Rubin áldás

• Kedves Dirnon,

Ahogy a GF kezelte a helyzetet az szerinted jó?!

Technikai hiba miatt reggel nem lehetett pörgetni, aztán egyszer csak +50% rubin akinél jelentkezett a hiba?

Mi van azokkal akik a hiba elhárítása után vennének rubint de most már pörgetnüki kell. A +50-60% esélye valjuk be igen csekély.

• Kedves Trax_01!

Sajnos abba kár belemenni, hogy szerintem vagy bárki szerint jó-e ez, ahogyan az illetékesek kezelték a helyzetet. Ahogyan időközben reagáltam az üzenőfalamon kapott megkeresésedre, úgy itt is ugyan azt tudom mondani. Tehát ez egy olyan probléma amire nehéz jó megoldást találni. Olyat pedig ami mindenki számára egyenlően igazságos lenne megkockáztatom hogy szinte egyenesen lehetetlen.

Biztosan kellőképpen mérlegeltek a döntés meghozatala előtt és ha lett volna más olyan verzió ami egyenlő esélyeket biztosított volna azt válasszák.

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Miért nem vettek ők is reggel?

Tudod aki korán kel rubint lel. :)

Ha mondjuk nekem adtak volna az 50% helyett dobókockát és dobtam volna 5%-ot hát biztos hogy kiírtam vola ide.

Akik kárt szenvedtek azok most befogják a szájukat ugy hogy jól megoldották szerintem.

DE az volna a legjobb ha elő sem fordulna ilyen hiba!

Ami lássuk be sajnos egyre sűrűbb!

• Mivel a körülmények tisztázódtak, ami miatt elsődlegesen a téma nyitva maradt, mert csak egy elírás miatt szerepelt másnál a hírtől eltérő információ. Így a témát lezárom mivel a probléma elhárult és a kárpótlás is megtörtént.

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png