Čo je toto za férovosť?

• Keby bolo kutie o rubínoch tak by si si vedel ukuť veci aj na tvojom serveri, kde nikto nehrá.

Samozrejme, že nepotrebuješ ani jeden rubín. Rozdiel robí časová náročnosť v nadobúdaní surovín. Tak ako medzi normálnymi a speed servermi, tak aj medzi aktívnymi a "mŕtvymi".

• Obidvaja máte pravdu. Dá sa ukovať aj bez rubínov, ALE s počtom surovín na jednu vec máš bez rubínov dajme tomu 50% šancu že ti vec vyjde. S rubínmi to máš na 100%. Máš síce k dispozícii aj strieborné nástroje, ale na 100% sa nedostaneš. Ak použiješ zlaté dúchadlo tak oproti striebornému máš ďalších 20% k dobru čo pri červených surovinách je obrovská úspora.

Čo sa týka surovín tak na mŕtvom serveri kde nie sú vysoké úrovne a si nižšia úroveň nemáš šancu ich získať.

Čo z toho že na úrovni 107 získaš Tiberius návod keď k surovinám pri tom ako padajú predmety v podsvetí sa nedostaneš ani za niekoľko mesiacov, a aj to tak maximálne modrej kvality. Ak nemáš hráča ktorí je aspoň úroveň 120 a nebojuje v Británii kde už padajú veci z ktorých sa to dá získať, tak ...:whistling:

• Záleží ako sa to vezme. Ja hrám z rubínmi, ale nástroje kupujem za zlato. Použijem ich na výrobu vecí, alebo ich vymieňam za suroviny. Je to síce predmet za rubíny, ale nestojí ma ani euro.

Náš kamarát Pagi takú možnosť bohužiaľ nemá, no na s4 sa dá kuť naozaj bez jediného rubínu... teda zatiaľ. Čo sa týka Sebastianus a Tiberius vecí, na tie nemám ani zelené suroviny. Čo je škoda, pretože sa blížim k úrovni, kedy sa dajú skombinovať s dobrými návodmi. A v aréne by sa mi veľmi hodili, neprehrával by som toľko v aréne.

• Ano, suroviny z podsvětí se získávají velmi těžce a nebo pokud se náhodou objeví na tržišti, tak velmi, velmi draze.

Dropy z podsvětí už nejsou co bývaly. Nevím co s tím udělali, ale není výjimkou když dropuji svitky, suroviny a předměty z normální lokace. bohužel se tak děje čím dál více.

Red drop z podsvětí jsem ještě nikdy neobdržel. A to je pořád dokola. Prostě "utáhli opasky" abychom stále více platili hlavně za rubíny.

Jak tu někdo psal, že se v Turmě dá dobře zahrát asi jak pro koho. Protože těžko mohu porazit někoho kdo hraje víc jak 3 roky a je full red, + full stats.

Co jsem začal hrát, tak vždy jsem musel tvrdě makat abych někoho v turmách porážel a to mě přestalo bavit. Proto jsem ji vypnul.

Příklad k utáhnutým opaskům: Ten kostým co dává šanci na najití rubínů. Tak hned v první den akce jsem našel cca 20 rubínů, druhý den už jen cca 11 a další dny velmi sporadicky např. 22. 8. z cca 260 výprav jen 2 rubiny nebo 23.8. také pouhé dva rubíny atd.

A dnes přesně týden co akce běží jako zázračným mávnutím proutku mi naskakují rubíny z výprav jako divé. Zatím cca 12 kusů.

No není to zajímavé?

Avšak zatím se nenašel nikdo jako nikdo z kompetentních osob to jest od GF který by toto vyvrátil.

• Jak tu někdo psal, že se v Turmě dá dobře zahrát asi jak pro koho. Protože těžko mohu porazit někoho kdo hraje víc jak 3 roky a je full red, + full stats.

Jo, jenže tohodle chudáka mlátěj v meziserveru hráči klidně o 15 levlů vyšší - tomu říkám neférovost ! Daň za to, že je dobrej... A vůbec, jak souvisí to, že hraje 3 roky, s jeho staty a výbavou ? Pokud zahlásíš, že hraješ na nějakém novém speedserveru, tak si nejprve uvědom, že to byla tvoje volba být "rychlokvaškou", a měl jsi počítat s takovým scénářem.

A dnes přesně týden co akce běží jako zázračným mávnutím proutku mi naskakují rubíny z výprav jako divé. Zatím cca 12 kusů.

A tady si teda stěžuješ na to, že ti padaj nebo nepadaj ? Co se ti vlastně nelíbí ? Máš 8% na nalezení rubínu. Myšleno tak, že máš těch 8% z jedné výpravy, ne že odchodíš 100 výprav, a automaticky bys měl mít 8 rubínů.

ZÁPADNÍ ALIANCE

• A dnes přesně týden co akce běží jako zázračným mávnutím proutku mi naskakují rubíny z výprav jako divé. Zatím cca 12 kusů.

A tady si teda stěžuješ na to, že ti padaj nebo nepadaj ? Co se ti vlastně nelíbí ? Máš 8% na nalezení rubínu. Myšleno tak, že máš těch 8% z jedné výpravy, ne že odchodíš 100 výprav, a automaticky bys měl mít 8 rubínů.

Ne, tam si stěžuji na to, že první a sedmý den mi chodí rubíny nejvíc. Kdežto v těch dnech mezi těmito dny velmi málo třeba jen jeden dva za celý den.

Jak tedy vysvětlíš, že 21, 22 a dnes 28.8 dropuji zvýšené množství rubínů a ostatní dny jen v průměru 2 za den a to ten kostým mám prakticky pořád na sobě, protože i když zrovna nepadají rubíny hodí se mi z něj ty 3% na staty a pak ještě sem tam na to kování.

• Ne, tam si stěžuji na to, že první a sedmý den mi chodí rubíny nejvíc.

Takže důvod tvého bytí na tomto foru je vyloženě hejtování hry. Místo abys byl rád, že můžeš získat rubíny jinak než za prachy, tak si stěžuješ, že ti padaj. :D :D

Jak tedy vysvětlíš, že 21, 22 a dnes 28.8 dropuji zvýšené množství rubínů a ostatní dny jen v průměru 2 za den

Co na tom jako potřebuješ vysvětlovat, prostě jsi byl pár dní víc lucky... Mě to třeba sypalo včera víc než dneska ;)

V podstatě jsem ti to vysvětlil již tady:

Máš 8% na nalezení rubínu. Myšleno tak, že máš těch 8% z jedné výpravy, ne že odchodíš 100 výprav a automaticky bys měl mít 8 rubínů

Tzn.: Může ti ze 100 výprav kulové, ale může ti padnout i 20 těch rubínů... A je jedno, jestli je to první nebo tísícej den kostýmovky. Hledáš problémy kde nejsou.

ZÁPADNÍ ALIANCE

• A abych tě Taible jen nehejtil

Ano, suroviny z podsvětí se získávají velmi těžce a nebo pokud se náhodou objeví na tržišti, tak velmi, velmi draze.

Proč prostě nechodíš střídavě 1. podsvětí s 2. kostýmem a naopak ? Já to tak dělám, a dostanu se tak ke spoustě zajímavých surek ;) Jasně, souhlasím, že je blbost, aby ti v podsvětí padaly obyčejné svitky a předměty - tam to soudruzi asi uplně nedomysleli.

ZÁPADNÍ ALIANCE

• Pamatuji si doby, kdy za kostýmovek, případně eventu na rubíny padaly rubíny více, takže pokud nyní padají méně tak ta 8% šance není 8%, ale podstatně menší.

Proto se pozastavuji nad tím, že nyní je toho méně než bývalo třeba před rokem.

Ještě k těm rubínům tak při eventu a šanci teď nevím zda 10 nebo 20% mi padaly rubíny ještě mnohem méně než při tom kostýmu.

Těžko se to vysvětluje. Kdo to nezažil, tak prostě nepochopí.

Nebo např. ta velikonoční akce. Před rokem bývalo více dropů těch vajíček a králíků a letos už poskromnu. Nebo ještě když to vezmu zpětně tak při první možnosti získat bubonino býčí brnění šli dropovat králíci i na klasických výpravách, body na farmě se daly obnovit s levelem UP. To vše dnes už neexistuje aby si hráči moc nenafarmili a pravidelně přispěli svými penízky.8|

A které podsvětí děláš? To normální, obyčejné nebo obtížné?

Od jisté doby podsvětí chodím s dispaterovým kostýmem č.1 teda pokud ho zrovna mám. Samozřejmě dropy z podsvětí padají avšak ne ty co bych si mohl přát, to jest většinou jen modrá kvalita, sem tam výjímečně purpur a velmi vyjímečně oranž. Red ještě nikdy,

PS: a s tou kovárnou jsem si to asi vymyslel, že? Že mi to nenávratně sebralo zrovna ty prakticky nejdražší suroviny které se velmi špatně shánějí. Musel jsem je nahradit tím, že jsem roztavil jinou red luciovku.

Hm, jak neplatím, tak mě okradou stejně aby mě donutili.

Zlatou maleficu na kování jsem si za rubíny kupoval snad jen jednou za celou dobu hraní. Buď se mi ji podaří vyhandlovat nebo kovu bez ní avšak to jen velmi vyjímečně.

Jinak na surky mám dobrý fígl, ne vždy vyjde, ale pořád lepší než abych je měnil za rubíny.;):S

EDIT: díky za vnuknutí nápadu, trochu jsem pozměnil strategii výprav v podsvětí a konečně jsem se dočkal zajímavého dropu.:)

Edited 2 times, last by Taibl ().

• Po takýchto súbojoch rozmýšľam či má vôbec zmysel tú hru hrať. Viem, že je to mimo tému, ale predsa toto je pôvodná myšlienka príspevku. Keď prehrávam s hráčmi s nižšími štatistikami o 1000 brnenia a 50 zranenia tak to ešte prekusnem, aj keď nechápem, prečo ich nikdy neporazím keď zaútočím späť.

Ale toto je už ozaj moc. A ešte dal 3x viac zranenia ako ja :thumbup:super hra teda

• Také se mi občas stane, že porazím mnohem silnějšího než jsem já. Ovšem už jsem zažil i pravý opak, že mě porazil slabší, což mě dost překvapilo a šokovalo.||