[Lochy 25 lvl] Uprowadzony - Shetu

 • Krzyki rozdzierają zimne afrykańskie nocne powietrze. Kolejna rzymska rodzina została wyciągnięta ze domu i przepędzona na pustynię. Najczęściej każda pomoc przychodzi za późno i bardzo rzadko można znaleźć jakąś wskazówkę, gdzie przebywają nieszczęśnicy. Jednak tym razem pojawił się blask pochodni przy brzegu rzeki i można było rzucić okiem na upiornych porywaczy.  Do pokonania mamy:

  - Mroczny Wojownik x4

  - Słoń Pociągowy x2

  - Pogromca Zwierząt

  - Fanatyk x3


  Shetu:


  Podczas walki z Shetu nie możemy korzystać z Medyka, także będziemy używali 4 atakerów i jednego blokera. Mimo to warto mieć w ekwipunku schowane eq dla uzdrowiciela, bo obstawa zadaje olbrzymie obrażenia. Polecam powyżej 450.


  Klon:


  Robimy z niego atakującego. Maksujemy władanie bronią. Obrażenia powinny wynosić conajmniej 100 w podstawie. W moim przypadku jest o wiele mniej, ponieważ na szybko kupowałem itemki z obrażeniami (większość to jakieś badziewie z 20tym lvlem). Na takim poziomie nie jest to absolutnie żaden problem.


  Atakujący:


  Najlepiej Summici z władaniem powyżej 115. Można czasami dorwać niezłych Skorpionów czy Murmillo, więc też sie nadadzą. :) Obrażenia przynajmniej 115 w podstawie. Władanie bronią conajmniej 160. Wszędzie gdzie się da wrzucamy żółte proszki, całkowicie rezygnujemy z itemków, które dodają mniej niż 4 obrażenia. Większą część EQ powinny stanowić Rayolsy i Uróthiensy. Od biedy można założyć Baciasy, Ibiwany czy Beasthammery, ale kosztem władania bronią. Broń przynajmniej 52 w podstawie, chociaż zalecam lepszą :) Jak dorwiemy jakąś zieloną, która ma w podstawie więcej niż 50, to ulepszamy u Magusa na niebieski. Jeśli nam szkoda złota to farmimy obstawę lub poprzednie lochy :)


  Bloker:


  Jest to ten sam najemnik, którego używałem w poprzednich lochach (patrz poradnik na Thembę). Tutaj pełna dowolność.

  Kupujemy elitarnego z podstawą charyzmy powyżej 110. Po wymaksowaniu wykupujemy itemki które dodają życia i pancerza. Minimum życia 2700. Całkowicie rezygnujemy z itemków dodających blok, ponieważ już nam nic nie pomogą. Inną taktyką jest kupienie skrzydła orła, ktory ma powyżej 2500 życia. Maksujemy zręczność, wrzucamy ze 2-3 itemki na życie, a reszta to itemki zapobiegania (+12blok). Powinniśmy mieć ~100 charyzmy, ale najemnicy na tym poziomie mają tyle w podstawie, więc nie zaprzątamy sobie tym głowy


  Przykładowy drop  Autor: pajwo

  :(