Poboljsavanje igre

• mislim to su sve misljenja od nas pojedinaca :)

ali ako postoje itemi u par boja onda svi itemi moraju biti u par boja i jaci su tipa hrana je tri puta jaca nego zelena recepti isto doduse to da nam ne treba ni hrane ni recepata u crvenoj boji tu se slazem da ne treba :D i da nekada zna biti poprilicno frustrirajuce zna ali opet sam misljenja da ne mozemo to tek tako maknuti nego onda bi trebala doci i redukcija boja i slicno

i tipa kad bi se uvelo sto je balkan predlagao crna boja npr onda bi bilo i hrane u crnoj boji

*In principio erat verbu,

et verbum erat apud deum,

et deus erat verbum.

*Mozda imam lose karte, ali dovoljan je stih ;))

*Nicija nije do zore sjala pa ni vasa gospodo draga :))

***KRAJ PRICE, SVAKO SLEDI SVOJU SMERNICU ! ! !

• mozete li ubacit jos jednu torbu recimo da bude besplatna da imamo 5 ukupno meni fali mjesta iskreno

ja iskreno ne znam kako ti treba mjesta

http://prntscr.com/nvxqzj

prva strana za hranu i za pakiranje + alati za kovanje + dodatci za iteme

http://prntscr.com/nvxr79

druga strana amajlije za otkup

http://prntscr.com/nvxrdt

treca strana itemi za taljenje

http://prntscr.com/nvxrp3

cetvrta strana amajlije za otkup

dvije strane koristim kada igram 3 kostim pa mi treba vise ali mogu ostati bez jedne stranice komotno

http://prntscr.com/nvxsan

ruksak sve bacam na mjesto gdje sam prodao amajlije i prodajem dalje a tu ostavim ono sto mislim taliti a iz ruksaka cu prebaciti u torbu kad stavim dva itema na taljenje a ako mi fali itema tj vidim da ce mi faliti odem na aukciju otkupim i lagano :)

et deus erat verbum.

• e pa ne znam sta god da se predlozi ne valja sta ce ti uopste ovaj forum bezveze glupost teska radite sta hoce eto vas tamo i gotovo

• e pa ne znam sta god da se predlozi ne valja sta ce ti uopste ovaj forum bezveze glupost teska radite sta hoce eto vas tamo i gotovo

pa ne druze ja samo pokusavam zauzeti kontra stav sto se tice nekih stvari da dobijem vase argumente i da onda mogu pokazati sefovima gore igraci su to i to predlozili kad smo zauzeli vas stav oni su rekli ovo zasto ne :)

opet ponavljam sve i jedan prijedlog je zapisan i sljedeci tjedan na sastanku ce biti iznesen :)

a onda cemo sa nekim dodatnim informacijama i sa odgovorima vama doci na ovu temu i reci sto oni tvrde za neke stvari

et deus erat verbum.

• mozda regina igra na x5 server

na x5 je drugacija stvar malo XD bar meni

ako igras kostim za expedicije dobijes bar 10 itama nerjetko to bude i 20 orange/red za taljenje sto ti zauzima bar 2 torbe

za prodaju ti bar treba 2 prazne jer tko ce prodat 300 itama s jednom stranicom?

ako su ti expo bossovi malo jaci kao ovi na gore treba ti najmanje 1 torba za hranu /ja koristim 2

znaci treba ti najmanje 5 torbi ja koristim torbi i 2 stranice skladista npr XD

regina prijedlog za tebe to svi veci igraci rade npr ...

napravis lvl 1 i napravis savez s velikim lvlom i prepustis tom accu lvl 1 dignes skladiste na lvl 2 ili 3 4 koliko ti vec treba ili napravis 2 ili 3 acc-a (znam igrace kojim imaju 10 accova) i onda u tom skladistu ostavis ono sto ne koristis svaki dan npr alate/bundeve i te stvari/ neke itame koje ne trebas a stoje ti u torbi

i kada trebas nesto od tamo vidis jedan admin online kazes mu nazad sam za 10 min i odes pokupis iz lagera i vratis se u savez :D

eto da ne placas torbe bzvz

ostane ti 2 prazne za prodaju 1 za hranu i 1 za sta zelis :)

• mislim svakako cemo zapisati i predloziti :) a opet imas pravila i imas nacine u koje se mozes uklopiti ja sam se uklopio u ovo na normalnom speedu a na puta pet je vjv sto vi govorite jer i igrate te servere i na vecim ste nivoima i mozete puno tocnije iz prve ruke reci sto je i kako je :)

et deus erat verbum.

• Vi trebate malo ozbiljnije sa njima, ljudi stvarno masivno napuštaju ovo. Dajte vidite sve da se ujedini na ba domeni u 1 server. I nema dalje priče.

To je poboljšanje igre.

• Good afternoon

GAMEFORGE COULD JUST COMPLY WITH THE LETTER THAT DENIED ANY CHANGES TWO YEARS AGO BEHIND IT WOULD BE A BIG DEAL

• i will do my best to make any change :)

et deus erat verbum.

• I kakve promjene možemo očekivati , da rezimiramo bar malo ? :/

Ili će Balkan_Devil i dalje imati traktate u kojima se žali da mu nije zanimljivo ?

Drink Coffee. Do stupid things even faster with more energy !

• hahahha

promjena ce biti ali prvo se mora odraditi spajanje servera krenuli su sa meksikancima i s nekim jos prelaziti ce na europu i onda mi te poslje toga ide dodavanje svitaka iz podzemlja i van podzemlja svitke i to je to :) ali u teoriji vise manje su prihvatili nase sugestije i obecali da ce raditi na tome

et deus erat verbum.

• I've been SGO in the brazilian community and in two mergers we've had in any of them the team was asked to give an opinion on any change, now the question is why a SGO B.A would have any privilege in being heard?

• domacine ja skupim prijedloge i posaljem svojim sefovima a oni mi odgovore vise manje politicki da i ono sto nije u planu kazu ali kako odgovor dobijem dobijem

+ sjednes u auto i odvezes se u stuttgart i tamo si napravis termin kod GFa direktno i pricas s njima otvoreno sto i kako zelis i hoces

et deus erat verbum.

• domacine ja skupim prijedloge i posaljem svojim sefovima a oni mi odgovore vise manje politicki da i ono sto nije u planu kazu ali kako odgovor dobijem dobijem

+ sjednes u auto i odvezes se u stuttgart i tamo si napravis termin kod GFa direktno i pricas s njima otvoreno sto i kako zelis i hoces

The time you lose here in the forum should be monitoring the bots there on the server 201 the machine is with 6k more victories and the second in the 7 day ranking has more defeats than victories and still does not stop attacking, go there and do something useful for this game.

• Bubi hvala na odgovoru . Kad se može očekivati naše spajanje ? :?:

• I've been SGO in the brazilian community and in two mergers we've had in any of them the team was asked to give an opinion on any change, now the question is why a SGO B.A would have any privilege in being heard?

Why not ? :S

The time you lose here in the forum should be monitoring the bots there on the server 201 the machine is with 6k more victories and the second in the 7 day ranking has more defeats than victories and still does not stop attacking, go there and do something useful for this game.

_khaled_ why are you here ? It is not your domain. Maybe you are loosing your time ? :):):)

• konkretne datume nemamo tj nismo ih dobili mogu ti samo reci onu floskulu

u najkracem mogucem roku, a za tocnije informacije prati svakako nas forum jer ce biti objavljeno :D

ali trebalo bi krenuti sada vrlo uskoro kazem poceli su sa amerikancima i preci ce na europu kroz mjesec i pol dva i onda ce to ici relativno brzo. Moje ali pazi samo moje predvidjanje mi se cini da bi moglo biti s krajem jeseni ili pocetkom zime ali kazem ti opet to je moje predvidjanje.

et deus erat verbum.