Nelze si koupit rubíny přes SMS

• Čau, nejdou mi koupit rubíny přes SMS. Mám dvě čísla, první je od vodafone a tam nikdy problém nebyl jenže teď tam nemám kredit.

Druhé číslo mám t-mobile a sms mi nejde odeslat, zkoušel jsem odeslat na jiné číslo a tam šla ale sms za 50 Kč ani za 99Kč odeslat nejde. Napsal bych to jinde do fora International nebo kam, ale čert aby se tam v tom vyznal. Chtěl jsem napsat na podporu, přihlásil jsem se a nasměrovalo mě to na nové další přihlášení a když jsem vybral český jazyk a naklikal vše potřebné tak na mě vyskočilo, že podpora je dostupná jen v angličtině a němčině což je mi prd platné.

Audiotextové služby blokované nemám protože to bych si předtím nemohl zakoupit premiový obsah do jiné hry.

Tak jestli by jste někdo z teamu nemohl zjistit zda nemají ty platební metody nějaký problém.

Díky

• Slovenský tím nemôže riešiť platobné problémy. Nie je to preto, že by sa im nechcelo, ale tieto veci rieši priamo GF. Takže jediné čo môžeš urobiť je vyplniť tiket v angličtine alebo nemčine.

• Ok. Díky za odpověď nakonec jsem to musel vyřešit oklikou a přes portál herní kupony si zakoupit z mobilu kupón na rubíny. Zdá se mi jako by to číslo od t-mobile bylo blokované tou platební bránou onebip protože jsem z něj rubíny kupoval naposled před zhruba rokem a ostatní už jen přes to vodafone.

Cenově to pro propočítání vypadá stejně ne-li o trochu výhodnější.

Na podporu psát nebudu to by určitě bylo na dlouhý lokte.

Vyřešeno, když tak se může lock.