İttifak Kurucusu Değişikliği Hakkında

 • kkOoXM.jpg

  Merhaba Gladyatörler,


  İnaktif durumdaki veya süresiz olarak uzaklaştırılmış ittifak kurucularından kaynaklı, geri kalan ittifak üyelerinin yaşadığı "sorunların" farkındayız.


  Bildiğiniz üzere ittifak kurucularının süresiz olarak uzaklaştırılması durumunda ittifak içi oylama ile kuruculuk devrini gerçekleştiriyorduk.

  Bundan sonraki süreç aşağıdaki gibi işlenecektir.


  İttifak Kurucusu süresiz olarak uzaklaştırılmış veya son 30 gündür inaktif durumda ise ittifak yönetiminin oylaması sonucu yeni kurucu atanabilecektir.


  Kurucunun süresiz olarak uzaklaştırılması durumunda herhangi bir istisna bulunmamasına karşın inaktif durumdaki kurucuların değişimi aşağıdaki şartların kabulü ve takibi çerçevesinde mümkün olacaktır.


  • Kuruculuktan düşürülen inakif oyuncu her ne şart altında olursa olsun ittifaktan atılamaz, rütbesi düşürülemez.
  • Atanan kurucu mevcut yönetici rütbelerine sahip oyuncuların rütbesini düşüremez.
  • Atanan kurucu ittifakı dağıtamaz.
  • Atanan kurucu, inaktif durumdaki "eski/asıl" kurucunun tekrar aktif duruma gelmesi durumunda ittifak kuruculuğunu devir etmekle mükelleftir.

  Yukarıda yer almayan ve ittifak veya oyun gidişatına olumsuz etki edebilecek tüm zararlı faaliyetler kesinlikle yasaktır.


  Aksi durumlarda kuruculuğu devir alan oyuncunun, "destekçilerinin" ve multi işaretli karakterlerinin tamamı global olarak uzaklaştırılacaktır.


  Her türlü tartışma, anlaşmazlık ve sorularınız için tartışma forumunu kullanabilir veya oyun admininiz ile iletişime geçebilirsiniz.


  Saygılarımla

  Gladiatus TR

  Ekibiniz.

  9YBb7k.jpg

  Ticket Sistemi | Oyun Kuralları |Bana Ulaşın

  Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

  try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }