2019 Ötletek

  • Hát igen! Lassan 2 éve, hogy beindult az új fórum, A kezdetekkor gyakorlatilag Cornelius által fent leírtak mindegyikében tettünk javaslatot . Semmi nem történt. Nevetséges , hogy Britanniában még mindig nincs kazamata. A GF által gerjesztett szerverek közötti "gyülölet" keltésnek egyetlen megoldása van, Szétválasztani a szervereket támadhatóság szempontjából 1-2 x és 4-5x szerverekre. Erre viszont semmi esély. A cél ahogy látom a normál szerverek megszüntetése. A napokban eltöltöttem egy bizonyos időt és napokon keresztül, különböző időpontban figyeltem, hány játékos aktív . 17 magyar szerver van - jön a 18. természetesen 5x -. Szóval 260 és 380 között ingadozott. De ez ugye nem adja a valót, mert nagyon sokan több , akár 5-6 karival is játszik - én pl. hárommal -.

  • Sziasztok!


    Régebben, amikor a kocsma megvolt még (amit szintén érdemes lenne valamilyen formában visszahozni) volt mellette őr is, ami alvilági (ma kazamata) küldetéseket adott a város valamelyik épülete alá, ha valami hasonló újra megjelenne, az feldobná a játékot és nem kellene (100-as szint felett) mindig ugyanazt a kazamatát ütni 10 szinten át, és részben megoldaná a britannia "kazamatahiányát" is

  • Sziasztok!

    Az sem lenne rossz, ha érkezne bármiféle visszajelzés felénk, hogy köszönjünk az ötleteket, ezt meg ezt nem lehet megvalósítani, erre gondoltunk már mi is, ez meg ez tervben van stb... olvasgatva itt és a külföldi fórumokon is rengeteg az ötlet, de max. annyit kapunk, többszöri megkérdezés után, hogy továbbítottuk, köszönjük, a többi nem rajtunk múlik. 2017 óta a játékban nem történt sok változás, ott megígértek sok mindent, elhúzták a mézes madzagot és több javítás is történt, de látványosan semmi, maradt a szokásos új speed szervert nyitunk, megváltoztatjuk ennek a színét, kijavítottuk ezt a hibát stb...

  • Ketlem hogy maradtak fejlesztok aki foglalkoznanak a jatek jovojevel ugy komolyabban.Szoval nagy otletek megvalositasat szerintem hiaba varjuk,pedig sok minden jo lenne,csak nincs ki.

    Elkepzelesem szerint van par ember aki ellenorzi a jatek futasat,de kozben mas munkaja van.Ha valami sulyosabb hiba fellep azt javitjak es kb ennyi.Lehetseges azert az is hogy valami keszulget,de sajna tenyleg nem tudunk semmi infot,es rossz hogy nem jon visszajelzes.Meg jo hogy a havi eventeket megosztjak elore,ez nem rossz es jo otlet.

  • Hat ezekben az eventekben az a rossz hogy mindig rossz idopontban vannak xd

    En ugy gondolom hogy kevesebb event kellene de 4-5naposnak kellene lennie egy eventnek,

    Ki kellene venni rengeteg eventet pl a kazamata eventet semmire sem jo, 120 felett nem hasznalja az ember 120 alatt meg nem add semmi ertelmeset igy felesleges kazamata eventet tartani.

    Ehelyett bevezetnek valami alvilagi targyi eventet szerintem mindenki orulne neki es legalabb nem 4-5 havonta droppolna egy piri alvilagit a jatek:)

  • Korábban jeleztem én is, hogy teljesen felesleges ez a kazamatás event, illetve a 150% tp-s is, mivel a saját szervereden alig, vagy egyáltalán nem tudsz ütni senkit! A válasz az volt, nem minden event jó mindenkinek, lehet, hogy ez az event pont másoknak jó! Na köszi! ;)
    Kérdem én, akkor akik 120 felett vannak, addig kapcsolják ki a netet? :) Vagy menjenek vakációra, mert nekik felesleges ez a két event??? :)

  • Korábban jeleztem én is, hogy teljesen felesleges ez a kazamatás event, illetve a 150% tp-s is, mivel a saját szervereden alig, vagy egyáltalán nem tudsz ütni senkit! A válasz az volt, nem minden event jó mindenkinek, lehet, hogy ez az event pont másoknak jó! Na köszi! ;)
    Kérdem én, akkor akik 120 felett vannak, addig kapcsolják ki a netet? :) Vagy menjenek vakációra, mert nekik felesleges ez a két event??? :)

    Addig lehet elni a valosagban kicsit :D


    De amugy belegondolva tenyleg tok felesleges ez az event.Elsore gondoltam talan kicsiknek kedvezhet a 150% bonusz...de hat mar kis szinten is az arena vegere ersz gyorsan.Hisz ott is keves a jatekos. :))

  • Lényegében a teki event, malef event, kovács event és az exp event éri meg a többi teljesen felesleges az én véleményem szerint:D

    Ha még nem is 5 naposra tennének egy eventet de 3napra az megérhetné a játékosoknak, gondolom nem csak én dolgozok itt és nem csak én vagyok az egyedüli aki 4 műszakos beosztásban dolgozik:D A 3 napból legalább egy nap részt tudnák venni az eventeken:D fél éve egy eventen sem tudtam részt venni amit eventnek lehet nevezni:D

  • Sziasztok!

    Nekem az az ötletem támadt, hogy ha alvilágban vagyok és ott vált a kereskedőm akkor nem lehetne, hogy alvilági tárgyakat is vehessek tőle?

    Csak abból kiindulva gondolom, hogy lehetséges lenne, hogy 1x éjfélkor pont lent voltam alvilágban és napi bónuszként alvilági előtagú tárgyat kaptam, szóval bízok benne, hogy ez viszonylag könnyen megvalósítható ötlet, meg hasznosnak gondolják a többiek! :)

  • napi bónuszként alvilági előtagú tárgyat kaptam

    Gratula hozzá! Nagyon jó ötlet, abszolút támogatom! :)

    "régebben más volt" - Tegnap közel 50 boltot váltottam, hátha bedob egy jó zsoldost legyen az lila, narancs, vagy esetleg piros, narancs köszörűkövet,páncélt stb... annyira nem kényeztetett el sajnos hiába voltam Olaszoknál, Afrikában :(
    De azt észrevettem, hogy pl. 161-es Quintas fegyvert rakott be a boltba zöldben, ha ezt tudja, akkor nyugodtan rakhatna be lilában, narancsban vagy akár (és most beleért a kezem a bilibe :) ) pirosban is! LEgyen persze jóval drágább, de szerintem ezt simán meg lehetne oldani, mint az alvilági előtagú tárgyat is! ;)

  • Ez remek otlet amit Thor mond.Valamit tenyleg kezdenei lehetne a boltokkal meg az aukcioval is,mert magas szinten teljesen felesleges szinte.Kiskarival de jo volt lesni az aukciot vajon tulnyomnak,nem,meglesz-e a cucc stb.

  • Az jutott eszembe hogy nagy segitseg lenne,ha pl. a magusnal lehetne targyakat fejleszteni narancs szinure,es azokat akar pirosra is.Igy a magas szintueknek lehetne mire kolteni az aranyat.Pirositani a targyakat,majd azokat olvasztani hogy tobb piros nyersanyag legyen.Es ez tenyleg nem nagy fejlesztes lenne a jatekon,viszont annal hasznosabb,hisz simabban letudna mindenki kovacsolni lilaban targyakat es azokat fejleszteni.Kis szintueknek is megerne akik nem kapnak expedicion nari es piri targyakat.Kicsit beindulna a piac is ez altal,hisz kis szintu szinezne,majd olvasztana es a nyersanyagokat eladna piacon,persze nekik nagy a kockazat hogy sok arany elmegy magusra,de akkor is jol jarna ezzel mindenki,foleg a magas szintuek.

  • Sziasztok!

    Az alábbi ötletem szeretném előterjeszteni:

    Közös Piac.
    Ezen a piacon lehetne kereskedni más szerverek játékosaival.
    Magyar szerverek (és külföldi szerverek) bevonásával.
    Ezen a piacon lehetne aranyért vagy rubinért árulni / vásárolni.
    Lehetne egy bérletet venni a belépéshez ami kerülhetne 15 rubinba a 14 napos látogatás idejére.

    Szép napot!
    Ambipur

  • Sziasztok.


    Nem rossz ötlet csak a rubinos részt én kitörölném. 🙂

    Egy ilyennek a megvalósítása nem kis feladat lenne, ezért vettem bele a rubinos részt.
    Így talán mindenki jól járhatna.

  • Én se hiszem hogy volna valami esély rá. :)

    Így is volna sokminden javítani való a játékon.

    Szerintem amivel kezdeni kéne az a szerver összevonások és nem pedig a piac.

    Vagy esetleg csatamotor javítása.

    S26 szinte már kihalt és a többi szerón seincsenek tömegek.

    Nem új dolgokat kéne létrehozni hanem kijavítani ami már megvan csak nem úgy működik ahogy annak lennie kéne.

    Én sokmindenen változtatnák de nem írom le mert nem mindenkinek tetszene. :)


    Ezt a piacot se értem amúgy.

    Ami itt nálunk hiánycikk az valószínű hogy ott is.

    Meg hát vannak nyersik azért csak van aki gyűjtögető. :)

    Meg ebből a piacból mi lenne?

    Ugyebár vannak játékosok akinek van 36 karija szanaszét a szerókon.

    Jön a malef event lesz 467 ezüst malef szettje és átadogatja egy karinak amelyikre csak akarja.

    Ugyan ez a nyersi vagy a tápolás.

    Na akkor aztán lennének olyan tápos karik hogy az nem igaz...

    Ezt nem kell tagadni mert vannak tápos karik most is.

    Megy a malef átadogatás stb...

    Ha ezt a piacot létrehozzák akkor elszabadul a pokol az tuti.

    Edited once, last by grandpeti ().