Şehir (Oyun) Efsaneleri

• Eistein Hera :D

bence burdaki her şey doğru ablaya katılıyorum ..

yeraltındaki npc leri çok fena ayarlıyorum şuan :D

aoulpdad5bf.png

• - Eşyaların ön ve son eklerine göre başarı şansı durumu yukarıda yazdığım gibi benim için geçersiz o fikirdeyim yani.

- Ek olarak kırmızı eşya eritip ondan çıkan kırmızı maddelerle eşya üretirken dediğiniz gibi bende birçok başarı olayına şahit oldum. Ama istisnalarda oldu onuda ekleyeyim.

• - Eşyaların ön ve son eklerine göre başarı şansı durumu yukarıda yazdığım gibi benim için geçersiz o fikirdeyim yani.

- Ek olarak kırmızı eşya eritip ondan çıkan kırmızı maddelerle eşya üretirken dediğiniz gibi bende birçok başarı olayına şahit oldum. Ama istisnalarda oldu onuda ekleyeyim.

Bu konuya 7 tane anton kötülük (altın setle) yaktıktan sonra takılmaya başladım.Erittiğim her itemin malzemesini ayırdım.Turuncudan gelen kırmızı ya da Kırmızıdan gelen Kırmızı.Orjinal kırmızıdan gelen malzemeyle malefizsiz bile kırmızı çıkarttım(başarı oranı %100 kırmızı olmadan) bu yüzden malzemelerinde kalite oranları olduğunu düşündüm.Hatta bu konuyu @Dangerla konuşmuştum

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Eğer bu zamanlardan haberim olsaydı yani Anton Kötülük eşyalar için bu kadar altın malefiz harcamanıza engel olmaya çalışırdım.

• Eğer bu zamanlardan haberim olsaydı yani Anton Kötülük eşyalar için bu kadar altın malefiz harcamanıza engel olmaya çalışırdım.

Ciddi ciddi oturdum ağladım sinirden. Altın set kulalnıyorum düşünün ya yandı ya turuncu çıktı hele biri %7 turuncu %93 kırmızı oranla turuncu çıktı.

Sonrasında her şeyi %100 yapıp basmaya başladım :((

OraNZP.pngzGyLV9.png

• Bence herkes x1 in zorluğunu bi 3-4 yıl çektikten sonra x5 e gelirse karşısında kimse duramaz :D

Ahanda yazıyorum şuraya zaman yakındır eğer bir gün x5 te yuh böyle hesap mı olur dediğiniz kişi ben olacam ama zamanı var :D

aoulpdad5bf.png

• Öncelikle 2 saattir bana konu arattırıyosunuz :D Forum oyunlarında olduğunu ne bileyim bu konunun. Genel tartışma daha uygun bence.

Sonralıkla parşömen renginin ciddi ciddi başarıyı etkilediğini düşünüyorum. Sebastianus bana beyaz düşmüştü, Toplamda hatırladığım 5 item bastım.

İlkinde Mor oranı düşük, çok az da turuncu oranlı bir yüzük denemiştim. Mor geldi

2. si %23 den kırmızı geldi.

Diğer 3 ünü eritmelik olarak ürettim ve başarılı oldu hatta biri %3 den mor geldi.

• ben renge inanmıyorum tamamen o anki duruma bağlı şans diye düşünüyorum :D lucilerin kırmızı da attığı oluyo %5 - 10 şansla feln. ama 50 60 kırmzııylada turuncu attığıda oluyor .D

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• öncelikle hortt ,

Sonralikla; parşömenlerin renge göre item verdiğine katılmıyorum.

Ham madde dahil

Mersener reçete yemek veya düşen item benzeri ürünlerde on ek ve son ek mevcut , bazı itemlerde son ek mevcut

Mesela saldirganlik olarak arattiginizda müzayededen samnit gözükmesi gibi veya ölüm item erittiginizde zehir bezesinin ölüm son ekli olması gibi. Bazı durumlarda loglara yansıyor.

Oyun adminleri bunu ne şekilde görüyor bilmiyorum ama temel olarak esas alırsak

Kırmızı bir anton eldiven erittigimizde

Düsen parşömenin kırmızı olması, bundan sonra bu parşömenden üretilen diğer parşömelerinde aynı renkte düşmesi lazım. Lakin böyle bir durum söz konusu değil. Aynı mor eldivenden farklı renkte parşömen düştüğüne göre

Bastığımız itemin parşömen rengine göre daha yüksek bir oranla kırmızı çıkarma şansı hiç yok.

Lafin özü şehir efsanesi ;)