Sziasztok!
A javaslatom az lenne, hogy legyen egy új fajta DP, nehézségi szintje: Veterán (tehát a legnehezebb) és az alábbi bónuszokat adja megközelítőleg:
Viselése esetén az expedíciós pontok visszaállnak
Expedíción nincs állapot romlás
+5 % esély kovácsolási tárgyak találására (tekercs, nyersanyag, maleficia)
+25% siker kovácsolásnál
-10% kovácsolási idő
-50% olvasztási idő a kohóban
Ez egyfajta minta. A normál szerveresek - speed szerveresek közötti erőviszonyokat talán korrektebbé tehetné. Jómagam is speed szerveren játszok, viszont a normál szerveren lévő játékosok tényleg nagy hátrányban vannak, főleg 100-as szint felett. Ez nem lenne egy jelentős változtatás, nem tenné helyre a dolgokat, de egy picit segíthetne a helyzeten.
üdv