GladiatusTR Genel Tartışma Başlığı

• Claudius affınıza sığınarak, futboldan nefret ederim holigan beslediği için.Şimdi konuya dönersek bana diyorsunuz ki düşük npc saldır.Şuana kadar iyileştirmeler harici Britanya bölgesi npcleri oyuncu bedirmek için var. Ben 180 hatta 200lv olsam bile o npcleri yenmem zor ötesi çünkü ana sorunumu Parşömen yetmemesi. Ciddiyim bir seçenek olsa hesabımı 120lv düşürür güllük gülüstanlık oynarım :(

Bize yenilik lazım

kesinlikle katılıyorum, en baba yapılacak itemler belli. gaia cehennem vs. hepsini gaia dahi yapsak kritik blok yerlerde geziyor 1.

2.cisi ise full gaia dizip kritik bloktan feragat etsek dahi o hasar ve zırhla bahsi geçen npc'ler alt edilemez. inanılmaz bir uçurum var arada. 10 saldırıdan 3-4 tanesini de kazanırsak zaten level alma konusunda zorlanır ilerleyemeyiz.

• 170 lvsın.

Lv atlamak için gereken tecrübeyi sabit değişken olarak al.

Arada düşen eşyaları, etkinlikleri yok say.

170-171 arası atıyorum 1k tp gerekiyor,

O tpyi ortalama aldığın tp ye böl, çıkan sonucu şuan aldığın ortalama altın ile çarp.

Çikan altın miktarını eğitimlerine yay,

5. Tekrarda yanı 175 lv in hesabına geldiğinde aradaki statü farkını , suan yenemiyorum dediğin npc ile karşılaştır.

Mobilim yapamıyorum, bu cebiri bir arkadaştan rica et beraber hesaplayın. Sonucu benimle paylaşın ve hala aynı seyleri mi düşünüyorsunuz o zaman tekrar görüşelim :)

Arada yine uçurum varsa şirkete rapor yazarken en azından elimizde somut bir hesap olur.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• 171lv için gereken 140982 tp

Tabi bu 160lv keşifinden malüm 170keşifi dövüyor :)))))))

ortalama alınan tp 35

ortalama alınan altın 50k

bundan sonrası sayısalcılarda :S

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Oyun ile ilgili konularda sohbete buradan devam edel

Bence il 40 açıldıktan sonra en aktif illerden biri olarak kalacak. İlk defa bir il için böyle bekliyorum.

il 40ın açılmasına daha baya var 39 yeni açıldı zaten

Yeni açılmadı. 50 gün oldu. Zaten yaklaşık 100 günde bir il açılıyor.

Times New Roman 12 Punto

• 170 levelden 175 levele gelen bir oyuncu egitim icin ne kadar para harcar.

%43 indirimli=1.566.397.658 neptun+arazi

%60 indirimli=1.076.561.964egitim indirimi+araz

%63 indirimli=1.044.265.103 egitim indirimi+arazi+neptun

%80 indirimli=538.280.981 kostum senligi+arazi

170ten 171 levele 140.982xp lazım

171 den 172 levele 143.093xp lazım

172 den 173 levele 145.500xp lazım(tahmini)

173 ten 174 levele 149.000xp lazım(tahmini)

174 ten 175 levele 151.685xp lazım

170ten 175 levele gelmek icin gerekli olan xp=730.260

150 bossunun verdigi xp 26 ile 34 arası degisiyor. ortalama 30 diyelim.

730.260/30=24.342

Kostum varken ortalama aldıgımız altın 40k http://prntscr.com/plnr9y

24.342*40.000=973.680.000

yani alınan para egitim indirimi geldigi zaman fazlasıyla yeter. kostum senligine kadar bekleyen bir oyuncu yuzde 50 kara gecer.

simdi 175 level oldugumuzda rakibimizi yenebilir miyiz ona bakalım.

3.png

Statlarda cok bir degisiklik olmayacak. level aldıgımız icin kritik daha da dusecek. eger Boss un blok yuzdesi bize baglı ise level farkı azalacagından engellenen blok yuzdesi dusecek bizim avantajımıza.

yani goruldugu uzere 10 level alsak bile rakibe karsı bir ustunluk kuramayacagız.

2000 beceri

2400 ceviklik

2900 karizma

1750 zeka

bu satalarda bir npc yi yenmemiz icin egitim sınırının x6 veya x7 olması lazım. tek derdimiz para olsun egitim basmak icin paramız yetmezse zor kostum-ticaret vs ne gerekirse biz yapalım. hatta herkes kolayca egitimiz fulleyemesin ki bir hedefimiz olsun.

veya en guzeli yeni parsomenler gelsin.

oneri baslıgı acmıstık az cok amator de olsa kendimiz bazı parsomenler olusturmustuk gf nin teknik ekibi daha guzelini daha mantıklısını yapabilir.

New Scrolls Suggestion

bize baskınlık gibi lucius gibi hem kritik vem de blok verek ekler lazım.

hasarı yuksek yeraltı parsomenleri lazım.

gaia cehennemden uc bes level sonra basabilecegimiz silah lazım. aynı silahı 20 level kullanmak sıkıcıdır tahminimce.

konuyu dagıtmadan burda bitireyim...

Edited once, last by Nomerci ().

• kolay gelsin üstümdeki itemin arındırma bitti ve şuan dayanıklılığı %15 çalışma tezgahına koyduğumda hiç birşey çıkmıyor ama envanterdeki başka bir itemi koyunca para çıkıyor bunun nedeni nedir ?

• kolay gelsin üstümdeki itemin arındırma bitti ve şuan dayanıklılığı %15 çalışma tezgahına koyduğumda hiç birşey çıkmıyor ama envanterdeki başka bir itemi koyunca para çıkıyor bunun nedeni nedir ?

o şeyayı önce envanteriniize koyup öyle tezgaha atın. Üzerinizdeyken direkt tezgaha sürüklerseniz hata oluşur.

• Hepsini sat yerine şu itemlerin altına 1 kutucuk koysunlar sürüklemeden tek tıkla satalım ya en mantıklısı bu olur ya fikrimce.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Sayın FastFooD Bu yeni gelen etkinlikte ekran görüntüsünü masaüstü istemişsiniz bende bilgisayar yok ve sürekli mobil oynuyorum ve dediğiniz gibi tarihi belirtebileğim bir ekran görüntüsü almam mümkün değil , yani bu durumda ben tuttursam bile bu yüzden kazanmam mümkün değil öyle mi ?

• Aklıma takılan bir sorum var.Neden Etkinlik bölgeleri ve yer altında droplar çok kötü?

170lv hesabım var düşen item yeşil!

Merhaba Hera

yeraltına kostumle girince az da olsa turuncu mor dusuyor.

ama diger kesif bolgelerinde kırmızı oranı levele gore ters orantılı gibi.

Drakolik ve Casse den dusen kırmızı sayısını Cassivellaunus tan alamıyorum

• cadılar bayramı etkinliği boyunca her gün etkinlik puanları kullansam kostümü tamamla ihtimalim varmı mesela bugun hiç kostüm parçası atmadı

hocam 3 günde 1 parça çıkıyor zaten yarın muhtemelen ilk parçayı verecek oyun 3 günde sadece 1 keşif atsanız bile verecek oyun parçaları :)

• cadılar bayramı etkinliği boyunca her gün etkinlik puanları kullansam kostümü tamamla ihtimalim varmı mesela bugun hiç kostüm parçası atmadı

hocam 3 günde 1 parça çıkıyor zaten yarın muhtemelen ilk parçayı verecek oyun 3 günde sadece 1 keşif atsanız bile verecek oyun parçaları :)

eyvallah sağolasın