ZLÚČENIE SVETOV

  • ajeto : Co sa tyka ostatnych hracov tak ano, pred par dnami sme pisali coma ze hraci sa pytaju na spojenie serverov ci nevie aspon priblizne kedy to bude. Co sa tyka teba tak nie netlmocil, neposlal si mi text ktory mu mam preposlat, nikto to za teba nespravi. A nie, rozhodne toto nieje mojou naplnou prace. Mozem pomoct, ale nie robit vsetko za teba.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Takže - ked poukazujem na niečo čo sa mi nepáči - je "navážanie sa do týmu" ? ako zákazník nemám vravieť nič a strpieť všetko čo mi ponúkate?

    prepačte mily game operatori - ale rad by som nahliadol do vašej náplne práce čo je vašou úlohou ? teraz mi to nie je väbec jasne - a zda sa že ani vám....

  • stale sa budes drzat svojich bludov a pisal odveci... Naplnou prace timu je dohlad nad dodrziavanim pravidiel a s tym spojene potrestanie porusenie pravidiel a pomahanie a vysvetlovanie hracom. NIE robenie veci za nich. Tak isto ako nehram herny ucet za hracov pretoze su zakaznici, tak isto ani nenapisem za teba co by si chcel aby si precital coma. Ak uz toto nepochopis tak uz neviem, napisal som to tak jasne ako sa len da.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • akoze kolega zek ma vyssiu mieru trpezlivosti ako ja, tak ti to napisem rovno - moj svet nestoji a nepada na tebe a niesi ani stred vesmiru, pokial nieco chces, tak slusne poziadaj, a nehodnot pracu, ktorej nerozumies a nemas o nej ani paru ako si sam priznal v predoslom prispevku.


    v skratke ti to vysvetlim:


    kotrolujem a spolupodielam sa na dodrziavani pravidiel, komunikujem v ramci timu o internych veciach

    riesim reporty od hracov a odpovedam im na ich poziadavky - nato aby som mal povinnost odpovedat musia byt vlozene spravnou cestou --tiket na support a zacne sa to riesit


    GF informuje hracov o veciach, ktore povazuje za spravne prostrednictvom fora



    -----------------------------------

    to ze organizujeme nejake sutaze, ze sme ochotni sa o veciach bavit na fore, a ze sme dokonca ochotni prelozit poziadavky hracov do anglictiny je nasa dobra vola!!!, nie povinnost


    toto co robis ty, je z mojho pohladu pokus o zviditelnenie sa, nakolko to riesis verejne a nepripustis iny nazor ako svoj


    sorry ale pisem bez diakritiky

  • prečo mi nefunguje účet na svete 18 ?

    ake pravidlo som porušil?

    pokial sa neobnovi moj pristup na herny svet 18,

    žiadam o vratenie hotovosti ktorá som zaplatil - minimalne tento mesiac

  • ajeto : tvoj ucet na s18 nema ban ani nemal. Takze chyba bude na tvojej strane.

    Pri registracii uctu musis potvrdit VOP v ktorych sa pise ze nemas ziadny narok na odskodne/kompenzaciu.


    V emaily si najdes odpoved na tiket, komunikuj tam. Sem uz nedavaj ziadny prispevok o rozpravke ze mas ban.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Hm.. zbytočne sa nám to tu v diskusii rozohnilo viac, ako by bolo vhodné, a vôbec potrebné.

    Moja odpoveď bude síce možno pôsobiť alibisticky, no ide skôr o univerzálnu pravdu (to značí, že aj napriek tomu, že sa s tým tvrdením nestotožňujem, jednoducho je to fakt). Takže pekne k veci:


    Požiadavka na spájanie serverov tu funguje prakticky už zopár rokov, s intenzívnejšími tlakmi jednotlivých komunít (aj našej) v tomto a predchádzajúcom roku. Zo strany prevádzkovateľa hry sme už pomerne dávno (no v tomto roku) dostali informáciu, že zatiaľ v neurčitom termíne dôjde k spájaniu serverov, aby sa hra zatraktívnila. Do tohto času sa prevádzkovateľ veľmi k činom nemal, no je to jediná odpoveď, ktorú vieme dostať.


    Dôležité je ale uvedomiť si to, že všetko je založené na biznis modeli - pokiaľ je dopyt, je aj ponuka. Ako sa asi rozhodne prevádzkovateľ hry, keď vidí nasledujúcu rovnicu?

    1, otváranie nových serverov: menej potrebného času a relatívne rýchly zisk (najmä v počiatočných štádiách, kedy chce byť každý čím skôr TOP)

    vs

    2, zlúčenie serverov: oveľa viac potrebného času (pretože všeličo sa môže pokaziť a veľa krokov je nutné optimalizovať) a ten zisk už nie je taký pekný (pretože tam chýba tá počiatočná motivácia byť TOP, ale sú to už jednoducho rozohrané servery, kde zisk, povedzme si úprimne, už nie je veľmi očakávaný)...


    Čo myslíte, aký bude výsledok tejto rovnice? Veru, peniaze má rád každý. A ten, čo tvrdí opak, je buď svätý (nevylučujem ani túto možnosť) alebo klamár, inak to nejak extra nevidím.

    Rufus_podpis.png