• Witam

Mam problem , z pewnym graczem mam multi.

Ani ja ani on nie logowalismy się na tych samych adresach IP

Nie wiemy też dlaczego mamy to multi

Pisałem do suportu , rozcięli na tydzień, potem znow wróciło

Da się coś z tym zrobić bo się żyć już nie da z tym chce bic typa na arenie ale nie mogę :/

• Kasuj konta, tyle możecie robić z poziomu gracza.

Wyobraźmy sobie 2 zbiory multikont {1,2,3,4,5,6,7,8,9} oraz {A,B,C,D,E,F,G,H,I} Każdy kolor reprezentuje jedną osobę.

Teraz wystarczy że ktoś z tych 2 grup wymyśli sobie coś łamiącego Zasady Gry z kimś z przeciwnej grupy :D

NP 7 odda konto do H bo już nie daje rady ciągnąć 3 kont xD No i dostaje passy, gość zmienia maila na swój i w magiczny sposób przypisują się wszystkie multikonta do jednej grupy. Bo błędnym myśleniem jest, że łączysz się w multikonto tylko z osobami z którymi masz wspólne IP - łączy was wszystkich w jedno :P

Nom to by było na tyle xD

I teraz otrzymujemy tickety jak to się stało że np ten inny gracz z tej grupy jest połączony w multikonto z tamtymi skoro nie ma z nimi żadnych powiązań :)

Zasady Gry jasno określają kiedy konta mają być łączone w multikonta, ale na nieszczęście dla graczy (szczególnie tych łamiących Zasady Gry) nigdzie nie ma napisane kiedy mają być rozłączane. Rozłączamy konta choć tak naprawdę nie musimy tego robić.

SGO Gladiatus.pl

GO Gladiatus.se

Mod Gladiatus.pl

• Jak dla mnie to w profilu powinna być opcja usunięcia multi konta automatycznie, jeżeli na te konta nie logowało się to samo IP przez np 2/3/4 tygodnie czy coś takiego. Ja np gram z bratem na jednym serwerze, przez przypadek się kiedyś u niego zalogowałem jak byłem w odwiedzinach i połączyło nam konta, i ani paczki zrobić ani bloka, ani składnikami się podzielić...Więc czasami musicie uwzględnić to że jest jeszcze czynnik ludzki. :)

A tak na dobrą sprawę Bodzio to wy nic nie musicie, nie jest nigdzie napisane że musice robić co kol wiek. Wybieracie sobie co robicie kiedy i czy robicie, a zadania dostajecie tylko odgórnie.