Karakteriniz ile ilgili Yardım ve Sorular

• 80-90 tane kutu açtım hiç mi bir tane kostüm parçası çıkmaz abi bu nedir allah aşkına bana birisi anlatsın şu olayı nasıl mümkün olabilir 80 90 kutudan 1 tane bile kostüm çıkmaması ?

• Merhaba,

Eklenti kullanımının şu an cezaii bir yaptırımı yok.Fakat Hesabınız eklenti kaynaklı olumsuz etkilenirse oyun takımının yardımcı olması mümkün değil.

Keyifli oyunlar.

teşekkürler (:

• 78 lvlim kullandığım antlaşmalar apollo,yönetici mührü,gazi itibarı ve eski uygarlıkların gizli bilgisi sizce anlaşmaları nasıl tercih etmeliyim,hangileri daha mantıklı olur

• 78 lvlim kullandığım antlaşmalar apollo,yönetici mührü,gazi itibarı ve eski uygarlıkların gizli bilgisi sizce anlaşmaları nasıl tercih etmeliyim,hangileri daha mantıklı olur

104 lwlım benim kullandıklarım şu şekilde

Apollo, konsolosluk mührü,zırh yapımcısının itibarı,ninjaların gizli bilgisi hocam.

Bu bıraz nasıl oynamak ıstedıgınle alakalı

Xp kasıp egıtımlere yatırım yapayım dersen Apollo ve eskı uygarlıkların gızlı bılgısı kesın olmalı.Opsıyon olarak konsolosluk muhrunu alabılırsın sattıgın esyalardan yuzde 5 fazla para ıcın.Arada adamda doveyım dersen gene opsıyon olarak zırh yapımcısını alabılırsın.

Yok ben sadece arenalarda dogusmek ıstıyorum dersen ninja ve zırh yapımcısını alman yeterlı olur.

• arkadaşlar çok teşekkür ederim çok sağolun değerli görüşleriniz için. Şuan benim için hızlı lvl atlamak çok önemli. İlerde 100den sonra çeviklik beceri vs veren anlaşmaları alabilirim.