Imunita v aréne

  • Ahojte


    Mám chaos z toho kto ako často môže útočiť. Konkrétne by ma zaujímali tieto prípady:



    1. Akú dlhú mám imunitu voči útokom hráčov z môjho servera, ak som bol napadnutý z provinčnej arény?
    2. Akú dlhú mám imunitu voči útokom hráčov z provinčnej arény, ak som bol napadnutý z môjho servera?
    3. Akú dlhú mám imunitu voči útokom hráčov z provinčnej arény, ak som bol napadnutý z provinčnej arény?
    4. Akú dlhú mám imunitu voči útokom hráčov z môjho servera, ak som bol napadnutý z môjho servera?
    5. Ak som bol napadnutý v aréne, mám automaticky imunitu aj v turme?
    6. Ak som prvý v aréne, ako často môže na mňa hráč útočiť a koľkokrát do dňa?
    7. Ako často môžem útočiť na toho istého hráča z provinčnej arény a koľkokrát do dňa?

    Ďakujem za odpoveď ;)

  • Toto su odpovede z toho co som osobne videl z hrania, cize mozno to nie je presne ale malo bi byt.


    1-4. 20 minut


    5. Nie

    6. 5 krat za den bez ohladu na to kde sa nachadzas v arene

    7. Neviem, predpokladam taktiez 5 krat a kazdych 20 minut

  • Len opravim cislo 6 a 7. To pravidlo o pät utokoch uz davno neplati. Co sa tyka poctu utokov za kalendarny den niesu uz nijako obmedzovane, kazdy suboj ktory ti system dovoli je v sulade s pravidlami.

    Kazdopadne, boli by sme radi keby ste to brali s mierou, ani vam by sa nepacilo ak by na vas za den utocil jeden hrac 30-40 krat. Netreba kazit hru vyrazne slabsim hracom.

    Este by som asi mal spomenut ze obranca po piatom utoku utocnika v kalendarnom dni uz nestraca ziadne zlato, zivot ani nemina opotrebenie svojich veci. Uz to len kazi statistiky.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Útoky, ktoré idú v rebríčku "smerom vyššie" majú odlišné pravidlá, tam skutočne môže byť útok realizovaný prakticky okamžite po ukončení časového limitu na ďalší útok.

    Rufus_podpis.png

  • Je sice pravda, že pravidlo, které by omezovalo počet útoků již není, ale po 5 útocích v aréně a ct systém další nedovolí. Je to tak trochu padlé na hlavu..


    Minimálně na cz serverech to takto funguje.

  • Pravidlo na 5 útokov neexistuje a systém ich ani viac ako 5 nedovolí. V provinčných arénach však môžeš útočiť jedna radosť aj 20x za deň na toho istého hráča. Tam to už systém dovolí.


    Jasné, že je to na hlavu. Hráčov pomaly ubúda a snáď to chytrákom zo speed serverov dôjde, keď už nebudú mať na koho útočiť. Pretože to, čo niektorí robia je vyslovene šikanovanie.

  • Já ale nepsal, že takové pravidlo je, ale že bylo. V aréně a ct provinciarum je sice fajn jestli tam nejsou útoky omezené počtem, ale když mi to losuje soupeře o 30 a víc úrovní vyšších, tak to taky postrádá význam =D


    Omezení na 5 útoků je na nic v momentě, kdy si člověk najde kasičku, která má ale vyplé ct.. Pokud mi někdo dává pod 10tis, tak to pro mě nemá význam kvůli zisku zkušeností.

  • Záleží co je pro koho nadprůměr.. Za mě je již standart mít všechny staty v základu na 200 (je to maximum až do 40.úrovně) na 30.úrovni.


    Samozřejmě záleží jak toho kdo dosáhne a jak s tím naloží. Byl to jeden z cílů, který jsem si chtěl splnit a povedlo se tak už v roce 2017. Jediná podmínka byla, že do hry nesmím dát reálné peníze. Hraji glada od vzniku, takže mě už dávno přestalo bavit se honit za co nejvyšší úrovní a plním si vlastní "cíle" =) Za tu dobu si člověk přijde na spoustu tipů a triků jak si zjednodušit hraní, že pak nepotřebuje ani rubíny, protože těch je dostatek za denní aktivitu.


    Někdy je fajn sundat o 30.úrovní vyššího hráče. Jediná škoda, že se z většiny jedná o mrtvé účty, které jsou podprůměrné..

  • Nemôžem kritizovať hráča, ktorý si zvolil ťažšiu cestu... nedá sa to. AJ keď musím priznať, že takýto štýl hrania by ma nebavil. Ak je takýto typ hráča ako ty a útočí 5x denne na nejakého chudáka so zelenými vecami, nedokážem na neho nájsť pekného slova.


    Pre mňa je Gladiatus do úrovne 90 nehrateľný práve z tohto dôvodu. Nebaví ma stáť na tej istej úrovni mesiace. Nechcem investovať do výstroje stotisíce zlata, keď ju za týždeň zahodím...

    Sú však aj hráči, ktorí majú na nízkych úrovniach kvalitné veci, no vydržia im dlho, lebo to hrajú pomaly. Teda sa im to oplatí.

    Týmto chcem povedať, že do úrovne 90 je to vlastne súboj hráčov ktorí idú rýchlo a súboj kvalitných postáv, ktoré si užívajú svoju silu :D


    Od úrovne 95 sa už oplatí investovať aj do červených a oranžových vecí a tak sa vlastne rozdiely medzi týmito dvoma skupinami hráčov strácajú.


    /Zek: Amen. Niet co viac dodat

  • Nemám potřebu se nějak obhajovat a vysvětlovat jak jsem toho docílil. Pokud si někdo myslí, že mě někdo dotoval, tak ho v tom klidně nechám. Přeci jen ti nejdůležitější ví jak jsem toho docílil a to mi stačí. Pokud mi někdo slušně napíše, tak mu rád poradím co a jak a je už na něm jak s tím naloží.


    Co se týče útoků, tak neútočím bezdůvodně 5x denně. Mám vytipované určité lidi, který u sebe mají občas větší obnos. Zkusím je třeba jednou za týden nebo 2týdny a pokud mi dají maximum (což je současně 32tis na útok tuším), tak je pak klepu až do limitu útoků. Jedu spíše bludiště a to taky jen nárazově, ale spíše obchoduji. Účet mám od konce roku 2015 a dostal jsem se už na 31.úroveň. Co se týče výstroje, tak si kovu sám a následně řeším přes maguse, takže v tom zahučí milióny. Pořád je to ale levnější přes maguse než shánět surky vyšší kvality s nejistým výsledkem, protože šance na úspěch je většinou minimální a nástroje nepoužívám.


    Jinak máš ale samozřejmě pravdu =)

  • To samozřejmě můžu. Statistiky zapisované mnou jsou trochu zastaralé, takže se na to nedá moc zaměřit.


    Postava s4 cz


    Výbava taky ještě není dodělaná, protože se mi tam objevila chyba, kterou budu teď řešit na fóru.

  • Spamer, nemám dôvod neveriť ti. Dosiahnuť to čo si ty dosiahol bez rubínov chce naozaj veľa snahy, skúseností a času. Ak nikoho nešikanuješ, je to všetko v pohode.


    V hre však existuje aj presne opačný problém. Hráči na speed serveroch majú podpriemerné tréningy, čo vo výsledku znamená to, že hráč ako ja, čo hrá výpravy, žaláre, arény, plní úlohy.... teda vôbec nehrá pomaly nemôže útočiť na hráčov rovnakej úrovne.

    A to som za celú dobu čo hrám predal možno 4 nástroje čo je tak 25 miliónov. Teda na mojej úrovni už v podstate zanedbateľná čiastka.


    Tým nechcem povedať, že by boli nešikovní, pretože je to všetko podmienkami v akých hrajú a ani ja by som na ich mieste nemal lepší tréning. Vo výsledku však majú dosah na bežných hráčov aj o 10 úrovni slabších, ktorých veselo mlátia 10x denne bez šance na výhru.