lobby

  • jak mam 6 kont na 3 mailach to teraz musze mieć 3 konta na gf ????

    boze


    /////



    mega lipa raczej skoczę grać bo uciązliwe to na jenej przegladarce nie moge miec 2 kont :< bo wylogowuje mnie od razu

    :evil:

  • Klikasz w Lobby na " Moje konto" następnie "dodaj konto"wpisujesz e-mail i hasło do konta i automatycznie Ci doda do listy:))

  • "the section with the recruiting link will be disabled. All recruiters should be still available"


    Lobby to nic innego jak zabieg "uszczelnienia" systemu. Ciekawe jak szybko wyłapią kolejne znane drzwiczki. Podejrzewam, że to sprawy najwyższej wagi bo przecież godzi w interesy firmy. Rebalans może poczekać :P

    juve - prowincja 55EN

  • a jak truskaweczka a jak


    ale tak patrze na loginy i to śmiech na sali s1 najwiecej online , chciałby jeszcze liste tych aktywnych


    nowe serwy trupem padaj mimo x iles tam razy

    :evil:

  • czy to badziewne lobby bedzie mnie za kazdym razem wyrzucalo do strony logowania? gram zawsze w 2 zakladkach, w 1 mam handlarza i za kazdym razem jak chce przerzucic zloto to zastaje strone logowania a nie zwoje do odkupienia...



    nie dosc ze wprowadzili nikomu niepotrzebne (...) to jeszcze zepsuli to co dzialalo dobrze

  • czy to badziewne lobby bedzie mnie za kazdym razem wyrzucalo do strony logowania? gram zawsze w 2 zakladkach, w 1 mam handlarza i za kazdym razem jak chce przerzucic zloto to zastaje strone logowania a nie zwoje do odkupienia...



    nie dosc ze wprowadzili nikomu niepotrzebne (...) to jeszcze zepsuli to co dzialalo dobrze

    Też gram na 2 zakładkach, ale nie wywal mnie ;)

  • Mm problem z zalogowaniem się z lobby na s 34.

    s 41 loguje normalnie, przy próbie logowania na s 34 otwiera sie nowa karta , i strona nie działa


    Ta strona nie działa

    Serwer s34-pl.gladiatus.gameforge.com nie może teraz obsłużyć tego żądania.

    HTTP ERROR 500



    co robić? ....

  • Problemy z kontami nieprzypiętymi do Lobby, wraz z danymi Kont, których brakuje, proszę zgłaszać przez ticket.


    Powódź ticketów jest i chwile trwa ogarnięcie wszystkich, ale na forum o takich rzeczach nie sposób dyskutować ;)

    image.png

  • Wkleje to tutaj bo z tego narodził sie problem :


    Ave,



    W związku z awarią serwera 41 (rollback + brak aren międzyserwerowych), dla serwera s41 został zaplanowany microevent: bla bla bla


    nie wiem co z innymi serwerami, ale jak widać w wyższych wiadomościach wczoraj przez pół dnia nie można było zalogowac sie na s 34, wiem że s 41 nowy serwer i wgl..

    ale może by tak chociaż " dziękujemy za wyrozumiałość pracujemy nad tym ? "


    zero

    nic

  • nie wiem co z innymi serwerami, ale jak widać w wyższych wiadomościach wczoraj przez pół dnia nie można było zalogowac sie na s 34, wiem że s 41 nowy serwer i wgl..

    ale może by tak chociaż " dziękujemy za wyrozumiałość pracujemy nad tym ? "

    Nie wszystkie pomysły idzie przepchnąć przez biurokrację.


    Problem wyszedł z tego, że s34 z jakiegoś powodu nie załapał się na aktualizację do "lobby version" 1 sierpnia, tylko 4 dni później. Dlaczego.. czort wie. Zgłosiłem jak tylko miałem możliwość, naprawili w krócej niż godzinę po zgłoszeniu. Ze swojej strony uchybień nie widzę.

    image.png