Happy day, kdy?

• Zdar, nevíte kdy bude další Happy day? Očekával jsem ho už včera a nic. Dnes také nic. Je škoda, že už GF nedává avízo a ještě větší škoda, že ho nedává aspoň o 5 dní dříve před akcí. Ne každý může okamžitě vytáhnout kreditku a kupovat rubíny. Kdyby se o tom vědělo o pár dní dříve, tak by určitě i zisky byly vyšší a o to přece jde ne? Mít co nejvyšší zisk.

Já např. kreditku nemám, ale kupuji si online paysafecard kódy za které pak kupuji rubíny. Někdy nouzově i přes sms.

• Ja si myslim, ze to tak ma byt. Zober si, ked ti dojdu rubiny a nechce sa ti cakat na happy day a ani nevies kedy bude dalsia akcia a potrebujes alebo chcel by si par rubinov, tak si ich proste dokupis. Sice nie za vela, ale par si ich kupich. Takto to spravi par hracov a potom daju happy day o tyzden napriklad. Neda ti to a zase si kupis rubiny. Takto zarobia asi viac. Newiem , ako to funguje v tej firme a ake maju zisky a ci sa im to oplati takto nenahlasit, ale myslim si, ze to nenahlasuju zamerne :)

• Když není happy day tak kupuju jen na nezbytně nutné použití. Třeba jako rezervu do podzemí nebo vyjímečné tavby za 1 až 2 rubíny.

Hm, takže čekat, čekat a čekat mi jedině zbývá a snažit se neutratit prostředky za neslevněné rubíny.

• Jeden taky den raz urcite opat pride - terminy su volene takticky.. ;-)

BTW: Mam niekolko 3E a 10E hernych kuponov, ktore nemam kde pouzit - pokial by mal niekto zaujem a platba bankovym prevodom nie je problem, moze sa ozvat..

Dinosaur

Too long on duty