[Lochy 20 lvl] Świątynia Zatracenia - Themba

 • Z tego co widziałem, co jest tylko jeden poradnik na Thembę i to z koniecznością wydawania rubli u Magusa.

  U mnie pada za każdym razem :))

  http://s27.pl.gladiatus.gamefo…ex.php?mod=player&p=41558

  Do pokonania mamy:

  - Wojownik VooDoo x1

  - Krokodyl Nilowy x1

  - Wojownik VooDoo x4


  Obstawa jest łatwa, więc jeżeli nie dajecie rady Thembie to można na niej pofarmić, bo często wypadają Rayolsy :tuptup:

  Klon:  Wszystko widać na załączonym obrazu ;) Zakładamy itemki religijności i sakramentu, jeżeli mamy pieczęć to babtyzmu też będą dobre. 30% na podwójne leczenie to minimum.


  Bloker:

  Słyszałem, że nie jest na thembę potrzebny, ale w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdza. No i mamy przy okazji dobrego najma do Circus Turmy :)  Najlepszy będzie oczywiście Elitarny Wojownik. Dorwałem takiego na aukcji z podstawą zręczności 106 i charyzmy 91. Ubieramy go w itemki dodające zręczność (najlepiej delikatności, bo dostaniemy także trochę życia). Po wymaksowaniu zręczności ubieramy w itemki uchylenia lub zapobiegania. Mój ma 32% na blok. Charyzmy powinien mieć ~100, więc jeśli w żadnym itemku nie ma do niej bonusu, to wrzucamy dwa proszki. Można mu założyć dobrą kosę, to też czasami coś uderzy :)

  Z takim wyposażeniem Themba powinien mieć ~33% szans na trafienie :uczen:

  Atakujący:

  Najlepsi będą Summici z przynajmniej 30 lvlem. Podstawa władania conajmniej 100, a siły ~70.

  Można nawet dorwać takich, co mają ponad 115 WB :) Jeden z moich atakujących strasznie odstaje, bo ma tylko 77. Ja daję radę, ale polecam się uzbroić w trzech lepszych.


  Uzbrajamy w bronie z obrażeniami w podstawie nie mniejszej niż 40 i dokładamy kamienie +6/7/8. Większą część całego EQ powinny stanowić itemki zabójstwa/rayol/uróthien. Z poprzedniego bossa czasami wypadają, więc nie powinien być to problem. Na aukcjach te itemki czasami osiągają niebotyczne ceny (widziałem po 50-60k), więc nie warto moim zdaniem. Na 20 lvlu uróthiensy są u handlarzy bez rubinów, więc warto sporo wykupić. Jeśli będzie brakowało, to farmimy obstawę :) Proponuję zrezygnować z itemków sprzeczności, ponieważ dodają za mało obrażeń. Braki we władaniu nadrabiamy proszkami, żeby było conajmniej 150 na każdym najmie.


  To tyle. Przy tak ubrojonych lochach Themba pada jak mucha :P Troszkę słabsze EQ też powinno dać radę, ale na pewno nie położycie go za każdym razem. Jeśli nie, to nie próbować, bo szkoda pkt lochu :soczek:

  Powodzonka wszystkim!


  Autor: pajwo

  :(