Liczenie wychodzi nam dobrze (tutaj) to może czas dorzucić nutkę rywalizacji? ![]()
Startujemy z poziomu 500.
Team liczy w dół odejmując 1 punkt (W edycji 3 team odejmował 2 punkty.)
Userzy liczą w górę dodając 1 punkt
Wygrywa drużyna która dojdzie do 0 w przypadku teamu lub 1000 w przypadku userów.
Edycja 1: Userzy, 728 postów, 8,5h
Edycja 2: Userzy
Edycja 3: Userzy
Edycja 4: Userzy
Edycja 5: Userzy
Edycja 6: Userzy
Edycja 7: trwa!
UWAGA: W EDYCJI 7 TEAM ODEJMUJE 5 PKT.
Zaczynamy: 500!