Gladiatus Lobby

 • Gladiatori,

  Drīz Jums būs pieeja sākumlapai, kur atradīsiet visu vajadzīgo lieliskām uzvarām Romā. Uzmetiet aci šiem ieguvumiem:

  • Konta pārskats: iegūstiet visas detaļas par atjauninājumiem un pasākumiem, kā arī par tādiem īpašiem pasākumiem kā jaunu serveru atvēršana un gadadiena.
  • Ātra piekļuve spēlei: ar vienu vien klikšķi varat redzēt vienuviet visus savus kontus vai arī uzreiz atvērt pēdējo spēlēto serveri.
  • Vairāk pasaules: spēles joslā varat redzēt visas savas pārlūkspēles, kas ir pievienotas sākumlapai - varat ieiet jebkurā no tām vienā mirklī!
  • Jūsu ienākšana: nākotnē varēsiet ienākt arī ar savu Facebook kontu.

  Lieciet arēnai trīcēt!

  Jūsu Gladiatus.lv komanda  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

 • Gladiatori,


  Mūsu sākumlapa tiks aktivizēta jau pavisam drīz, tādējādi ļaujot Jums piekļūt ērtam pārskatam pār visu svarīgo Gladiatus! Līdz ar to tiks mainīts arī ienākšanas procdess. No 01.08.2019 varēsiet ienākt spēlē tikai ar savu e-pasta adresi.


  Ko tas nozīmē?


  Pēc izmaiņu ieviešanas varēsiet ieiet kontā, vienkārši izmantojiet savu e-pasta adresi un konta paroli (vai vienu no saviem kontiem, ja Jums tādi ir vairāki). Ja Jums ir vairāki konti ar vienu un to pašu e-pasta adresi, varēsiet izvēlēties vienu no tiem pēc ienākšanas.


  Aizmirsāt savu e-pasta adresi?


  Nekādu problēmu! Vienkārši ienāciet ar savu lietotājvārdu kā līdz šim un noklikšķiniet uz pogas Profils augšējā izvēlnē. Zem sadaļas Konts varēsiet redzēt savam kontam pievienoto e-pasta adresi.


  Vairāk informācijas var atrast iekš BUJ (FAQ).


  Veiksmīgu spēlēšanu!

  Jūsu Gladiatus.lv komanda

  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]