Spájanie serverov je potvrdené (1.apríl)

  • Dámy a páni, Vážení hráči


    je to tu. Konecne sme sa dockali. Prave som cital oficialnu informaciu ze spajanie serverov je uz pripravene.

    Dolezite informacie strucne:

    Prebehne to 10.4.2019 o 10:00

    Servery sa budu spájat podla rychlosti. Nase servery sa spoja takto-

    servery 4,9,11,12,13,15 - server bude mat cislo 15

    servery 14,16,18 - server bude mat cislo 18

    servery 17,19,20,21,22 - server bude mat cislo 22


    Pocas spajania serverov pochopitelne bude hra nedostupna, odhadovany cas je cca 3-4 hodiny. GF za tuto neprijemnost spojenu zo spajanim serverov bude hracov kompenzovat. Kazdy herny ucet k dnu 10.4. starsi ako 30 dni a s poslednym prihlasenim nie viac ako 7 dni dostane 20 rubinov a 11.4. bude cely kalendarny den prebiehat specialny event- ziadne opotrebovanie, cas tavenia a kovania skrateny o 60%, sanca najst zvitky zvysena, sanca najst rubiny zvysena, sanca ukovat predmet zvysena,.......


    Emilio to tu urcite prelozi a da do noviniek, ale pocitam ze ma skolu tak az niekedy vecer. A v oznamenych novinkach sa neda diskutovat tak som rychlopreklad vytvoril este ja pred pracou.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Nevedeli by ste nejako vybaviť, aby sa dalo v rámci provincie útočiť na hráčov bez toho, aby som ich musel po jednom hľadať v rebríčku? Fungovalo by to presne ako provinčné arény, no vždy by dalo na výber 5 hráčov.


    Spojením s4 a s9 prídem o súperov (väčšinu) a hľadať ich v rebríčku je hlavne z telefónu utrpenie. Obzvlášť kvôli imunite 1 hodiny po útoku, ktorá sa nikde na profile hráča neukazuje. Alebo budem dookola točiť hráčov zo speed serverov?


    Každopádne sa teším na nové priateľstvá aj konflikty :D

  • Všimol som si v nastaveniach možnosť zadať číslo servera. Predpokladám že je to v súvislosti s spájaním serverov.

    Asi bude možnosť pri spájaní serverov prejsť na zrýchlený server.

    Každopádne treba počkať na oficiálni preklad ktorí určite najneskôr zajtra už bude.

  • Ak je toto fór, tak končím s hrou :D pretože na toto spájanie sa čaká už skoro dobrý rok. Na každom serveri je skutočne aktívnych ak 20, tak veľa hráčov, s výnimkou s4. Mŕtva hra, kde si ešte spravia srandu z tých, čo ju hrajú?

  • Apriiil :)

    samozrejme ze sa jedna o prvoaprilovy vtip. Dufam ze som nesekol velmi do ziveho :) berte to sportovo. Pochybujem ze si budete pamatat ale nieco podobne spravil jeden admin na fore na prvy april asi 8-9 rokov dozadu a ja som si na to spomenul.

    Raz to spojenie pride, len nikto nevie kedy.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Nebolo to myslene v zlom, aj herny tim tlaci na spajanie - snad sa raz dockame, no 10.4. to urcite zial este nebude..


    Boco

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty

  • Přesně jak jsem psal..


    Kdyby to nebyl zásadní problém posledních let, "vtip" se neopakoval každý rok (vždy v nějaké komunitě), tak by se to za vtip i dalo považovat.

  • Ok tento april ma utvrdil v tom vykašlať sa na postavy a ist hrat divoke kmene... robte si debilkov z ostatnych, ja pri tom byt nechcem. rad som spoznal tuto hru a jej hracov, ale zazvonil konecny zvoncek.

  • Berte to s humorom. Nikto neumiera predsa. Nahodou sa tento zartik vydaril a skoro som aj ja naletel, ked som to cital, no tie bonusy a 20 rubinove kompenzacie mi nedavali zmysel :D. Ja som sa na tom pobavil a mali by ste sa aj vy. Majte predsa humor a nebudte vazny :)

  • Ako tak pozerám, Zek sa predsa len v niečom až tak nesekol.. hoci to vtedy ešte nemohol vedieť, ako môžete vidieť v ohlásených zmenách v hre, čas tavenia a kovania sa skutočne skráti + viaceré novinky toho sa týkajúce :)

    Rufus_podpis.png

  • Je škoda že som sa nedočkal spájania serverov a ukončil som hru ešte pred tou velkou udalostou, no ale čo už mňa pec a vyhňa nepriľáka späť. To je mala snaha, ked mám kopec € v hre. Ale nerieším. Peniaze boli aj budú, len chuť hrať hru nie kedže ste pri skoro oznamovali to spájanie. Mali ste vtedy oznámiť keď už by bolo 100% pripravené spustit to. Moj názor a nie vyše roka vytrúbiť to že bude spajanie onedlho a zatiaľ nič, a preto hráči stratili chuť asi. :/


    S pozdravom chalani Pyptyno s4.

  • Bull Sh..

    už je 22. ho a všetky spominane servery nadalej ukazuje v circu provincarium ako existujuce

    a nebol ani žiadny pozoruhodny narast - aktivnych hracov


    sorry ale klamanie hracov vam nepomoze

  • Chápem vaše rozhorčenie, ale čo iné ste čakali, keď vznikali servery ako huby po daždi? Jeden po druhom umierali a vy ste to aj tak ďalej skúšali. Keby ste sa nenechali nalákať a hrali s4, hra by vyzerala úplne inak X( Vám nemá kto baliť a hráči z normálnych serverov musia trpieť magorov, ktorí útočia každých 20 minút.

  • Mňa by skôr zaujal server kde by vstup do žalára (prípadne expedície) nebol viazaný na úroveň hráča. Bolo by len na hráčovi aký silný si zvoli žalár podľa toho akú silnú ma skupinu otrokov.