Cedarea de cont este permisa sau nu de regulamentul actual?

• Buna ziua,

As dori sa stiu si eu daca in momentul de fata un jucator mai poate preda/prelua un cont, sau acest lucru este interzis de regulament? :cursing::cursing::cursing:

Multumesc anticipat.

• In Gladiatus trebuie respectat Regulamentul jocului si deasemenea lucrul de care uita 90% dintre jucatori Termenii si conditiile pe care le acceptati la logarea in joc.

Dar ca sa va raspund exact la intrebare:

Conform regulamentului:

2. Impartirea Contului

Nu este permis sa impartiti datele de logare ale conturilor cu alti jucatori.

Conform Temenilor si conditiilor

2.9 Contul de utilizator nu poate fi transferat sau pus la dispoziția altor părți fără consimțământul ‪Gameforge‬.

In general vorbind, fiecare incalcare a unor reguli prevazute intr-o parte sau in alta, aduce anumite sanctiuni - care va reamintesc ca nu sunt publice.

Daca aveti vreo nemultumire anume, va rog sa o exprimati intr-un tichet aici intr-un mod cat mai clar si direct.

I'm willing to admit that I may not always be right, but I am never wrong.

....Good times are over....

100%

• Am facut ticket, dar se apre ca cineva ori il acopera ori nu stiu ce sa mai inteleg de acel cont este inca activ.....Mr.Mitza te rog sa te uiti putin la ticketul meu facut pe serverul 22 si la care mi-a raspuns GO=ul de acolo dar fara nici un efect.....mersi

• Am sa reverific situatia descrisa in tichet. Daca va fi cazul vom continua discutia acolo.

Se poate inchide acest topic.

I'm willing to admit that I may not always be right, but I am never wrong.

....Good times are over....

100%