Nomerci Savaş Raporları

• Tebrik ederim Nomerci

Başlığa her girdiğimde birilerini reportlamak zorunda kalıyorum bu başlıkta. Nemesis moda iş çıkıyor

Gençler eğleniyor baksana.Birde karşısındakine hakaret etmemeyi öğrense güzel olucak.Boşu boşuna Modlar kamp kurdu buraya X/

Özellikle galileo çok saygılı davranıyor abla napalım biz de karşı taraftan aldığımız saygı ölçüsünde davranmaya çalışıyoruz..

• doctorblaze savaşmanıza saldırmanıza bir şey demiyorum ki :)

Gücünüzü Arena da gösterin. Modlar da az dinlensin.Tartışmanın da bir adabı vardır.Olayın ben o noktasındayım.

OraNZP.pngzGyLV9.png

• doctorblaze savaşmanıza saldırmanıza bir şey demiyorum ki :)

Gücünüzü Arena da gösterin. Modlar da az dinlensin.Tartışmanın da bir adabı vardır.Olayın ben o noktasındayım.

Doğru diyorsun abla o adabı öğrenmesi gerekenler bizim tarafta değil ama, demeye çalıştığım savaş değildi zaten nick, yazılanlar :D

• Adama savaş raporu sayfası açtırtmayı geçtim, nick ini bile değiştirtebiliyorum öyle de bi etkim var üzerlerinde. Sözde alçak dağları onlar yaratmıştır herkesten güçlüler, ama hala bir şeyleri ispatlama çabasındalar. Ne çektiniz benden be, bu başka boyut artık son mesajım olcak bu dediğin 10uncu mesajının üzerine yine mesaj attırtıyorum nasıl da bozuluyorsunuz nasıl da yerinizde duramıyorsunuz ama çaktırmamaya çalışıyorsunuz :D :D bozulmadım bu arada nick ine ben numaracı değilim sonuçta :D

kardeş haklısın acayip bir etkin var üzeimizde sayende bütün ittifak gülüyoruz bol bol :) inan zerre bozulmuyoruz senin yazdıklarına hatta hep yaz istiyorum ittifak mesajlarına da yazdım :) peş peşe düşünmeden attığın mesajlara bakılırsa asıl sinirlenen sensin sanki :D mesajlarında en az 2 tane doğrudan hakaret var üstelik, sadece burdan bile anlaşılıyor durum :D Sana şunu söyleyim klavyedeki bütün tuşlara basıp bölümü geçmeye çalışn acemi oyuncu gibi peş peşe yazdığın mesajlar sana kazandırmıyor. Buna karşılık bizim mesajlarımız hep mizah içeriyor zaten okuyucular da takdir ediyor nickimdeki mizah bile yeter sana :) üstelik hakkını da veriyoruz altı boş değil yani :)

Benim hiç böyle bir söylemim olmadı "Sözde alçak dağları onlar yaratmıştır herkesten güçlüler, ama hala bir şeyleri ispatlama çabasındalar. "

tam aksine eski mesajlarında ittifağın için sen söyledin bu tarz şeyleri :)

• :D :D :D üstün mizahınızla aldığınız takdirlerle size başarılar.Düşünmeden değil mesajlar hızlı düşünebilmek o kadar da zor bişey değil daha önce hiç yapamadıysan yapabilenler de var dünyada bil diye söyledim :D işine gelene hakaret işine gelene mizahtır o direkt değildir iyi bak :D

bu arada savaş raporlarımı çaktırmadan takip eder gibi bütün mesajlarımı çekip buraya atmana gerek yok ordan da cevap verebilirsin beklerim, zaten pek çıkmıyorsun ama olsun :D

• Nemesis ile gerekli görülen düzenlemeler yapıldıktan sonra kaldırılan mesajımı tekrar paylaşıyorum.

içten yanmalı motorlar yüksek devirlerde çok hızlı çalıştığı zaman yeteri kadar oksijen alamadığı için yakıt tam olarak verimli yanmaz ve bir miktar yakıt doğrudan egzozdan atık gazla beraber atmosfere atılır. Bu da doğal olarak verimi düşürür. Burdan insanlar için bir benzetme kurarsak mesela hızlı düşünürken ve yazarken verimli olabilecek düşünceler tam olgunlaşmadığı için doğrudan atık gazlar gibi gereksiz düşüncelere/hakaretlere katılır. Böylece ana fikir verilemezken ortaya koyduğun şeyler komik ve saçma olur :) ben de hızlı düşünürüm ancak hızlı yazmam düşüncemin olgunlaşmasını beklerim ki vereceğim mesaj tam olarak yerini bulsun diye :D Aradaki fark şu ben mizah yaparım ince görürüm herkes okur o mesajı ama bazıları doğrudan hakaret eder mizah yaptığını zanneder 10 dk içinde mesajı kaldırılır :)

ayrıca tartıştığım kişilerin başlığına kişisel alana saygımdan ötürü yazmam, her başlığa hakaretler yazarak görüntü kirliliği-bilgi kirliliği yaratmak istemem. :)

• Nemesis ile gerekli görülen düzenlemeler yapıldıktan sonra kaldırılan mesajımı tekrar paylaşıyorum.

içten yanmalı motorlar yüksek devirlerde çok hızlı çalıştığı zaman yeteri kadar oksijen alamadığı için yakıt tam olarak verimli yanmaz ve bir miktar yakıt doğrudan egzozdan atık gazla beraber atmosfere atılır. Bu da doğal olarak verimi düşürür. Burdan insanlar için bir benzetme kurarsak mesela hızlı düşünürken ve yazarken verimli olabilecek düşünceler tam olgunlaşmadığı için doğrudan atık gazlar gibi gereksiz düşüncelere/hakaretlere katılır. Böylece ana fikir verilemezken ortaya koyduğun şeyler komik ve saçma olur :) ben de hızlı düşünürüm ancak hızlı yazmam düşüncemin olgunlaşmasını beklerim ki vereceğim mesaj tam olarak yerini bulsun diye :D Aradaki fark şu ben mizah yaparım ince görürüm herkes okur o mesajı ama bazıları doğrudan hakaret eder mizah yaptığını zanneder 10 dk içinde mesajı kaldırılır :)

ayrıca tartıştığım kişilerin başlığına kişisel alana saygımdan ötürü yazmam, her başlığa hakaretler yazarak görüntü kirliliği-bilgi kirliliği yaratmak istemem. :)

Kaldırılmayan mesajlara selam olsun o zaman.Nasıl mizah ana fikir verilebilmiş mi?

E napalım bizim kafa içten yanmalı motor gibi çalışmıyor ki, ancak böyle denkleşebiliyoruz.O değil de Nomerci denemelerini bıraktı böyle sıkıcı oluyor bekliyorum günde en az 5 defa eksik bırakmasın :)

• Kombin mi ogrenmek istiyorsun

il32 nin kralına sor

ne yaparsam yapayım canı bitmiyor.

bu isi biliyor kesinlikle

leveli cok daha yuksek olanlar bile dayanamıyor ama o ayrı .)

(ilk 175 kisi size demiyorum)

B0N_uzsIYAA8yDc.jpg

1.png

2.png

• Hahahaha aynen çok güzel item diziyor :) il 32 ye item dizmeyi öğretmiş birde :) Sağolsun 1 luci 1 anton basmayı bilmiyorduk biz :) :)

Bilgisiyle kibirlenmek cahilliğin ta kendisidir. James Taylor

Edited 4 times, last by Herakles ().

• Hahahaha aynen çok güzel item diziyor :) il 32 ye item dizmeyi öğretmiş birde :) Sağolsun 1 luci 1 anton basmayı bilmiyorduk biz :) :)

Bilgisiyle kibirlenmek cahilliğin ta kendisidir. James Taylor

Meydanı boş bırakınca birbirinize sallamaya mı başladınız :D :D