Reklámok

  • Tisztelt Support!


    Szeretnénk kérni, hogy jelezzék a fejlesztők felé, hogy a GLADIATUS játék egy másik játék reklámja miatt élvezhetetlen lett - egy felugró reklámablak miatt, amit nagy valószínűséggel így programoztak le.

    Minden egyes kattintásra az alábbi ablak jelenik meg. Hiába kattintom le, hogy nem érdekel.


    Úgy gondolom, hogy kissé erőltetett az efajta nyomulás, hogy még ezzel is játszunk, meg még a másik játékukkal is.




    A kérdés: Megoldható, hogy azonnal megszüntessék a felugró ablakokat vagy addig ne játszunk ameddig nem tudják megoldani a problémát!


    Üdvözlettel:

    Mislix

    Edited once, last by Mislix ().

  • Hali Mislix!


    Egyetértek veled, én épp vettem rubint, gondoltam, akkor majd csak eltűnik, de jelenleg is pofátlanul a képünkbe van tolva! Reklámozzák a bejelentkezési oldalon, utána már senkit sem érdekel...!

  • Sziasztok!


    Ha minden igaz, jelenleg már nem kellene megjelennie ennek a reklámnak. A probléma forrása az volt, hogy egyes hirdetés/reklám blokkoló kiegészítő (adblock) tiltotta a cookie-t ami azért lenne felelős, hogy rögzítse azt, hogy a reklám nálatok már megjelent.

    Mivel a Gameforge nem támogatja az ilyen fajta bővítmények használatát ezért előfordulhat, hogy a jövőben a zavartalan működés érdekében szükségessé válhat az ilyen bővítmények kikapcsolása a Gladiatus weboldalán.

  • Napok óta ez jön be folyamatosan, pc/chrome böngészőn. Mocskos idegesítő, nem lehetne kezdeni vele valamit?? 🤔


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem.[/mod]

    Ez kimondottan a " játékos kérdez , csapat válaszol" topicba való kérdés és nem az "élet a szervereken kibeszélőbe!!!! Miért lett áthelyezve? Ti tudtok ebben a valóban idegesítő dologban változtatni!

  • Tény és való tegnap rossz helyre tettem. Ma ezt pótoltam. :)

    Kérdésedre pedig a válasz: Nem, nem minden kérdés való abba a topicba. Azért lett áthelyezve, mert volt már hasonló jellegű probléma/visszajelzés/kérdés. Továbbá ha ilyet tapasztaltok akkor a hibajelentések részen belül a megfelelő címkékkel tudjátok jelezni nekünk, így másoknak is lehetősége nyílik arra hogy megossza a saját tapasztalatait, hogy nála is előfordult-e vagy sem.

  • Talán a felvetésre kellene valamicske magyarázatot adni a szokásos is elég lenne ( mi nem tehetünk róla ,de jeleztük) .


    Mert mi játékosok ilyenek vagyunk ha hibát találunk akkor jelezzük ahol olvasunk róla valami hasonlót.

  • Sziasztok!


    Mint ahogyan a hírekből már értesülhettetek róla hamarosan jön a Lobby, pontosabban augusztus 1.-én kerül majd be, és ezt követően csak az e-mail címetekkel lesztek képesek bejelentkezni. A felugró ablak erre figyelmezetet. Lehet, hogy nem mindenkinél jelenik ez meg.

    Működése feltételezhetően ugyan az, mint a korábban láthatott reklámok, amikről már fentebb olvashattatok.

    Tehát néhány napig valószínűleg el kell viseljétek ezeket, egyszerűen csak zárjátok be a felugró ablakot.

    Amennyiben minden tevékenységre előjön ismét kapcsoljátok ki a hírdetés blokkoló bővítményt a böngészőtökben, vagy bármit, ami a sütik mentését blokkolja.

    Normál működés esetén legkorábban is jónéhány óra múlva kellene ismét találkozzatok ezzel a felülettel.


    Az új Lobby-ról itt olvashattok egyébként.

  • Tudom, hogy ez a gladi ilyen kattintgatós játék volt mindig is. De eddig azért ültem a gép előtt hogy azért kattintgassak mert játszok. Mostmár azért kattintgatok, hogy a reklámok eltünjenek. Sokáig nem nagyon játszottam, így nem tudom, hogy ritkult e a reklám. Most lenne kis időm.

    De most úgy kb 10 percenként jön fel magától a reklám, ha nem kattintok. Ha játszok akkor kb minden 2-3. kattintásnál.


    A jó hír az, hogy tudom hogy a GF ezzel is a játékosok érdekeit nézi egészen biztosan. Nem jó dolog a számítógép vagy a telefon előtt gubbasztani. (mozgásszegény életmód, romlik a szem stb..) Vettem az adást, úgyhogy megyek is és valami hasznosabbal töltöm az időmet.


    Ha lehet ezt ne offnak vegyétek, hanem visszajelzésnek...

  • Továbbítottuk a panaszokat. Egyébként pedig teljesen megértem, engem is valóban rendkívül zavarna, ha megjelenne egy olyan ablak, amit előzőleg már bezártam.


    Köszönjük szépen a türelmeteket.

  • Szia BRAINEN,


    a problémára azt a választ kaptuk, hogy bizonyos hirdetésblokkolók zavarják az oldal rendeltetésszerű működését, emiatt jelenik meg újra és újra a hirdetés. Ha kikapcsolod a hirdetésblokkolót a Gladiatus oldalán, akkor nem fog folyamatosan megjelenni a hirdetés.

  • Szia Potroha !



    Nekem speciel semmilyen reklám blokkolom nincs aktiválva, a tegnapi nap folyamán mégis folyamatosan a reklámmal szenvedtem !


    Amikor volt akkor sem számított a GF reklámoknak ,és a Kicky által javasolt sütik és egyéb .... tanácsok is fabatkát érnek ilyenkor ,ugyanis semmiféle hatása nincs a fentebb említett probléma orvoslására .


    Mindenesetre köszönjük , hogy utána néztél .