Bug event zaruri

• Am cumparat astazi de 2 ori rubine si am constatat cu stupoare ca am putut da cu zarul doar o data, am cumparat pe la 8 dimineata si nu am putut da cu zarul.

Iar acum la 15, am reusit… ?

Edit: am mai cumparat o data si am reusit din nou sa dau cu zarul. Aparent doar prima data nu mi-a dat sa dau cu zarul.

Cum se rezolva acest bug?

Edited once, last by Lelouch ().

• Rezolvarea bug-ului s-a facut deja prin creditarea cu 50% din moneda premium comandată pentru fiecare achiziție efectuata

(exemplu: 1000 cumpărate -> alte 500 vor fi creditate).

Aceasta se aplică tuturor celor care au cumpărat rubine între 0:00 și 8:40, dar nu au primit zaruri și doar cu 5% mai multe rubine.

I'm willing to admit that I may not always be right, but I am never wrong.

....Good times are over....

100%

• Rezolvarea bug-ului s-a facut deja prin creditarea cu 50% din moneda premium comandată pentru fiecare achiziție efectuata

(exemplu: 1000 cumpărate -> alte 500 vor fi creditate).

Aceasta se aplică tuturor celor care au cumpărat rubine între 0:00 și 8:40, dar nu au primit zaruri și doar cu 5% mai multe rubine.

Deci, practice data viitoare cand command rubine o sa am un bonus?

• Nu. Acest bonus vi s-a acordat deja pentru prima cumparatura.

Iar data viitoare cand va avea loc acest event speram sa functioneze totul cum ar trebui.

I'm willing to admit that I may not always be right, but I am never wrong.

....Good times are over....

100%

• Inseamna ca stau slab cu matematica, exista undeva in logs cat mi s-a oferit mie bonus?

Nu-mi aduc aminte sa fii primit.

• Lelouch mai nou gf au un sistem de ciocolata, pentru ca la fel am patit si eu cu ei...

Si tot eu am fost de vina, dar ei nu isi asuma problemele pe care le au cu sistemul de plata.

Si o sa dechis un topic cum " ne fura gf " !

• Lelouch daca nu ai primit rubinele respective, te rog sa ma contactezi pe pm si sa imi comunici serverul unde joci si nick-ul.

David, o sa am rugamintea sa te abtii de la chestii de genul asta. Erorile se rezolva. Mai devreme sau mai tarziu, intr-un mod sau in altul, se remediaza.

Topic inchis.

2wm2yz5.jpg