Uzun Süreli Tatil

• Başlangıcı olan her şeyin bir de sonu vardır Neo. Çok güzel bir matrix repliği öyle değil mi ? :)

Merhaba Arkadaşlar,

16 Temmuz 2012'den beri devam ettiğim Gladiatus görevime 9 Ağustos 2019 itibariyle son veriyorum. Uzun bir zamandır kafamda bu vardı ama kısmet bugüneymiş.

Vedaları sevmem ama artık benim içinde ayrılık vakti '' Tıpkı herkes için olduğu gibi ''

Bazen doğru bazense yanlış kararlar verdik ama doğru kararlar vermekten asla vazgeçmedik. Hep doğru olanı yapmaya çalıştık. Sizlere layık olmaya son derece özen göstermeye çalıştık. Kusurumuz varsa affola. Şimdi Snape neden çoğul konuşuyor diyenler olursa bunların hiçbirini tek başıma yapmadım, ekip olarak biz bunları yapmaya her zaman gayret ettik.

Keşke buraları sizlerin istediği gibi bırakıp gidebilseydim. Daha mükemmel, düzenli birleşen iller, sorunsuz ve hatasız bir oyun vs. vs. Emin olun ki bunu çok isterdim fakat elimden gelenin en iyisi her zaman buydu, daha ötesine asla geçemezdim. Güzel sohbetlerimiz olduğu gibi aranızdan kırdığım, üzdüğüm hatta kızdığım muhakkak olmuştur ama bunları hiçbir zaman kendimi tatmin etmek için yapmadım. Gerekenler ve kurallar neyse onu yaptım, ötesine asla geçmedim. Bu yüzden beni sevmeyenler, bana kızanlar ve hatta benden nefret edenler olabilir aranızda. Ama sonuç olarak burası bir oyun ve sanal bir platformdayız. Kimseyi sanal kimliğine göre tartıp ölçmedim.

Hakkım varsa siz tüm değerli oyunculara helal olsun. Hakkınız varsa da ( Kesinlikle var ) siz de hakkınızı helal edin. Sizler olmasanız bizler asla olamayız.

Hepinizi çok seviyorum. Kendinize iyi bakın.

Snape

Team Manager

• ;(;(;(;( Bütün emekleriniz için teşekkürler. Benim hakkım varsa helaldir. Ayrılmanıza gerçekten çok üzüldüm. Elveda demiyorum tekrardan görüşmek üzere kendinize çook ama çok iyi bakın sizi kocaman kucaklıyorum.

strength does not need swearing...

• gladiatus artık gerçekten öldü snapenin gidişiyle. gladiatus tarihinin gelmiş geçmiş en unutulmaz ve en mükemmel yöneticisi oldunuz. sizin gibisi bir daha asla gelmez. yolunuz açık olsun sayın liderim

• Snape liderim

Şaka olduğunu düşünmek istiyorum. :| Kararınızı neden bu yönde verdiniz bilmiyorum ama sizinle tanışmak güzeldi. Kendinize gerçek hayatınızda iyi bakın. Yolunuz hep açık olsun :|

Alın içimdeki vicdanı, yakın içimdeki insanı

• "Ya beni de götür ya da gitme" Ne güzel bir 84 sözü değil mi?:whistling:

16 Temmuz 2012 tarihinden beri tanıdığım canım tmodum, sonrasında modum, daha sonrasında arada bir tekrar tmodum sonra da smodum, ilerisinde adminim, sonrasında da liderim...

Eylül 2018'inden beri de takımında bulunmaktan mutluluk duyduğum canım <3 liderim. Ellerinizden öperim.

Gidişiniz unutulmayacak elbet ama ben size gelişinizi hatırlatmak isterim.

• 2017 Eylül..

o günden bugüne iyisiyle kötüsüyle, genellikle iyisiyle çok güzel anılar yaşadık, seni tanımak projelerinde görev almak büyük bir zevkti,yollarımız GF'de tekrar denk gelir mi bilmem ama reelde 7/24 seni darlayacağım emin olabilirsin, bu yüzden bunu bir veda olarak saymıyorum. :)

Her şey dilediğin gibi olsun, seviliyorsun. :)

• Liderim,

Sizleri özleyeceğim. Bana vermiş olduğunuz emek ve değerleriniz için sizlerle gurur duymaktayım. Sizi bırakmayacağımızdan şüpheniz olmasın. Ben Luck beni unutmayın liderim. Sizleri sevgiyle kucaklıyorum.

Saygı değer modunuz;

Luck

• Helal olsun...

Umarım en kısa zamanda bende bırakırım :D

Gerçekten takımınızda olup beraber çalışmak isterdim ama kendime güvenemediğim için hiç başvuru yapamadım,(içimde kalmıştı yazayım dedim :D ) yolunuz açık olsun...

Gladiatus TR seni unutmayacak liderim.

"Zor" diye nitelendirdiğiniz kelime düşüncede bitiremediklerinizden ibarettir.

28.12.2017 Nebiii

• Bir kaç kereden fazla yesemde global'i oldukça lezzetli yaptığın bir gerçek. Konular ve konumların hiç bir zaman şahsi olmadığıni bilerek ve emek verip gösterdiğin çaba için ayrıca teşekkürler. Reel hayatta başarılar in devamını diliyorum. Her son yeni bir başlangıç, rahatlığın keyfini sürmen dileğiyle elveda.