Gladiatus TR Takımına Sorun

• x5 sunucuda oynuyoruz yaa cok hızlı gelişiyoruz o yüzden etkinlik bize biraz geç yüklenecek yavaş yavaş %40 olacak :D

etkinlikte sorun yok biz cok hızlı oynuyoruz gelişimimizi tamamladık artık pvp oyuncusuyuz o yüzden %40 bize %20 gibi geliyor değil mi adminim Claudius :D :D

7BG7zL.jpg

• 1 saat aralığında %20 bonusla alım yapan oyuncuların eksik %20 bonusları en kısa sürede hesaplarına eklenecektir.

Bir ihtimal tatil dönüşü fakat, max süre olarak düşünün tatili. öncesinde olabilir.
    yada sonrasında.

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Merhaba

Ocak ayının event listesinde eğitim etkinliği bulunmamaktadır , Yaklaşık 10 yıl önce oynamış olduğum oyuna eylül ayında geri döndüm Ekim ayının

sonlarına doğru kostüm etkinliği bulunmaktaydı askerde olduğum için ne kostümü tamamladım nede kabakları Şimdi şöyle bir durum söz konusu

Ben günde yaklaşılk 10-14 saat aktif olarak oynadığım oyunda daha önce kostümleri tamamlamadığım için eğitim konusunda cezalandırılıyorum ,

Her dafesında benden daha az online olanlar kostümlerini tamamladıkları için %80 eğitim ile çok rahat bir şekilde benim önüme geçmekteler

En son 20.11.2019 tarihinde %20 eğitim etkinliği gelmişken yaklaşık 3 aylık süre süre diliminde eğitim etkinliği gelmedi , Ve ocak ayında'da eğitim

etkinliği bulunmuyor. Yukarıda belirtmiş olduğum sorunu benden başka kimse yaşamıyor mu Yada oyun yönetimi eventları hazırlarken bunları hiç

düşünmüyor mu

Bu konuyla ilgil oyun yönetiminin alabileceği bir aksiyon yokmudur

• hocam GF doğrudan belirliyor bunu yani yönetim sadece paylaşma yetkisi var yapacak bir şey yok. Etkinlikler geç başlamasına rağmen telafi niteliğinde etkinlik yapılabilirdi. 9 günü boş geçirdik.

7BG7zL.jpg

• Merhaba,

Etkinlik konusunda insiyatif tamamen şirkette.Biz şirket ile sizin aranızdaki köprüyüz.Şirket hazırlar biz sizlere zamanı geldiğinde iletiriz.Aynı şekilde sizlerin öneri, istek ve şikayetlerinizde hazırladığım rapor içerisinden uygun görülenler şirkete Adminimiz tarafından iletilir.Sizler için burda olduğumuzdan şüpheniz olmasın.

Unutmayın bende oyunu aktif olarak oynamaktayım.;)

Keyifli forumlar&oyunlar.

• Buna gerçekten bir cevap bekliyor musun?

Nasıl ban yemeden bot kullanılır başlıklı bir kılavuz hazırlayalım tüm parametreleri yazayım içerisine, herkes ona göre yapsın ayarları olur mu?

9YBb7k.jpg

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Buna gerçekten bir cevap bekliyor musun?

Nasıl ban yemeden bot kullanılır başlıklı bir kılavuz hazırlayalım tüm parametreleri yazayım içerisine, herkes ona göre yapsın ayarları olur mu?

Buna gercekten bir cevap bekliyorum. acaba icinizden "bu ilgilenmedigimiz oyuna, yenilik yapamadıgımız oyuna, soz verip yapmadıgımız il birlesimine, zındanı olmayan oyuna, max 160 level parsomeni olan oyuna, toplamda 300 kişinin oynadıgı oyuna mevcut userler en fazla 12 saat dayanabilir. fazla giren bottur" gibi bir düşünceniz var mı diye merak ettim.

eger ben 2.5 yıldır ban yemeden bot kullandıysam bu sizin ayıbınız. ben bir botcu isem ve siz beni yakalayamamışsanız bütün oyuncuların hakkına girmişsinizdir.

siz ki userlerle toplu sekilde konusma yapan birisiydiniz neden 2 haftadır benle birebir konuşmaktan kacınıyorsunuz. bir kişiye sen botsun deyip 3 gunde bir tickete sebep degiştirerek cevap vermek yeni adetiniz olmalı.

ilk basta 3 kusur gunde sadece 2 saat offline kaldın bu yuzden seni banladık dediniz hata yaptıgınızı gorunce cevap vermek yerine topu hep taca attınız. en sonunda 32 saat kesintisiz online kaldın diye bir sebep uydurdunuz ama bu da dogru degildi.

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: