Salut

• Buna, cei care se ocupa de gladiatus nu stiu anunta inainte cu o zi, maxim 2 ca vom avea parte de un eveniment ?

Sau le este greu... mai ales in zilele de azi...

Mda... oameni "serios" sunt nemti, pacat ca se schimba si anotimpul.. :S:S

Sa o tineti tot asa 8) !!!

Viitorul va este asigurat :D:D !!! :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

• Daca nu am fost anuntati, la randul nostru nu aveam ce sa anuntam.

De altfel nu am vazut anuntul cu evenimentul respectiv pe nici o alta comunitate. Este posibil sa fi fost o decizie de ultim moment.

Dar daca nici surprizele relativ placute, nu va plac...

....Good times are over....

They say we die twice. Once when the breath leaves our body, and once when the last person we know says our name.

100%

• MrMitza nu m-a intelege gresit, nu am zic nimic de voi comunitatea Ro, ci de cei care sunt mai sus !!!

Voi nu aveti ce face, ci dau vina pe ce care pun evenimentele in aplicare !!!

Si inteleg ca nu ati vazut, caci nici eu nu am vazut pe alte comunitati nici un anunt.

Da de ultim moment la ora 23:59 le-o sunat cucu ca sa pun acest eveniment..

MrMitza nu e cazul ca sa le ti apararea caci nu tine si nu merge asa ceva, iar daca aceasta e o surpriza e buna dar puteau sa anunte ca lumea sa cumpere rubine pentru acest eveniment, asa ca tot eu au de pierdut.

• bah, nene, hai ca inteleg ca ai si tu problemele tale in viata de zi cu zi, mai ales cu capu, dar nu intru acolo. dar mai da-o-ncolo de treaba, tu toata ziua buna ziua te plangi ca de ce asta ca de ce aia... pana mea, asta-i jocu, vrei sa joci, bine, nu vrei, du-te frate tare da-te cu capu de pereti cum ai facut pana acum.. hai ca inteleg ca vrem toti fuziune si alea alea, dar plm ce rost are sa faci topicuri peste topicuri ca aia asa, ca acu ti-au dat astia event "surpriza"... cred ca ai fi preferat sex surpriza ca babele alea de n-au fost satisfacute de violaturi ca mna, "se putea si mai bine"...astept warn..:))

• DJuan nene esti cu parinti tai. :)

Si daca ai o problema raporteaza-o si 2 la mana ma plang da pentru ca si eu am investit timp si bani in acest joc.

Iar cu capul nu am, poate ai tu, ca te bagi ca musca in lapte.

3 la mana am post la discuti nu pe wall la tine si nu a vorbit nimeni de fuzine, cred ca tu ai probleme mai mari la mansarda decat mine.

Ai grija la limbaj, caci nu cred ca esti crescut pe strazi, sau daca esti imi pare rau pentru tine.

Iar daca nu iti place nu mai urmari, simplu.

Scuza ca iti zic, dar cred ca duci lipsa de asa ceva "nene", pentru ca nu am adus in discutie asa ceva, dar daca asa esti, iti intelegem obsesia si aluzia.

• 1.Zici ca nu te iei de comunitatea din Ro dar cu toate astea postezi aici 😂😂

2.La 23:59 se activează toate evenimentele

3.Ai grija la gramatica dacă vrei sa fi băgat in seama

Lăsați gargara

• Alexios era vorba de gf, dar no unii se prind mai greu.

Si cat despre evenimente, era vorba ca nu s-a anuntat si a aparut asa peste noapte.

Nustiu de ce te bagi asa, ca musca in lapte sau iti place ?

Da am gresit si eu o litrea si repede imi scoate ochii ^^.

Esti bun :):!:

• Am zis gramatica, lipsa unei litere nu tine de gramatica, in fine, revenim.

Cu ce te încălzea ca te anunța cu o luna înainte ca vor băga event? Nu a fost un event de câteva ore, nu e ca și cum tu erai on la 23;59 și prindeai eventul din prima secunda, prea vrei sa te dai ce nu ești. Stai cumințel in banca și lasă lătratul asta aiurea

• Alexios sa ne inveti tu atunci ce inseamana gramatica, te rog.

Cu ce ma anunt ? Simplu inainte cu 3 zile daca nu am insel a fost eveniment de 30% mai multe rubine si atunci imi cumparam un pachet.

Nu are importanta ora la cat sunt eu activ, pentru ca eu imi manageriez cum doresc eu timpul, si 2 la mana nu nu eram prezent atunci daca esti asa de curios.

Nu ma dau defapt drept nimic, ci spun lucrurile pe nume.

Eu cred ca tu esti cel care nu sta in banca si raspunde neintrebat.

Si daca imi exprim opinia, pentru tine e latrat ?

Problema e grava.

Eu zic sa stai si sa iti vezi de joc daca nu ai nici o legatura cu acest subiect.

• Te ajutau alea 11 atacuri inainte de ora 1 daca stiai ca vine event. Eu am dormit si nu am stiut de event de exemplu, au mai fost 20 ca mine asa si s-au dus 200 de puncte care conteaza la ce activitate e acum. Sau nu stiu, dadeau toti 11 atacuri, inca 16 a doua zi si a 3-a zi imparteau piatra.

Pe 22 inca-s la valul 3.

• BornAssassin stiu caci am mai patit asa dar nu aveam cum pentru ca eram la munca. Dar nu ma deranjeaza alea 11 atacuri. CI faptul ca am achizicionat rubine si am primit ban permanent, pentru ca sistemul lor e de toata jena si plus in weekend nu lucreaza nimeni si vineri la 13 nimeni nu mi-a mai raspuns. Deci ii cam doare direct undeva de problema, iar daca le cer bunurile pierdute, se fac ca ploua.

Event ca event, da.l in colo caci la primul val am luat piatra, e enervat ca platesti si te alegi cu ban, mai bine nu imi cumparam rubine si nu pateam asa ceva. Dar no cum draqu nu doare, aia eee, si asa m-a las eu de acest joc :)

• Ti-am explicat ca nu e permanent, vei fi debanat cand le vei demonstra ca acel card cu care ai facut plata, este al tau. Simplu. Mai inceteaza odata. Ai cumparat si tu 140 de rubine si zici ca ai pierdut cine stie cati bani.

• Alexios eu cred ca tu te-ai bagat in seama si nu eu.

2 la mana m-as bucura enorm de mult ca sa treci pe unde trec eu, si sa vedem cat de mare e bucuria ta.

Iar acuma poti pleca de unde ai venit, multumesc frumos.

• Incredibil, nu putem sa dezbatem o propunere ca imediat vine Madutza cu topic closed..asa face la fiecare topic, imediat de cum a zis Static despre ea si respectivul clicker care facea/face parte din breasla cu ea, a dat tc..cum vine asta? ne inchide usa in nas

pun iar pozele

incepi de ieri la 20:57 si termini a 2-a zi la 11:47, cu atacuri date nici la o ora diferenta =)))

• Asta vine asa, cand nu poti demonstra contrariul si nu ai argumente inchizi topicul/tichetul. Nu ma pot contrazice pentru ca stiu care este adevarul.

• Madutza si MrMitza e legal asa ceva ?

Si e posibil ca sa poti face si sa dai atatea click-uri in 2 zile ?

Asta ceva nu se numeste pushing ?

Si eu sunt curios de acel program, daca e legal sau ilegal.

• Cu majoritatea dintre voi, participantii in acest topic, am discutat in privat - in tichete, pe mesaje sau chiar in joc.

Va simtiti mai interesanti daca deschideti aceleasi subiecte si pe forum in public? Cand postati poze care arata activitatea unui jucator si solicitati verificarea lui, nu realizati ca poate va afla si isi va modifica comportamentul?

4. Boti si Scripturi

Folosirea softurilor sau scripturilor pentru obtinerea avantajelor in detrimentul altor jucatori nu este permisa. Aceasta include botii, macros si alte automatisme.

Raspunsul din partea echipei nu poate fi decat unul singur:

Daca aveti reclamatii de facut, exista un sistem de tichete.

Acolo va stam la dispozitie pentru dovezile pe care le aveti cu privire la activitatea unui jucator - indiferent care ar fi el - poate sa fie si membru al staff-ului.

Totodata dupa cum stiti sau ar trebui sa stiti, Gameforge a decis ca pedepsele nu sunt publice - astfel nu avem libertatea de a discuta asupra acestui subiect.

Daca nu sunteti multumiti de activitatea unui membru al echipei apelati in mesaj privat la superiorul/superiorii acestuia.

Structura echipei o gasiti aici:

Structura Echipei!

Daca aveti nevoie de mine ma gasiti in privat. Nu voi mai posta nimic altceva in acest topic.

Va salut.

....Good times are over....

They say we die twice. Once when the breath leaves our body, and once when the last person we know says our name.

100%

• Da sigur ca da, daca nu sunteti multumiti de activitatea unui membru al echipei puteti sta linistiti ca nu se intampla nimic, treaba merge mai departe, baietii destepti se aliaza cu cine trebuie si fac ce vor ei, acel "regulament" e pus de fatada acolo, e mai mult un pretext pentru a bana pe cei care nu iau parte la cardaseli si le mai si scot in evidenta.

Domnule Mitza te rog mult sa incetezi cu aberatiile astea si cu acelasi raspuns plictisitor pentru ca nu are rost, se intampla niste mizerii pe jocul asta dar bineinteles ca vor merge in continuare pentru ca noi clientii acestei companii suntem lipsiti de aparare si ne lovim de indolenta acestei companii de fiecare data, de aceea s-a ajuns aici, situatia echipei jocului la noi e la fel ca scena politica romaneasca, dar nu mai extind, ca cine stie stie. Exemple am si nu e nevoie sa insist.

Daca sunteti asa corecti, vreau sa stiu, am facut tichet pe S22 pentru caz blatant de autoclicker folosit noaptea pentru cineva din breasla Nebunii, breasla Madutzei, cum am facut ticket, cum s-a linistit respectivul, va rog sa nu imi jigniti inteligenta cu coincidente si astfel de aberatii, vreau sa imi spuneti o explicatie.

Edited 2 times, last by STATIC ().

• "Daca aveti reclamatii de facut, exista un sistem de tichete.

Acolo va stam la dispozitie pentru dovezile pe care le aveti cu privire la activitatea unui jucator - indiferent care ar fi el - poate sa fie si membru al staff-ului."

Asta e cea mai aberanta chestie ever. Faceti parte din staff, ceea ce rezulta ca e interesul vostru sa-i gasiti pe cei care se folosesc de diverse metode, nu tocmai legale. Pai luam un exemplu unde toata populatia il stie, e vorba de cs 1.6, unde si acolo se joaca cu coduri, DAR sunt admini pusi ca sa-i gaseasca pe cei care folosesc hack-uri si in caz ca au folosit, sunt banati. Asa merge treaba si aici, nu e interesul nostru sa va raportam voua ce si cum, e doar interesul vostru, ca de asta sunteti pusi in staff, sa pastrati "curatenia" pe gladiatus.

Si inca ceva, ca sa-ti dai seama cine foloseste autoclicker sau nu, nu e nevoie de un user ca sa faca ticket, puteti sa verificati si singuri, dar atat timp cat se joaca cu clicker in breasla unde cineva face parte din staff, atunci intelegi si tu lipsa voastra de respect fata de ticket-ul pe care-l facem noi, sau cum a fost cazul lui Static, ticket-ul lui.