Nowe budynki w gildii

• W związku z tym, że większość gildii nie ma już co budować przydałby się nowe budynki w gildii. Chce zaproponować dwa nowe budynki:

Kuźnia

Poziom: 1-20

Kuźnia mogłaby redukować czas kucia/roztapiania przedmiotów

1 Poziom: - 2%

20 Poziom : -40%

Kopalnia złota

Poziom: 1-20

W kopalnie wydobywalibyśmy złoto. Wejście do kopalnie mogłoby działać na tej samej zasadzie co modlitwa do Ceres (w każdej chwili możemy opuścić kopalnie). Ilość wydobywanego złota byłaby uzależniona od mocy wydobywczej kopalni. Na moc wydobywczą składałaby się siła gladiatorów przebywających w kopalni np.

W kopalni przebywają dwie osoby, które mają po 1000 siły. Co daje nam 2000 mocy wydobywczej, co z kolei przekłada się na wydobywanie 2000 złota/h .

Ulepszanie kopalni zwiększałoby wydobycie:

2 Poziom: 2-krotne wydobycie

3 Poziom: 3-krotne wydobycie

20 Poziom: 20-krotne wydobycie

Mordiatus zaproponował jeszcze

Oraz przydałby się skrzynia/schowek dla każdego gracza oddzielnie na złoto z którego z automatu o stałej porze (np w niedzielę o 0:00) pobierana byłaby prowizja 2 % od tego co jest w skrzyni/schowku i 50% tej kwoty trafiałoby do banku gildii, a druga część do plecaka gracza.

• Mozna wprowadzić , takie coś że kuźnia by podnosiła o kilka % szansę na wykucie?

Oczywiście postawienie budynku by trochę kosztowało

• tylko, że już teraz podczas microeventów na 25% szansy na udane kucie, ze srebrną koniczyną jesteśmy wstanie osiągnąć 94% a przy 20% szansie 91%. Wydaje mi się, że nie dopuszczą do tego, aby "za darmo" osiągnąć 100% na wykucie

• GORZELNIA

Budynek 1-20 cos w rodzaju Templum w którym za okreslona ilosc przepracowanych godzin dostawałoby sie Butelki życia np. 25%,50%, 75%,100%.Których to mixtur brakuje do podziemi a ze skrzyn to wiadomo trzeba miec szczescie.

O lochach do Brytanii tez powinni juz w koncu pomyslec i przydała by sie Tawerna jak kiedys była,mozna by bylo ja robic gildiami wzroslo by zaangazowanie w gildiach nad wspolnym zrobieniem zadania np wprowadzajac nowy sprzet np.koloru żółtego unikatowego który mozna by tylko w nim zdobyc...Pomysłow moze byc wiele ale i tak nie zrealizuja..W zapowiedziach o kuzni nowej krainie bylo cos jeszcze były wzmianki o czyms i do tej pory cisza zadnego odzewu wiec niepredko mozna na cos liczyc.

Posty sklejone w jeden

Bush

• GORZELNIA

Budynek 1-20 cos w rodzaju Templum w którym za okreslona ilosc przepracowanych godzin dostawałoby sie Butelki życia np. 25%,50%, 75%,100%.Których to mixtur brakuje do podziemi a ze skrzyn to wiadomo trzeba miec szczescie.

spoko pomysł tylko już teraz "teoretycznie" jesteśmy wstanie poradzić sobie bez butelek tylko cała gildia musi pamiętać o modlitwie do Ceres. Minął rok od wprowadzenia Brytanii więc powinni mieć lochy na ukończeniu...

Zostały im 3 rzeczy do zrobienia w tym roku(^^). Marnie widz nasze lochy jak przez rok nie dali rady zwiększyć jakości u Magusa, a to przecież w jeden dzień idzie ogarnąć...

• Jakikolwiek by dali nowy budynek, nawet mogliby zrobić, żeby go stawiać dodatkowo za surowce, które zbieramy.. dodatkowe misje dla gildii też byłoby super, podstawowym problemem GFu jest fakt, że nie potrafią zaadoptować najlepszych pomysłów z innych gier tego samego typu do już istniejących.. lepiej jest nowy serwer otworzyć..

karczmy, kuźnie, cokolwiek.. nawet boski posąg.. wybrać rzymskich bogów.. niech gildia ma możliwość wybudowania 1 lub 2 takich boskich posągów, niech każdy daje możliwość aktywacji czegoś typu czasowy bonus na coś, nie wiem.. na zwiększony dodatkowy drop, czy złoto.. większą szansę na kucie, coś przyjaznego graczom..

ale po co inwestować w grę, która ma mały zysk..

tak samo dodatki do kuźni, skoro można je kupić za ruble.. niech będzie możliwość sprzedawania, chociażby za 1 rubla.. miliony młotków mamy, nie ma co z nimi robić, tak to zawsze byłoby przyjazne graczom.. móc wygenerować ruble w jakiś darmowy sposób.. szczególnie przydatne dla kogoś, kogo nie stać na zakup centa co 14 dni.. a drop rubli z wypraw to nędza.. więc, że są eventy, ale raz na rok ruski.. niczego nie zmienia.

i tak jak poprzednicy mówią, skoro jest gildia.. to niech będą jakieś wyzwania grupowe, jakieś coś ala hades.. ale dla drużyny.. moża by tam było zdobyć nie wiem, cokolwiek.. boosta, drop, hajs, ruble, cokolwiek.. ale żeby to nie było monotonne jakie jest teraz, jak się wszystkopobudowało i co dalej?

@ edit

tak samo te gówno eventy typu wał.. ciekawsze to by było jako zadanie grupowe dla gildii.. można dodatkowy exp zdobyć, dodatkowe przedmioty, bonusy, cokolwiek.. teraz to tylko maszynka do robienia rubli jak jakiś narwaniec tytuł chce zdobyć.. propo tytułu i osiągnięć, już dawno nikt tam nie zaglądał, a przydałoby się to zmoderniować.. przesunąć granice, albo dodać nowe osiągnięcia.

eX Modek.

madziash.jpg

Wróciłam do gry po 7 latach -> s37 zUaPanienka

I dlaczego odeszła?

- Bo to zUa kobieta była...

Edited once, last by Madzia: edit, eventy ().

• ciekawy pomysl gucio, ale sami sobie odpowiedzieliscie kochani, pomyslow nowych nie ma co dawac, skoro lochow w Brytani nie ma, czy porzadnego BALANSU BRYTANI ;] wy sie wysilacie, a oni nawet komputera nie odpala? nie wiem jak to nazwac, ta bezradnosc kazdego z gfu ;] Napisze tak po waszemu (x1 serwery) nudno wam na x1 wypad na x5, nie dlugo otworza pewnie nowy serwerik , ja nwm po co wy sie wysilacie, skoro oni areny ,,popsuli,, 7 lat temu? i do dzis nie umieja ich naprawic, ale taki gucio napisze 5 groszy(ja dostaje bana), i gucio piszę o budynkach gildii, zwiazanych z? krotszym topieniem coz za zbieg okolicznosci, to swieto kostiumowe za czesto jest robione czy nie gucio ?

• Przydałoby się zmodyfikować, aktualną budowlę także jak biblioteka, jest ona bezużyteczna, bo są tylko przepisy, a kto korzysta teraz z tego?
    Na full gildii członków na 1h lub więcej mieć +20 do staty za sumę wychodzącą poza ludzkie pojęcie... przydało by się także i to z modyfikować.

_Julius_Caesar_ - s37 - ON
    H@ndlarz - s13 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*]
    <3 Angerfist | Radical Redemption <3
    HARDCORE:!: