Лоби и вход в играта

  • Всички коментари и въпроси можете да отправяте тук. :)

    arptm.png

    Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!

  • Мисля че това ще е супер, че ще вкарате и facebook акаунти според мене ще има още повече хора и някой хора няма да се чудят как да се регистрират ;)

  • А аз немисля така,според мен хората няма да могат дас еоправя с акаунтите си в повечето сървъри ,може би изключение ще направят тези само с по 1 акаунт. Ще ми е интересно, как ще можем да играем с всички акаунти по цял свят, наведнъж! но определено тук ще се пише много повече след поскането на лобито:) Естествено ще разберем по-подробно кое какво е и как да го ползваме след като го видим и докоснем, стига да можем да си влезнем лобито и да си настроим героите по сървърите!


    До скоро!

  • Поредната тъпотия от немците ли е това?

    Настръхвам само като го чуя всичко тва. АМАН от безсмислени за нас промени.

    То не стига, че окъкаха играта и ми доскуча вече та сега ще ме принудят да си изтрия всички акаунти. Защо ли? Ами трепал съм се толкова години и не желая да ставам плацдарм за лешоядите. Освен това фейсбука е тантелмарка и лесно се пробива.

    Ще има доста оплаквания ми се чини.

    Всичко се прави без да се съгласува с желанията на играчите. Търсят се комерсиалните интереси само. Как да си напълнят гушките. Ама то така не става. Няма ли гъдел няма парици. И тва не е само мое мнение.

    Някои неща са дразнещи за по старите играчи в играта. Тва никой не го взима под внимание. Пускайте си колкото си искате сървъри тогава.

  • Здравейте на всички... Играя тук повече от 10 години,преди доста време ми хакнаха електронната поща с коята регистрирах героя и сега ползвам друга... Героя е предплатен за 5 години напред и сега какво следва - взели са парите и те принуждават да не играеш? На мен така ми звучи... Писах на лични на този който пусна съобщенията за тези обновявания,но няма обратна връзка... Нека някой по-сведущ да обясни ситуацията,че на мен ми прилича чисто и просто на обикновена кражба в случая...

  • Здравейте на всички... Играя тук повече от 10 години,преди доста време ми хакнаха електронната поща с коята регистрирах героя и сега ползвам друга...


    DIDOizroda


    След като в момента в акаунта имате имейл адрес, до който имате достъп, какъв точно е проблема?

    arptm.png

    Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!

  • На мен ми се струва че цяла година няма фестивал на облеклата та въпроса ми е скоро ще има ли защото го чакам да тренирам ..

  • На мен ми се струва че цяла година няма фестивал на облеклата та въпроса ми е скоро ще има ли защото го чакам да тренирам ..

    На този етап нямаме информация да е предвиден такъв. ;)

    arptm.png

    Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!

  • мой колега в с2 и с5 неможе да си влезе в героите

    давахме на забравен имейл и паролата му за героя и нищо нестава ,пише ,че възниква грешка!!!

    За паролата е сигурен ,за героя също, но не го пуска да влезне! Някой може лид аде съвет какво да прави ,че вече 2 дена е неактивен и скоро ще спре с играта ако не се получи... бЛагодаря

  • Аз пък не мога да се логна през смартфон с chrome браузър. Влизам в лобито, но като избера герой и зарежда безкрайно.

  • мой колега в с2 и с5 неможе да си влезе в героите

    давахме на забравен имейл и паролата му за героя и нищо нестава ,пише ,че възниква грешка!!!

    За паролата е сигурен ,за героя също, но не го пуска да влезне! Някой може лид аде съвет какво да прави ,че вече 2 дена е неактивен и скоро ще спре с играта ако не се получи... бЛагодаря

    Най-вероятно бърка имейла си. Нека да отвори билет в съпорт системата с данните на акаунтите и ще направим каквото можем, за да решим проблема.


    Аз пък не мога да се логна през смартфон с chrome браузър. Влизам в лобито, но като избера герой и зарежда безкрайно.


    Пробвайте да изчистите кеша и бисквитките на браузъра. В инкогнито режим няма проблем с логването в лобито и влизането в игрови сървър, така че вероятно проблемът е това.

    arptm.png

    Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!

  • Пробвайте да изчистите кеша и бисквитките на браузъра. В инкогнито режим няма проблем с логването в лобито и влизането в игрови сървър, така че вероятно проблемът е това.

    Благодаря!

  • Изискваше известно време докато свикна, но смятам че времето за което се логвам е абсолютно същото като преди.


    А как се процедира за акаунтите, на които не съм сменил мейла и не ми излизат в лобито ?

  • А как се процедира за акаунтите, на които не съм сменил мейла и не ми излизат в лобито ?


    Можете да ги добавите към лобито. След като се логнете, горе в дясно от менюто "моят акаунт" избирате "добави акаунт". Там въвеждате имейл адрес и парола за съответния акаунт, кайто искате да добавите.

    arptm.png

    Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!

  • След обновяването ми липсват 5 рубина сървър 8 ако обичате го оправете пуснал съм и билет.