Gladiatus TR Takımına Sorun

• Claudius Adminim sürekli istek ve şikayetleri yazıyoruz ama bir iyileştirme hala olmuyor :(

Britanyanın zindanını geçtim (yazmaktan söylemekten dilimizde tüy bitti) Bari şu Mersenerlere bir iyileştirilme yapılsa olmaz mı?

171lv oyuncuyum mersener arıyorum şaka gibi önüme gelen 130-170 arası hadi arada şaşıp 180lv gördüğüm oluyor o da şifacı! Harcanan yakutu-İş elbisesini yazmak bile istemiyorum.

Gerçekten bir şeyler yapılsın artık.Sanki sistem 150lv üstünü unutmuş gibi:(

OraNZP.pngzGyLV9.png

• katılıyorum

• +1

• keşif etkinliğinin gecikmesi söz konusu mu diğerleri gibi acaba? rahat rahat oynayabileceğimiz belki de tek gece cumartesi gecesi umarım eğitim ve zindan etkinlikleri gibi gecikme olmaz :)

• Çerçeve varsa ilk sıraya bunu alırım.

Şirketle doğrudan temas olarak bir görüşme ayarlama imkanınız olursa en azından ilk elden biz iletelim bu tür konuları. Günümüz gereksinimlerini karşılamaya bir yerden başlamalı artık oyun sahipleri. En azından şu sol taraftaki havadisler kısmı bir kezde olsa oyuncularin magduriyetleri için kullanilip

Belirlenen ana başlık ve konularda oylamaya sunulmali.

• demirhanede ciddi bir problem var mobilden girdiğim zaman item üretmede ya da eritmede sayaç 1 saat sonradan başlıyor ve süre bitince sürekli sayfa yenileniyor bu saat farkıyla alakalı bir problem mi acaba?

• demirhanede ciddi bir problem var mobilden girdiğim zaman item üretmede ya da eritmede sayaç 1 saat sonradan başlıyor ve süre bitince sürekli sayfa yenileniyor bu saat farkıyla alakalı bir problem mi acaba?

onu bir arkadaş daha yaşamıştı ya sanki bizde normal bug sanmıştık galiba genel bugmış

onu bir arkadaş daha yaşamıştı ya sanki bizde normal bug sanmıştık galiba genel bugmış

Çözümü bulabildiniz mi peki? Arkadaşla irtibatın varsa sorar mısın çözmüş mü?

Çözümü bulabildiniz mi peki? Arkadaşla irtibatın varsa sorar mısın çözmüş mü?

çok bulamamıştı ticket aç demiştim en son ona ne oldu bilmiyorum sordum oyuna girince cevap yazarsa buraya yazarım tekrar

• İnsan açılış saati ya da aralığı verir bugün . Türkiye sunucusunda yeni bir il açılacak . En son haberi olan yöneticiler olucak herhalde .

Açıldıktan 1-2 gün sonra falan açıldı diye duyuru yaparsınız ^^^^^^

• merhaba il 34 de Nikotin nickim ve ittifak mesaji atmada problem yasiyorum ticket atamadim yardimci olurmusunuz ?bulundugum ittifakda yoneticiyim mesaja giriyorum daha bi harf yaziyorum gonder yeri kayboluyor