Коментари по версия v3.2.0

• Тук можете да дадете коментари по версията. :)

Версия v3.2.0

Следните нововъведения и промени са направени по отношение на коването и топенето на предмети:

• всички слотове в секцията за коване са достъпни срещу злато (или рубини ако предпочитате),
    • увеличен е броят на допълнителните слотове в ковачницата от три на четири,
    • допълнителните слотове имат фонова снимка на съответстващият им предмет (инструмент за коване),
    • в слота може да бъде използван само инструмента, който е показан на фоновата снимка,
    • времето за коване на предмети е намалено с 50%,
    • всички слотове в секцията за претопяване са достъпни със злато (или рубини ако предпочитате),
    • в секцията за топене е добавен слот за чук,
    • времето за претопяване е намалено с 50%,
    • [промяна] отново са направени промени в баланса на босовете в Британия, най-вече в тези от секция "Kent",
    • [поправено] вече не е възможно двама души да купят един и същи предмет по едно и също време на пазара,
    • [поправено] вече не е възможно двама души да купят един и същи предмет по едно и също време на аукциона,
    • [поправено] потребителите, които не можеха да извършват атаки на провинциалната и циркус арена, докато носят костюмът на Дис Патер (трудното ниво) вече могат да извършват атаки.

Обновяването е насрочено за 11 април 2019, около 14:00ч. българско време.

arptm.png

Gladiatus.bg - Team Manager | Gladiatus.en - Board Admin & Super Operator
    CIRCUMFLEXTWENTYFIVEARPTWENTYSIX!

• Всичко е много хубаво от това което следва ,но как са се решили да направят нещо такова в полза на неплатените играчи:) това май е за 1-ви път хихи

И нали щеше да има и поправка при мага да се правят оранжеви и червени предмети ...при това ще има ли развитие!

и последващите промени от преди месец за евентуално сливане на бавни и бързи сървъри ,само намек ли е било или за даленчото бъдеще да се готвим!!!???

Благодаря

• веднага ти отговарям по първи абзац-повече стоки ->повече опити за коване->повече купени инструменти включително и златни чукове :))

Това с Маг-а не вярвам някого да стане, ъпдейта е само за пещта и ковачницата.

А това със сливането на сървъри съм колкото за, толкова и против. Според мен се готви нещо по-мащабно като международни арени(или поне много ми се иска :D )

• това и на мене ми се иска!Но да видим,дано само да сме тук за резултатите:) А иначе ,невервам да се купуват толкова златни,камо ли чукове!!!

и сега се кове със сребърни на 90-92%, дали ще стане божа работа,последния евент ми даде 3 успеха за червено и 1 провал!!! да провал,но го има :) по-скоро ,по млако ще се харчи за рубини ,аз лично досега топя и на 6те пещи с рубини ,а след ъпа няма да е така :)

• 22.11.2019г
    25% намалено време за възстановяване на точките за подземията,
    25% повече точки за подземията

Бонуса е излишен за герои 120+ ниво. Не се ли очаква подземия в Британия в близкото бъдеще ?

• [поправено] потребителите, които не можеха да извършват атаки на провинциалната и циркус арена, докато носят костюмът на Дис Патер (трудното ниво) вече могат да извършват атаки.

това не е оправено преди 2 дни ми се случи но вече знам как да си го оправя сам .