Zdar, nevíte kdy bude další Happy day? Očekával jsem ho už včera a nic. Dnes také nic. Je škoda, že už GF nedává avízo a ještě větší škoda, že ho nedává aspoň o 5 dní dříve před akcí. Ne každý může okamžitě vytáhnout kreditku a kupovat rubíny. Kdyby se o tom vědělo o pár dní dříve, tak by určitě i zisky byly vyšší a o to přece jde ne? Mít co nejvyšší zisk.
Já např. kreditku nemám, ale kupuji si online paysafecard kódy za které pak kupuji rubíny. Někdy nouzově i přes sms.