Kovárna okrádá

 • Chtěl jsem kovat red luciovo prsten pekla toho podzemního. Dal jsem zlatý čtyřlístek, stříbrný měch a stříbrné kladivo, přepnul jsem si kostým na -20% surovin a času.


  Klikl na vložit, vložily se mi všechny red surky až na výtažky vytrvalosti, ve stodole jsem jich měl celkem 23 kusů!

  Teď jich tam mám 7 a 16 kusů se někde vypařilo (nevložily se do slotu pro surky, nejsou prostě nikde.


  Takovou práci mi to dalo ty red vytážky sehnat, překovat a roztavit nepotřebné luciovky a teď takový hnusný čin se mi stal?

  To bych si jako měl snad koupit kus za 4 mega ne? TAK TO ANI NÁHODOU.




  Takže hra mě okradla. :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

  Tak takový podraz jsem nečekal.


  EDIT: co si pamatuji, ze starých verzí, tak mi kdysi bylo řečeno jedním GA, že DEVELOPEŘI neboli tvůrci hry mají možnost se nám hrabat v účtě, ale už je to tak dva roky co mi to bylo jedním českým GA napsáno myslím, že v PM na staré verzi fora.


  No a podpora nynější asi nefunguje jak má, před několika dny jsem vytvořil ticket s upozorněním na porušování pravidel hry a odpověď nulová.

  Edited 2 times, last by Taibl ().

 • Teraz sa mi stalo niečo podobné, išiel som vyrábať zbraň, nahádzal som tam predmety uľahčujúce kovanie vrátanie strieborného dúchadla úspornosti, no zistil som, že zbraň čo som chcel kovať nebola dobrá, tak som dal odvolať - všetky surky sa mi síce vrátili, ale zmizlo mi dúchadlo!?

 • Pagi koukám, že oba máme jednu společnou věc. Oba máme na profilu hate na tuto hru, samozřejmě v mezích pravidel to jest bez vulgarismů.


  A to se muší potrestat , ne? Odpor je marný.:cursing:

 • Chlapi,

  - nástroje po zrušení výroby sa navrátia do inventára alebo balíka, ale zostanú vo vihni.

  - súroviny máš podľa mňa v Horeum, pretože si použil možno oranžové alebo tak nejak, jednoducho na počet to bude sedieť.

  Ale myslím že na to ste už obaja prišli :D


  PS: Ak ma niečo nebaví alebo rozčuľuje, alebo ak mám pocit že ma nikto okráda, tak sa na to jednoducho vykašlem, máme možnosť voľby. Táto hra nie je dokonalá ale nikto Vás ju predsa nenúti hrať.

 • - súroviny máš podľa mňa v Horeum, pretože si použil možno oranžové alebo tak nejak, jednoducho na počet to bude sedieť.

  To asi těžko jsem mohl použít oranžové když jsem chtěl kovat full red znova říkám, že po kliknutí na vložit komplet red se mi vůbec nevložil ani jeden jediný kus červených výtažků vytrvalosti, ale ze stodoly zmizely. Před vložením jsem měl ve stodole 23 kusů po vložení všech ostatních red kromě výtažků už bylo ve stodole jen 7 kusů. Tak kam se podělo těch 16 kusů? škoda, že jsem si blbec neudělal screeny, toho hodně lituji.


  Ale tak mám ponaučení pro příště, že když budu kovat nějakou cennou věc tak surky budu vkládat rozhodně přes inventář.


  Tak samozřejmě, že to nikoho nebude trapit do té doby dokud se to nestane někomu dalšímu. Pak jenom dodám. Říkal jsem to.