Len tak.

  • Ako tu už bolo spomenuté, Gladiatus funguje na % šanci a je to spravodlivé, aj keď náhoda hrá až príliš veľkú rolu. Keby sa obmedzilo blokovanie a kritický zásah, aby mali hráči priemerne 20-25% hra by bola oveľa lepšia. (Viem, že to priamo nesúvisí s týmto súbojom)

  • Stale to tu ludia nevedia akosi pochopit. Stale tu ide o pravdepodobnost. To mas to iste ako loteria... mas tak mizernu sancu ze to nieje snad ani 0,0001% sanca na vyhru ale predsa aj tak niekto obcas vyhra. Tak isto je to aj sem aj sem. AJ omnoho slabsi hrac moze prave v danom suboji dat viac kritickych zasahov alebo odblokovat uder aj ked by mal sancu iba 1%. A ano je to tu trosku zle nastavene a kriticka sanca a sanca na odblokovanie by mala byt nizsie ako je 50% a omnoho tazsie by to malo byt ziskat danu hranicu. Mohlo by to byt nastavena napriklad na 20-25% max s tym ze by to nebolo tak jednoduche dosiahnut. Ale co uz tak je ta hra nastavane tak netreba sa nad tym rozculovat ale akceptovat to ;)

  • Problém je ten, že kritický zásah a blokovanie ovplyvňujú súboj to takej miery, že obrana a zranenie sú oproti nim slabými štatistikami. Aj počet kôl je dosť nízky. 3/4 útokov ide vedľa a z tých pár rán ktoré sadnú hra vypočíta výsledok súboja...


    Hra by fungovala dobre za predpokladu, keby mali hráči ružové a modré veci ako tomu kedysi bývalo.


    Skúšal som dať po sebe 500 výhier v turme a aréne kvôli titulu. Kým v turme to ide ako po masle, v aréne jednoducho prehráš. Môžeš mať červené veci ako ja, zapnuté posilnenia, oleje, priazne... a porazí ťa hráč s modrými vecami. Nič sa nedá robiť...


    V porovnaní s ostatnými hrami tohto typu je Gladiatus na tom veľmi dobre. Počtom hráčov a eventov sa mu nevyrovná žiadna hra. Dá sa dokonca veľmi slušne hrať bez rubínov. Gladiatus je super hra. Kto sa snaží, tomu sa darí. Aspoň tak môžem povedať za seba.