Šanca nájsť návod

  • Zdravím,


    chcel by som sa spýtať, aká je šanca nájsť návod v rôznych podsvetiach? Bavíme sa konkrétne o s19, ktorému doteraz chýba návod sebastianus a bez neho prakticky nie je možné, aby hráči s vysokým levelom úspešne farmili expedície (lvl 130+).

  • Ahoj


    Priamo ti neodpoviem na otázku, no nechce sa mi veriť, že trocha brnenia dokáže podstatne ovplyvniť to, či si schopný úspešne farmiť expedície. Keď na seba nahádžeš oleje, zapneš bohov a posilnenia, tak Sebastianus je len kvapka v mori :D

    Alebo sa mýlim? Aspoň sa rozpúta diskusia a niečo nové sa naučím.

  • Tak samozrejme, že tie expedície porážam, s tým problém nie je.


    Problém je, že som max. silný, ako to len ide, a s požehnaniami na zručnosť aj obratnosť vyhrávam asi len 85% expedícií (Callirius, lvl 130+), což je veľmi málo - keď si to prepočítam na expy a zlato, tak sa mi oplatí robiť predchádzajúcu (Cassi, lvl 120+), kde mám 100% winrate a ani mi nevezme hp.


    Ak by som mal sebastianus, tak prehádžem všetky antoniusy, čo mám, na sebastianusy. To mi pridá minimálne 5000-6000 armoru, ktoré zníži zranenie protivníka o cca 80!!!! na jeden zásah. To je veľmi významný rozdiel.


    A naozaj mi radíš, aby som zapínal bohov a dával oleje na obyčajné expedície? Keď robím denno denne oblek a 10h klikám?