yaşın üzerindeki insanlar, iyi kötü iş tecrübeleri vardır,herhangi bir yerde bir rapor istendiğinde ya da siz yazdığınızda olumlu ya da olumsuz bir görüş bildirilir. Olumlu görüş gelse dahi bunun hemen uygulanacağı anlamına gelmediğinin de farkındayım.Yalnızca,burada belirtilmiş olan fikirler senelerdir forumda konuşuluyor ve şirket hala bu fikirler hakkında olumlu ya da olumsuz bir görüş bildirmiyorsa ya da bildiremiyorsa burada bir sorun olduğuna işaret etmeye çalışıyorum ; çünkü bu hem hoşnutsuzluğu hem de sizin iş yükünüzü artırmaktan başka bir işe yaramıyor.Yoksa siz her hafta raporunuza bunu ekleseniz dahi o rapora dair bir iş ve işlem yapılmıyorsa bunun kıymetinin olmadığının bilincindeyim,bu nedenle 'her hafta yazın' deme gibi bir düşüncem yok.

İyi oyunlar.

• Merhabalar anlaşmalarda 4.bölümdeki eşya bulma şansı +%15 düşürdüğümüz itemlerin kalitesi üzerine etkisi var mıdır örneğin turuncu veya kırmızı item düşürme şansımız daha mı fazla oluyor yoksa gereksiz malzeme reçete gibi itemler yerine item düşmesini mi sağlıyor,teşekkürler iyi forumlar

• o kutsama gladiatus oyununun başlangıcından beri var

şuanda kostum oldugu için 100 lvl üstü oyuncular için tamamen gereksız .

kostum guncellemesi gelmeden önce kullanılabilir bi kutsamaydı

şuanda çöp

yeraltında item ve parşomen için kullanılabilir tercih meselesi

• İyi günler Gladiatus ailesi ve değerli adminleri bizim halimiz ne olacak böyle erime etkinliği oluyor toplamda 24 saat bir nazarlık atıyoruz erimeye 18 saat komedi inanın komedi geceden beri 10 eşya erittim sıfır parşömen bir 10 daha eritiriz alacağımız 1 parşömen 1 yıldır sürekli görev etkinliğinde eşya topladım etkinliğe en az 40 eşya ile başladım her defasında ittifak ta üçbeş kişiyiz herkeze eşya dagıtımı yaptım ona rağmen 1 senede hala parşömen açığımız var :) Yönetimden ricamız ya etkinlik süresini 48 saat yapılsın yada erime süresine bir çözüm bulunsun inanın elinizdeki turuncu vs olan eşyaları parşömen bulacaz diye eritmeye vaktimiz olmuyor demiri dövme süresinden hiç bahsetmiyorum sizler gene haftalık raporunuza ekleyin bir umut bir çözüm gelir belki

• X1 e 48 saatte yetmez. 80 saatlik kolye olduğu oluyor :)

eventten 3-4 gün önce erit hazırda dursun :)

maalesef o taktik tutmuyor denedik :) Artı abi bu ara seni sinirli gördüm gene 5 ledin beni ama arada sistem seni ters köşe yapıyor çok seviniyorum:)

mesela neyi denediniz? her etkinlik yaptığımız ve başarılı olan birşey

Şöyle açıklayım abi sana nazarlık ve yüzüklerin malum erime süresi uzun ortalama 18 ile 20 saat etkinlik başlamadan 00:30 gibi bitecek şekilde attık ama sonuç alınmadı tam tersi durumda etkinlik bitimine 30 dk kala erimeye atıp etkinlikten sonra erime süresi bitenler den sonuç aldım ya tabi tamamen şans işi eksik utanç ve Tiberius var onuda diğer etkinliği bekliyeceğşz

• Herkese kolay gelsin. Zeka eğitiminin düşen itemlerin kalitesine etksi var mı? Ben gece eğitim etkinliği ile zekamı fulledim üstüne yine bir etkisi var mı bilemem ama yüzde 15 item düşürme anlaşmasını da açtım şimdilik gözle görülür bir fark göremedim. Sizin görüşünüz nedir zeka fullemek ya da yüzde 15 item açmak item kalitesine etki eder mi?

• Tüm eğitimlerinin bir ortalamasıni alır o ortalama üzerinden random eşya atar.

Seviyenin çok üstünde eğitimlere sahip olup görebildiğin en uç noktadaki keşif ve zindanlari yaparsan turuncu veya kırmızı düşürme başarin diğer oyunculardan daha yüksek olur.

CM4cC1.gif

https://s40-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=16220

giphy.gif

Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse. They cling to the realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.