Čo je toto za férovosť?

  • Už od dob, kdy jsem začínal hrát, tak byl limit na útočení cca 9-10 lvl, takže s tím, že je o 9 lvl vyšší nevidím žádný problém...a neřekl bych, že 15k je veľa zlata...naštve to, ale o tom ta hra je, příště více štěstí s rychlejším překládáním zlata :)

  • Je to nespravodlivé, obzvlášť od hráčov, ktorí by ťa na tej istej úrovni nemali šancu poraziť.


    Keď budeš mať tretí oblek, tie štatistiky sa zlepšia. Za jednu prehru dáš v pohode aj 20 výhier.


    Zažil som niečo podobné... boli dni keď som mal 10 útokov od jedného hráča.


    Ak ťa to aspoň trochu poteší :D a môžem si ho vyznačiť žltou farbičkou v target liste nech ho neprehliadnem

  • Má 107 úroveň - může tedy rubat hráče i o 10 úrovní menší, a bude z toho mít zlato a expy :)


    Jediná nefér věc bylo zrušení Banů za napadání pod expy ( level bashing ) :) Spousta "charakterů" toho teď využívá :/

    Moje maličkost








    Never underestimate the power of stupid people in large groups

  • Má 107 úroveň - může tedy rubat hráče i o 10 úrovní menší, a bude z toho mít zlato a expy :)

    No, ja keď si dám tretí oblek, veci sa majú takto...

    Ak zaútočím na hráča z provinčnej arény s úrovňou o 9 nižšou, dostanem minimálne 12k, niekedy aj 35k.

    Ak zaútočím na hráča z môjho serveru s úrovňou o 2-3 nižšou, niekedy aj rovnakou ako mám ja, dostanem tak 3k.


    Nie je to blbosť? Z nižších úrovní v provinčných arénach by malo byť menej zlata, aby to hráčov odradilo a vybrali si radšej rovnocenného súpera.

    Jediná nefér věc bylo zrušení Banů za napadání pod expy ( level bashing ) :) Spousta "charakterů" toho teď využívá :/

    Myslíš z pomsty, alebo preto, lebo majú málo hráčov v rozsahu?

    Asi si si pri suboji kychol alebo si zakopol, tak ta dorazil ... Insie vysvetlenie v tejto hre s paranormálnymi javmi ani nie je...

    Turma je podľa mňa v pohode, no v aréne kritický zásah a blokovanie robí strašne veľa... mali by to nejako obmedziť.

  • No, ja keď si dám tretí oblek, veci sa majú takto...

    Ak zaútočím na hráča z provinčnej arény s úrovňou o 9 nižšou, dostanem minimálne 12k, niekedy aj 35k.

    Ak zaútočím na hráča z môjho serveru s úrovňou o 2-3 nižšou, niekedy aj rovnakou ako mám ja, dostanem tak 3k.


    Nie je to blbosť? Z nižších úrovní v provinčných arénach by malo byť menej zlata, aby to hráčov odradilo a vybrali si radšej rovnocenného súpera.

    Bohužel, hráči v CT a v aréně jsou vybíráni dle statů a zbroje, čili pokud jsi fakt hustej na 97 úrovni, tak holt budeš trpět tím, že tě budou řezat hráči s mnohem vyšších úrovní ( mám kámoša se 106 úrovní, kterej má fakt fajnou zbroj, a v meziserveru má v nabídce úrovně 125+, samozřejmě z přiblblých speedserverů ) . zkrátka: čím lepší jsi, tím těžší soupeře ti to nabídne. A někdo si holt rovnocenného soupeře jednodušše nevybere :(


    Myslíš z pomsty, alebo preto, lebo majú málo hráčov v rozsahu?

    Protože mají pocit méněcennosti a myslí si, že když se 132 úrovní budou 5x denně útočit na 92 úroveň, tak se jim zvětší úd nebo nevím proč... Zkrátka chudáci :)

    Moje maličkost








    Never underestimate the power of stupid people in large groups

  • Môžem len potvrdiť to že súperov vyberá podľa toho aký máš tréning. Mne ponúka hráčov aj o viac úrovni ako tebe.

    A keď sú z zrýchlených serverov tak som rád. Len si pozriem aký kostým majú na sebe, ak tretí luciferov tak je vysoký predpoklad že to práve hrajú keďže ho môžu mať na sebe len pár hodín. Keď majú aktivované centurio tak majú súboje tak často sa sa im neoplatí zakaždým skrývať zlato a v prípade víťazstva je dobrý úlovok veľmi pravdepodobný.

  • Bohužel, hráči v CT a v aréně jsou vybíráni dle statů a zbroje, čili pokud jsi fakt hustej na 97 úrovni, tak holt budeš trpět tím, že tě budou řezat hráči s mnohem vyšších úrovní ( mám kámoša se 106 úrovní, kterej má fakt fajnou zbroj, a v meziserveru má v nabídce úrovně 125+, samozřejmě z přiblblých speedserverů ) . zkrátka: čím lepší jsi, tím těžší soupeře ti to nabídne. A někdo si holt rovnocenného soupeře jednodušše nevybere :(

    Podľa zbroje? To je pre mňa novinka. Takže nejako systém vyhodnotí moje zranenie a brnenie a na základe toho nájde súpera?

    To je teda ozaj sprostosť. Aký má potom zmysel snažiť sa byť dobrý? Hráči by mali byť motivovaní k tomu, aby mali čo najlepší tréning a výstroj. Medzi úrovňou 125 a 106 je taký obrovský rozdiel, že ani tú najväčšiu lamu nemáš šancu poraziť. Ja viem, že to GF myslelo dobre, pretože to ako sa hra pokazila predajom zlatých nástrojov na úrovni 1-90 bolo treba riešiť. Ale od úrovne 100 vyššie je to už úplne o inom. Mali by s tým niečo robiť. Teraz mám čo podľa GF robiť? Dávať všetko zlato do spolku a roztaviť výstroj? :?::cursing::thumbdown:

    Protože mají pocit méněcennosti a myslí si, že když se 132 úrovní budou 5x denně útočit na 92 úroveň, tak se jim zvětší úd nebo nevím proč... Zkrátka chudáci :)


    U nás na s4 tiež hral taký chudák, vysekal takto celý 30 členný spolok v turme aj aréne. Pritom ako hráč nestál za nič. Písal som už o tom jeden príspevok. Našťastie sú teraz na s4 rozumní ľudia a nechajú ma na pokoji. Už som aj viackrát vysvetľoval, že musíme držať spolu. Dosť nám lezú zo speed serverov na nervy, tak aspoň si treba pomáhať v rámci provincie. Nerozumiem, prečo taká niečo vôbec povolili... nebol na to žiaden dôvod. Niekto sa oháňa tým, že je to bojová hra... ale tak v bojových športoch sú tiež kategórie a má to svoj zmysel.

    Môžem len potvrdiť to že súperov vyberá podľa toho aký máš tréning. Mne ponúka hráčov aj o viac úrovni ako tebe.

    A keď sú z zrýchlených serverov tak som rád. Len si pozriem aký kostým majú na sebe, ak tretí luciferov tak je vysoký predpoklad že to práve hrajú keďže ho môžu mať na sebe len pár hodín. Keď majú aktivované centurio tak majú súboje tak často sa sa im neoplatí zakaždým skrývať zlato a v prípade víťazstva je dobrý úlovok veľmi pravdepodobný.

    Teraz ktorý účet myslíš? ^^ na s4 či na s9?

  • Vopred sa ospravedlnujem za velmi hlupu otazku, ale nerozumiem preco je dovolene utocit na hraca, ktory je v praci? Mam momentalne velmi nizky level, som na s24, ale nezda sa mi fer aby na mna utocili ked sa de fakto nemozem branit a prerusit pracu nechcem kvoli peniazom... ked hram tak na mna skoro nikto neutoci..

  • Od kdy zápasili gladiátoři férově?


    Tedy ve hře dříve zápasili, ale to byly pravidla. Teď skoro žádná pravidla nejsou.

    ---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

    Server 10 CZ ------- Honour: 330.000.000 ----- level: 167

  • Nejde mi o ferovost, dostavam po nose snad kazdych pet minut a nejak som sa s tym zmieril pretoze tazko mozem porazat niekoho kto ma premiovu pay-to-win vyzbroj, ale myslel som si,ze ked je clovek v praci tak je to nieco ako "protected mode", nemoze nic robit a jemu nemoze nikto nic....

  • Hra je na nízkych úrovniach nehrateľná. Preto treba ísť rýchlo hore.

    Čo je to prosím ťa pay-to-win výzbroj? Neviem o tom, že by bolo treba čo i len 1 rubín na to, aby sa dali kuť červené veci. Sú to len výhovorky.

  • Toby já to řeším jednoduše. Už několik levelů co jsem nad stovkou mám turmu komplet vypnutou. Přesto mě pořád dokola z jiných provincíí klátí pár "nabušenců" i když mají ze mě jen základní částky.

    A dají pokoj? Nedají. Ale štve mě to. Ale na druhou stranu nebudu skákat, jak hra píská. To jest odmítám vylepšovat žoldáky a nuceně mít zapnuté pakty třeba na dovednost nebo obratnost.

    Prostě si "pánové" jen honí "ego" nemají vůbec soudnost. Rád bych jim něco napsal a poslal je někam, ale nechce se mi registrovat na ty provincie. Tak tiše, vzteky trpím, přitom se mi neděje žádná újma, jako, že nejsem okrádán o goldy, tedy ne ty navíc.

    Další se mi třeba mstí za to, že jsem jim odmítl prodat některé suroviny. tak mě z jiných provincíí napadají.

    Prostě jak už tu někdo psal, férovost po této hře už nemůžeme chtít.

  • No jde o to, že od určité úrovně není pořádně na koho útočit.

    ---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

    Server 10 CZ ------- Honour: 330.000.000 ----- level: 167

  • Ale na druhou stranu nebudu skákat, jak hra píská. To jest odmítám vylepšovat žoldáky a nuceně mít zapnuté pakty třeba na dovednost nebo obratnost.

    Prostě si "pánové" jen honí "ego" nemají vůbec soudnost. Rád bych jim něco napsal a poslal je někam, ale nechce se mi registrovat na ty provincie. Tak tiše, vzteky trpím, přitom se mi neděje žádná újma, jako, že nejsem okrádán o goldy, tedy ne ty navíc.

    Turma je podľa mňa skvelý spôsob ako si zabojovať. Na rozdiel od arény vyhráva lepší a nie ten komu padnú lepšie percentá. Myslím, že ak sa budeš snažiť a nadviažeš dobré kontakty s vyššími úrovňami a predajcami zlatých nástrojov, za pár mesiacov si spravíš turmu tak, že ťa nikto neporazí.

  • Hra je na nízkych úrovniach nehrateľná. Preto treba ísť rýchlo hore.

    Čo je to prosím ťa pay-to-win výzbroj? Neviem o tom, že by bolo treba čo i len 1 rubín na to, aby sa dali kuť červené veci. Sú to len výhovorky.

    Na s4 možno aj na s9 sú červené a oranžové surky na trhu bežne. Za veľké sumy, ale predsa len sú. Pozri si ostatné provincie. Napr. na tom mojom - s14 - nikdy nie je nič na trhu. A to o surovinách ani nevravím. Kedysi tam bol jeden hráč čo dával na trh každý item čo mu spadol z expedície a žalára, bol všetkým na smiech, no to je jedno, aspoň to tam nebolo prázdne. Dovolím si tvrdiť, že na s4 vyrobíš ľahšie červený item než na ostatných. Nie. nie sú to výhovorky, žiaľ realita.

  • Tak si to zhrnieme


    tazko mozem porazat niekoho kto ma premiovu pay-to-win vyzbroj

    Čo je to prosím ťa pay-to-win výzbroj? Neviem o tom, že by bolo treba čo i len 1 rubín na to, aby sa dali kuť červené veci. Sú to len výhovorky.

    na tom mojom - s14 - nikdy nie je nič na trhu...

    Dovolím si tvrdiť, že na s4 vyrobíš ľahšie červený item než na ostatných. Nie. nie sú to výhovorky, žiaľ realita


    Písal som o tom, že na vyrábanie výstroje nepotrebuješ ani jeden rubín. To bola moja reakcia na "pay-to-win" výstroj. Sám si teraz potvrdil, že

    pay-to-win výstroj je nezmysel, pretože kupujem suroviny a nástroje z trhu, teda som závislý od hráčov a nie od rubínov.

    Keby bolo kutie o rubínoch tak by si si vedel ukuť veci aj na tvojom serveri, kde nikto nehrá.


    Môžeš tvrdiť že na mojom serveri sa hrá lepšie ako na tvojom, kde nikto nehrá. Ale tvrdiť, že s4 a s9 je vo výhode nad všetkými speed servermi je sprostosť. Hráč na speed serveri má vždy vo všetkom výhodu. Pamätám si, že keď vznikol s21, najvyššia úroveň tam bola 105 a úrovne 90+ mali komplet oranžové a červené veci. Tak mi povedz ako je to možné.