Gladiatus TR Takımına Sorun

• Talep edilen eksik kalan tüm ödüller dağıtılmıştır.

2021-05-13 21:25:43 tarihinden beri ticketime cevap gelmediğinden ödülümü alamadım. Ne yapmam gerekiyor, nasıl bir yol izlemeliyim bilgilendirir misiniz?

Ödülü aldım, teşekkür ederim.

John Ronald Reuel Tolkien'in ölüm yılı: 1973 - 3791

Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf Kralları’na
    Yedisi taştan saraylarında Cüce Hükümdarlar’a
    Dokuz Yüzük Ölümlü İnsanlar’a, ölecekler ne yazık

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı’nda
    Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi’ne

Dünya ikiye bölünmüştür denir Tolkien'ın yapıtı söz konusu olduğunda;

Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar...

Edited once, last by Celeborn ().

• şanslı keşif etkinliiğinde 150 yakut kazandım . destege bildirmeme ragmen herhangi bir cevap gelmedi hala . ödüller verilecek mi

şanslı keşif etkinliğinde 150 yakuut kazanmıştım . destege yazdım ama hala ortada bir şey yok. kazandıgım yakutlar verilecek mi

• Arenada saldırı yapacaktım. Ekranda şöyle bir yazı var

Eğri büğrü silahlarla yapılan tüm bu savaşlardan sıkılan İmparator, buradaki tüm arena savaşçılarının etkisiz hale getirilmiş silahlarını arena sorumlusuna teslim etmeleri için bir yasa çıkardı. Dövüşten sonra onlar bu etkisizleşen silahları geri alacak.

Ne anlama geliyor bu ?

• Arenada saldırı yapacaktım. Ekranda şöyle bir yazı var

Eğri büğrü silahlarla yapılan tüm bu savaşlardan sıkılan İmparator, buradaki tüm arena savaşçılarının etkisiz hale getirilmiş silahlarını arena sorumlusuna teslim etmeleri için bir yasa çıkardı. Dövüşten sonra onlar bu etkisizleşen silahları geri alacak.

Ne anlama geliyor bu ?

Arena karakterinin üzerinde seviyenden +16 yüksek seviye bir eşya varsa, arenada yaptığın saldırıları o eşya sanki hiç yokmuş gibi yok sayacağı anlamına geliyor.

CM4cC1.gif

https://s40-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=16220

giphy.gif

Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse. They cling to the realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.

• Teşekkür ederim. İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım neye uğradığımı şaşırdım. Peki sirkte kendi karakterime ya da mersenerlere takabilir miyim ? Takarsam varmış gibi mi yokmuş gibi mi bir etkisi olur ?

• Rica ederim. Zindan dövüşü karakterine veya askerlerine takabilirsin. Herhangi bir yok sayma olmaz, söylediğim şey sadece arena için geçerli.

CM4cC1.gif

https://s40-tr.gladiatus.gamef…ex.php?mod=player&p=16220

giphy.gif

Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, but they refuse. They cling to the realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.

• Merhaba,

Kostüm festivali hakkında herhangi bir bilgi şu an yok.Kostüm festivallerinde sadece sahip olduğunuz kostümleri kullanabilirsiniz.

Keyifli oyunlar

cevap için teşekkür ederim fakat oyuna başladıgımdan beri şu kostüm festivalleriyle neredeyse hiç çakışmadım.

ra'nın kostüm festivalinde diğer kostümler giyilmiyor mu?

• cevap için teşekkür ederim fakat oyuna başladıgımdan beri şu kostüm festivalleriyle neredeyse hiç çakışmadım.

ra'nın kostüm festivalinde diğer kostümler giyilmiyor mu?

Kostüm festivalinde festival kostümlerinin hepsi giyilebilir.

• Hepsi giyilebilir fakat duyurusu yapılan şey kostüm festivali değil, Ra bilmem ney etkinliği. Burada ra kostümünü tamamlayacaksın sadece. Muhtemelen birkaç güne kostüm festivali duyurusu da yapılır. O zaman elindeki bütün festival kostümlerini giyebilirsin

• Oyun için ayrı kayıt, foruma girmek için ayrı kayıt ve şimdi destek sistemi için ayrı kayıt olmam gerekiyor. Cidden bunları tek bir sistemde toplayamıyorsunuz?

Benim bildiğim bir oyuna katıldığın zaman kayıtlı olduğun hesap ile tüm bunlara ulaşabilmen gerekir ama burada her birisi için ayrı ayrı hesap alman gerekiyor ve hepsini de teker teker onaylaman gerekiyor