Gladiatus Lobby

 • Gladiatoriai,


  Netrukus jūs turėsite prieigą prie žaidimo kambario, kuriame galėsite sekti visas savo pasiektas pergales Romos provincijose. Štai kokie privalumai laukia Jūsų:

  • Registracijos apžvalga: gauk pilną informaciją apie atnaujinimus ir tokius įvykius kaip kad naujų serverių atidarymas ar žaidimo jubiliejai specialioje vietoje.
  • Tiesiai į žaidimą: Vos vieno mygtuko paspaudimu galėsi pamatyti visas turimas registracijas ar akimirksniu prisijungti prie paskutinį sykį žaisto žaidimo.
  • Nauji pasauliai: žaidimų juostoje galėsi matyti visus žaidimus, kurie yra susieti su tavo žaidimų kambariu - greitas prisijungimas garantuotas!
  • Tavo prisijungimas: ateityje prisijungti galėsi ir su savo Facebook paskyra.

  Panaudok dieną prasmingai – priversk areną šėlti!

  Gladiatus Komanda


  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

 • Gladiatoriai,


  Mūsų žaidimo kambarys jau greitai startuos taip suteikiant tau naują ir šaunią apžiūrą viso kas svarbu Gladiatus žaidime! Tai turės įtakos ir tam kaip tu prisijungi. Nuo 01.08.2019 prisijungti galėsi tik pasinaudojęs savo elektroninio pašto adresu.  Ką tai reiškia?  Po pasikeitimų prisijungime, tau tiesiog reikės prisijungti pasinaudojus savo elektroninio pašto adresu ir registracijos slaptažodžiu (ar vienos iš jų, jei turi jų kelias), Jei turi daugiau nei vieną registraciją naudojančią tą patį elektroninio pašto adresą, prisijungęs galėsi pasirinkti su kuria iš jų tuo metu norėsi žaisti.


  Pamiršai savo elektroninio pašto adresą?


  Ne bėda! Prisijunk pasinaudojęs savo žaidėjo vardu kaip įprasta ir viršuje paspausk „Profilis“ mygtuką. Po „Vartotojas“ skiltimi pamatysi elektroninio pašto adresą, kuris susietas su tavo registracija.  Daugiau informacijos gali rasti mūsų DUK (FAQ).


  Smagaus žaidimo - tegyvuoja Roma!

  Gladiatus Komanda

  nmsb.jpg  Community Manager of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]