Muhteşem Arena Yenilgileri

 • Böyle bir başlık lazım bence bize... Yoksa bu kadar güzel(!) raporları nerede saklayacağız?


  Görüldüğü üzere fazladan 200 küsür hasar ve 12k zırhın hiç bir önemi yok.  G24CUx.png

 • kapanan forumda bunun gibi niceleri paylaşıldı,burada da daha nice nice benzer raporları görmek dileğiyle :) (doğum günü kutlaması gibi oldu biraz ama ) arena raporlarının düzeltilmesi uzun zamandır isteniyor ama değişen bir şey yok ne yazık ki.Görünen o ki bu raporları daha uzun yıllar görür ve arşivlere yenilerini ekleyip koleksiyon yaparız...

  tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

 • KhDNmu.png  180 minimum hasar farkı,300 fazla çeviklik (anlaşma farkı) 425 güç farkı,200 dayanıklık,kısacası karizma anlaşma farkı dışında herşeyde fark var,çift vuruş hiçmi bize denk gelmiyor anlamadım ki (oyundaki oran bir tek çift vuruşta işe yarıyor galiba :)

  tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

 • Kusura bakmayın uc raporda da apsurt birsey gormuyorum.


  birincisinde zırh ve hasar farkı cok fazla ok ama egitimler vurus ihtimalleri dengeli


  bir savasta bir kisi 5 kez kritik isabet ettirebilir hic isabet ettirmeyebilir de. bu oyunun dogasında olan birseydir. her savasta guclu olan kazanması lazım derseniz sizlere ogame i tavsiye ederim. simulasyon ile oyun arasında sapma cok cok cok az.


  su 3 raporda zayıf rakiplerin yenme olasılıgı yuzde 35 desek sizce bu dusuk bir ihtimal mi?

  ayrıca unutmayalım ki bizler de guclu rakiplere saldırdıgımızda yenebiliyoruz. tek taraflı bir durum olduguna inanmıyorum ve olmadıgını biliyorum.

 • bundan daha absürt ne olabilir başka.200 küsür hasar farkı 12 k zırh farkı atmış rakibine,ama vuruş ihtimalleri dengeli olduğu için kaybedilmesi normal yan öylemi :) benim paylaştığım raporda da fark ortada sadece karizma anlaşması açtığı için onca farka rağmen ,madem her şeyi düşük olan bir kişininde zırt pırt bizi yenme olasılığı var,ee ne diye eşya yada eğitim basıyoruz ki.Bırakalım eşya üretip eğitim basmayı oyunun algoritması elbet bizide galip getirir deyip kendi halimizde takılalım. Sadece arenada değil aynı olay yer altındaki npc'lerdede oluyor görüldüğü üzere (onca farka rağmen yenilip duruyorsun içeride)


  kapanan forumda ne raporlar vardı ne raporlar 1-2 kez olan bir şey olmadığı için konuşuluyordu zaten.

  tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

  Edited once, last by Hyperion ().