Lobby - tworzenie KOLEJNEGO konta na danej prowincji

• Mam kilka kont na s35. Chcę utworzyć nowe również na tej samej prowincji. Z poziomu lobby nie mogę dodać nowego konta na s35:

http://prntscr.com/onb70h

W zasadzie to nawet nie wiem jak inaczej można je utworzyć. Pewnie zarejestrować nowy e-mail i być może wtedy będzie opcja. Ale co w przypadku gdy chcę utworzyć 30 nowych kont? Mam tworzyć 30 różnych e-maili??? Z pewnością ten "szybszy dostęp" zajmie mi więcej czasu niż jeszcze kilka dni temu xD

Konta służące choćby do modlitw w gildii by podbić regenerację hp gdyby kogoś interesowało.

Interesuje mnie tylko opcja by powiązać wszystkie na jednym e-mailu.

• Cóż. Chwilowo się nie da.

Opisany sposób "obejścia problemu" jest chwilowo oficjalnie jedyną opcją.

Z pewnością będą to ulepszać (zgłaszałem to do poprawki jeszcze zanim to to ujrzało światło dzienne), ale najpierw pewnie kwestie związane z tymi nielinkującymi się kontami, które powinny się same podlinkować...

image.png

• Od 3 dni nie mogę wejść na konto. Próbowałem na kilku mailach, zawsze dostaje komunikat o poprawnym zlinkowaniu, a konta nie ma ?( Ile mam czekać na odpowiedz o supportu? Hajs, który zbierałem na trening 4 miesiące już się wysypał. :( Stare konto na innym mailu od razu połączyło, ale nie mogę na nie wejść na operze, tylko google chrome.

• Od 3 dni nie mogę wejść na konto. Próbowałem na kilku mailach, zawsze dostaje komunikat o poprawnym zlinkowaniu, a konta nie ma ?( Ile mam czekać na odpowiedz o supportu? Hajs, który zbierałem na trening 4 miesiące już się wysypał. :( Stare konto na innym mailu od razu połączyło, ale nie mogę na nie wejść na operze, tylko google chrome.

https://lobby.gladiatus.gamefo…l_PL/retrieveAccountEmail

Michalus mi odpowiedział na maila i dodał ten link - nigdzie go w lobby nie widziałem, z tego punktu powinieneś dać już sobie radę.

• nigdzie go w lobby nie widziałem,

Dopisz sobie plus do zeszytu za spostrzegawczość, napisałem chyba wyraźnie że ,,nigdzie go w lobby nie widziałem'' a nie że go tam nie ma.

Dodatkowo Twoje zdjęcie jest dostępne z poziomu logowania - po zalogowaniu znika a link możesz skopiować nawet będąc zalogowanym :sleeping: